Şimdi Ara

104 UÇAK SEFERİ İPTAL EDİLDİ!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
6.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhatesmer

GREV NEDİR ?

Paranı alıyormusun alıyorsun? Yapma sebepleri nedir ay başı takır takır alıyorsun almasan tamam yap grev ama alıyorsun burda mağdur biz oluyoruz sen görevlisin bu işe girerken bunların bilinicnde girdin burda müşteriyi mağdur etme hakkın yok paramızla tutuyoruz bilet kaç kişinin acil işi vardı allah bilir sanki babalarının hayrına çalışıyorlar Hadi size eyw paran az geçinemiyorsun peki sabah akşam çalışan ve 600,700 maaş ile 5 kişilik aileyi geçindirenin suçu ne ? (bizzat tanıyorum aile)

grevin nedeni para değil.
  • pegasus ta böyle bir durum varmı acaba?
    (sabiha gökçende.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatesmer

GREV NEDİR ?

Paranı alıyormusun alıyorsun? Yapma sebepleri nedir ay başı takır takır alıyorsun almasan tamam yap grev ama alıyorsun burda mağdur biz oluyoruz sen görevlisin bu işe girerken bunların bilinicnde girdin burda müşteriyi mağdur etme hakkın yok paramızla tutuyoruz bilet kaç kişinin acil işi vardı allah bilir sanki babalarının hayrına çalışıyorlar Hadi size eyw paran az geçinemiyorsun peki sabah akşam çalışan ve 600,700 maaş ile 5 kişilik aileyi geçindirenin suçu ne ? (bizzat tanıyorum aile)

adamların derdi maaş veya para alıp almama sıkıntısı değil
    adamların ellerinden yasal hakları alınıyor.Azıcık okuyun yahu birazcık araştırın yorum yaparken paldır küldür konuya dalıyonuz.
    Bugün onların hakkını savunmazsan
    yarında senin hakkını savunacak adam bulamazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: protar50

quote:

Orijinalden alıntı: Dion

quote:

Orijinalden alıntı: EFLORD

AÇIKÇASI BEN KINIYORUM ALDIĞIM ASGARİ ÜCRET MAAŞ BABAM YOK ANNEM VAR YAŞLI ÇALIŞMIYOR BUNLARIN ALDIĞI EN AZ 1.500 TL BİRDE İŞ BEĞENMİYORLAR O MAAŞLA ONUN YERİNDE ÇALIŞACAK MİLYONLARCA İNSAN VAR KİMSE KUSURA BAKMASIN BUNA HAK DENMEZ AÇ GÖZLÜLÜK DENİR

Kalifiye eleman farki deniyor buna. Ben yillarca okuyum dirsek curuteyim para harcayayim kendimi gelistireyim sonra ben asgari ucret aliyorum o 1500 aliyor yok oyle bir dunya.

Maaş yüzünden grev yapmıyorlar zaten

Evet onun icin yapmadiklarini biliyorum, o mesaj sadece biz asgari ucret aliyoruz begenmiyorlar aldiklari maasi diyenlere.

• Son haberlere göre 200 den fazla uçuş zamanında yapılamadı veya iptal edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Son haberlere göre 200 den fazla uçuş zamanında yapılamadı veya iptal edildi.

Marka değeri ve prestij kaybıda cabası,1 günlük maliyeti ne kadar oldu acaba Türk hava yollarına.
  • sendika tarzı bişi var mı bunlarda?
  • Grev yapmaları hakları tabi ama insanları mağdur etmemeli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

THY Yolları Yönetimi Grev nedeniyle eğitimini tamamlamamış stajyer pilotlarla uçakları kaldırıyor

Diğer konuya da yazdım buna da yazayım bu doğru mu yoksa tivitır efsanesi mi ?
    Bazıları insanları mağdur etmemeliler demiş ama başka bir şekilde seslerini duyurmaları mümkün değil. Ve bence fazlasıyla haklılarda. Ayrıca pilotluğu hostesliği kolay meslek sanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely_man -- 29 Mayıs 2012; 19:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

Bazıları insanları mağdur etmemeliler demiş ama başka bir şekilde seslerini duyurmaları mümkün değil. Ve bence fazlasıyla haklılarda. Ayrıca pilotluğu hostesliği kolay meslek sanmayın.

Usta alıntılamışsın fakat ben bunu savunmadım ki zaten ?
  • Grevin para için yapılmadığı ortada.
    Yapıla da bilir sorun değil... Daha iyi yaşamak herkesin hakkı.

Sorun şu ki;
    para için onurunu, gururunu, haklarını satacak yüzlerce insan var.
    Bu grev sayesinde bu insanların varlığını da öğrenmiş olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_R

Yil 2012 olmus hala doktor eylem yapinca o maasa tav etmiyor millet asgari ile geciniyor, onlarinki ac gozluluk falan diyorlarya gelde kufretme.
    Neyse siz devam edin butun maaslari asgari ile karsilastirip insanlari yadirgayin

+1 BİDON KAFALI BUNLAR BİDON
  • ulaşım sektöründe grev yasağı yokmuydu zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Usta alıntılamışsın fakat ben bunu savunmadım ki zaten ?

Yanlış bastım yaa kusura bakma.
  • quote:

Yanlış bastım yaa kusura bakma.

Tamamdır.
  • Şu an grev yapan Türk Hava Yolları çalışanlarının cep telefonlarına işten çıkarılma mesajları gelmeye başlamış.
  • Örgütlü bir halkı hiç bir kuvvet yenemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: laztaz

pegasus ta böyle bir durum varmı acaba?
    (sabiha gökçende.)

şuan yok ama ilerde de olmayacağı anlamına gelmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Açıkça söylüyorum asgari ücret alanlar bu kadar dar görüşlü olduğu sürece 1000 liradan fazla maaşı rüyalarında görürler. Kendi maaşlarının düşük olduğuna isyan edeceklerine, milletin maaşının yüksek oluşuna isyan ediyorlar

Budur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hava-İş Genel Sekreteri Mustafa Yağcı birazdan CnnTürk'te 5n1k'da canlı yayında.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.