Şimdi Ara

Faturasız hat fiyatı. (2024)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
13.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • X'de paylaşılan bilgiye göre Yeni Yılda Vodafone'da yeni kontörlü hat fiyatları 700₺ gibi bir fiyata satılacak deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 27 Aralık 2023; 17:36:42 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Faturasız Hat Fiyatı (2024)

Faturasız hatlar, aylık abonelik ücreti olmadan kullanılabilen ön ödemeli hatlardır. Kredi yükledikçe konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı yapabilirsiniz. Faturasız hatların fiyatları, operatöre, plan özelliklerine ve seçilen kontöre göre değişebilir.

En Ucuz Kontörlü Hat

En ucuz kontörlü hat, hangi operatörden alındığına ve hangi kontörün seçildiğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genel olarak, daha düşük maliyetli kontörler daha az konuşma süresi veya veri içerir. Konuşma süresi, mesajlaşma ve internet kullanımına ihtiyacınıza göre en uygun kontörü seçmeniz önemlidir.

Hat Çıkarmak Ne Kadar?

Faturasız hat çıkarmak için genellikle bir kimlik kartı ve depozito ücreti gerekir. Depozito ücreti, operatöre ve seçilen kontöre göre değişebilir. Bazı operatörler yeni hat alımlarında özel promosyonlar veya indirimler sunabilir.

Faturasız hat fiyatları zaman içinde değişebilir, bu nedenle en güncel fiyatlar için operatörlerin web sitelerini veya müşteri hizmetleri numaralarını kontrol etmeniz önerilir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi faturasız hat planını seçmek için farklı seçenekleri karşılaştırmanız önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • pttcell 607 tl olacakmış

• Vergilere yeniden değerleme oranı yüzünden %60 zam gelecek desek 600TL den aşağı olması pek mümkün değil zaten

• Demiştim 500TL olursa dua edin diye. 2024 kıtlık yılı olacak rez alın.
  • Turkcell 600₺ yazmıştı, mağazasının camın da görmüştüm.
  • Zam gelmeden zamlı fiyatı yazanlar utansın.
    2024'te operatörlerin faturasız hat tarafında hareketlilik bekliyorum.
  • 2024'te biraz sıkıntı çekeceğiz,

2025'te de...

Sağ kalırsak, görürsek 2026'yı.. Onu o zaman düşünürüz.

Bir ışık görünüyor gibi ama nasıl bir ışık, bilemedim.

• Hattımı babama devredeceğim abi şebeke problemi var diyor devir işlemi yapmıyorlar maksat 2024 yılı iişem ücreti almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 28 Aralık 2023; 15:26:30 >
  • 584 olacağını düşünüyorum bimcellin. 370 olduğundan hesapla.
  • arkadaşlar bu gün itibari ile vodafone yeni hat ücreti 700 tl olmuş.

• netgsmden yeni hat ve numara almak istiyorum kaç paraya geliyor?

bir de turkcell hattımı kapatmak için ücret ödemem gerekiyor mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.