Şimdi Ara

1080 Tİ -ASUS TURBO GTX - 2500 TL OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
7
Favori
2.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 1080 Tİ -ASUS TURBO GTX - 2500 TL OLDU
    FATURASI KAYIP -- KUTU NUN YARISI DURUYOR :) MİNİNG GÖRMEMİŞ KART
    ( İSTENİRSE 4+4 = 8 GB 2133 MHZ RAM VE 120 GB SSD ) İLE 2800 E BIRAKIRIM ...

GARANTİ :1080 Tİ -ASUS TURBO GTX - 2500 TL OLDU

PENTA 20 AY DAHA GARANTİSİ VAR KART SERİ NO : H7YVCM019343

ÜST SEVİYE TELEFONLARLA TAKAS OLABİLİR..
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Kasım 2020 Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu kart modelini görünce mining aklıma geliyor nedense.

1080 İle takas ederseniz pm alabilirim
  • 1080 ti ile mining yapabilecek bütçeleri hiç bulamadık ki
    ... 1060 ve 1070 ile yoğunluk la yapıldı ..
    10 adet 1080 ti li rig 50 000 civarlarına toplanabiliyordu ancak
  • 1.750 ye ver alayım
  • sana 1070 tavsiye ediyorum ...
  • Şoyle ufakcik bir indirim olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya yemin ediyorum çok iyi fiyat...

İhtiyacım olsa, taksit-kredi... direk alırım... emme bana fazla
  • Kesinlikle fiyat harika ama 2k monitörü olmayana inanın çok fazla. strix modelini 3 ay kullanıp 1070 le takasa girmiştim. 4,30 ghz 4770k ile kullanma gafletine düşmüş biri olarak söylemeliyim alet o kadar güçlü ki şöyle bi 7700k falan yoksa full hd için gerçekten fazla
  • 20 ay garantili 2500tl ihtiyacı olan varsa kaçırmasın 1080 blower tipi kart kullanıyorum sorunsuz. Takas imkanı olsaydı fazla fazla verirdim kartımız üzerine alırdım. Hayırlı satışlar diliyorum.

• Yarın arabayı ilana koyuyorum, kısa sürede satılırsa ve bu kart da satılmamış olursa alacağım hemen :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya gençler iyi de, 1080 strix rog 3 fan anca ocde soğutuyor, tek fanla bırak oc yapmayı kendi hızlarında bile downclock olur 80 derece görürse.

bir insan niye tek fan sıfır bakır çubuk foud. edition alır? anlayamıyorum...

• Sürekli karşıma çıkıyor bu ilan monitörüm 1080p 60hz olmasa almayı kesinlikle düşünürdüm. Durduk yere monitör masrafı çıkmasın şimdi.

Fiyat gayet iyi hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ya gençler iyi de, 1080 strix rog 3 fan anca ocde soğutuyor, tek fanla bırak oc yapmayı kendi hızlarında bile downclock olur 80 derece görürse.

Alınır hocam overclockla işi olmayanlar benim gibi alır oynar. Kartım olmasa böyle bir 1080ti kartta düşünebilirdim:)

• emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Abi şu forumda en kral yorumlar senden geliyor :)

• dOmi D kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

ya gençler iyi de, 1080 strix rog 3 fan anca ocde soğutuyor, tek fanla bırak oc yapmayı kendi hızlarında bile downclock olur 80 derece görürse.

Şöyle düşün bu kart standart hızlarda en kral 1080i geçiyor. kaldı ki oyuncular kulaklık kullanır bilmiyorsan söyleyim. zamanında 1070i fe olarak bizzat kullandım. core frekansı 2ghz olarak %80-85 fan derinde 70-75 dereceyi geçmiyordu. kulaklık varken fan gürültüsü zaten duyulmuyor ve dert edilmiyor. e sistem boştayken zaten ısınma derdi yok. koskoca nvidia düşünmemiş mi sence ısı durumunu? yetiyorki böyle yapmış adamlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.