Şimdi Ara

104 UÇAK SEFERİ İPTAL EDİLDİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
6.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha fazla ayrıntı:http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20647068.asp

Havacılık iş koluna grev yasağı getiren kanun teklifinin bugün TBMM’nin gündemine geleceği haberi üzerine Türk Hava Yolları’nda görevli kabin memurunun Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirdiği eylem devam ediyor.

Bu arada kabin memurlarının başlattığı iş bırakma eylemi nedeniyle Türk Hava Yolları’nın İstanbul-New York ve İstanbul-Tel-Aviv uçuşları kabin ekibi eksikliği nedeniyle gecikmeli olarak gerçekleştirilecek.

uçuşunuz varsa, önce 444 0 849'uy arayıp iptal/gecikme olup olmadığına dair bilgi almanızda fayda var..

104 sefer iptal!!!
    haberi:http://ekonomi.milliyet.com.tr/dikkat-havada-grev-var-/ekonomi/ekonomidetay/29.05.2012/1546441/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 29 Mayıs 2012; 12:42:00 >

• yukarı...
  • Biraz önce annem ile babamı Adnan Menderes Havaalanı'na bıraktım, THY ile İstanbul'a gidecekler.
    İzmir'de alanda herşey normal gözüküyormuş. Ama işler yavaşlatılmış gibi sanki. Bankolarda çok birikme varmış. Saat 10:10, ama 10 uçağı henüz kalkmamış.
  • Twitter karıştı zaten bu olaydan dolayı 08:00'de uçağı olanlar 10:00'da falan görünüyormuş kalkış. Sadece Ankara değil tüm Türkiye'de diye biliyorum grevin.
  • 104 sefer iptal!!
  • bence haklılar grev çalışanın hukuki hakkıdır tutup elinden almaya çalışırsan bu olur..
  • oh olmus sen calisanlara adilik yaparsan calisanlarda yolculara adilik yapar, haydi ayiklayin pirinci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben türkiyeye nasıl geri gelcem kaldıkmı gavur memleketlerinde şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Biraz önce annem ile babamı Adnan Menderes Havaalanı'na bıraktım, THY ile İstanbul'a gidecekler.
    İzmir'de alanda herşey normal gözüküyormuş. Ama işler yavaşlatılmış gibi sanki. Bankolarda çok birikme varmış. Saat 10:10, ama 10 uçağı henüz kalkmamış.

Adnan mendereste ic hatlar kapatildi ya ondan olabilir yogunluk

• Beter olsunlar, olun. Grev hakkını elden almak neymiş. Anca twitter karışır zaten başka yerde değil, mazlumun uçağa binebildiğimi var bu yüzden dünyadan bir haber herkez..
  • utanmadan bir de işten çıkarma ile tehdit ediyorlar hatta bazılarının sözleşmesi feshedilmiş..
  • 1 tane zeytin eksik verip kar etmeye çalışan firmalar çalışanlarına neler yapmaz ki?3 kuruşa ses etmeden çalışmalarını istiyorlar.Grev çalışanların hakkı.
  • işin birde yolcu tarafını düşünmek lazım derim ben.. onların suçu nedir peki? hastası var, cenazesi olan vs vs.. birde böyle düşünmek lazım derim ben
  • Burası Türkiye burda grevmiş,eylemmiş vb şeyler yapılmaz.Daha doğrusu kaale alan bulamazsın.THY eylem yapanları çıkarır yerine daha ucuza çalışacak birilerini bulur.3.Dünya ülkesiyiz.

Tüm haklarımız var ama aynı zamanda hiçbir hakkımız yok
  •  104 UÇAK SEFERİ İPTAL EDİLDİ!!!
  • Sesini çıkartma , hakkını arama , sendikalaşma ...... #THYgrevde
  • YAŞASIN SINIF MÜCADELESİ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: New Order

YAŞASIN SINIF MÜCADELESİ!

THY işçilerini destekliyoruz.
  • destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: levot

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Biraz önce annem ile babamı Adnan Menderes Havaalanı'na bıraktım, THY ile İstanbul'a gidecekler.

Adnan mendereste ic hatlar kapatildi ya ondan olabilir yogunluk

Onunla pek alakası yok, devamlı kullandığım havaalanı, son bir ayda 4 defa oradan uçağa bindim veya indim.

11 yerine saat 13.45'de uçak kalkacaktı, son durum ne bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.