Yüzbaşı
20 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar son zamanlarda EDM türüne merak saldım ve bu konuda baya bi kafa yordum, iki single'dan sonra 9 şarkılık bir albüm çıkarttım. Dinler ve yorumlarınızı iletirseniz sevinirim. Spotify kullanan arkadaşlar spoti.fi/1MBw56f linkinden ulaşabilirler
4 senedir ara ara çalışmalar yapıyorum bu konuda. Bu yaz deep house'a sardım ve iki tane mix yaptım. Temmuzda yaptığımı soundcloud'a yüklemiştim baya bi dinleme almıştı. Dün de youtube'a yükledim.

Temmuz ayında yaptığım
SoundCloud için tıklayın.

3 gün once yaptığım
SoundCloud için tıklayın.

Arkadaşlar hepimizin ergenlik dönemleri oldu ve bu dönemlerde facebook'taysak daha sonra bundan pişman olabiliyoruz şimdi size sorum eski gönderileri, fotoğrafları vs topluca nasıl silebilirim? yardımlarınız için teşekkürler
Arkadaşlar şu anda hafif uzun sayılabilecek bir saçım var, saçım dalgalı. Çok kısa olmayacak şekilde kestirmek istiyorum. Jöle/wax sürmeden düzgün durabilecek, dalgalı saça gidebilecek bir model önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
3g'deyken cok guzel resimleri aciyor ama wifi'dayken acmiyor. Wifi'da diger sayfalarda sikinti yok, hiz testi yaptigimda da 20 mbps cikiyor. Cihazim 5s 8.1. Acaba bu sorunla baska karsilasan var mi?
Bizim okulda alt dönemden bi kız var, kızla hiç konuşmuşluğumuz yok ama instagramdan twitterdan falan takipleşiyoruz. Dün gece ben bu kızı rüyamda gördüm. Rüyamda kızla ilk kez konuşuyorduk ve birbirimize karşı bir şeyler hissediyorduk, sonra da ilerliyordu ve sevgili oluyorduk. Sizce rüyanın peşinden gidip kızla tanışmalı mıyım yoksa hiç olmamış gibi mi yapmalıyım? Teşekkürler
Arkadaşlar internette gezinirken şöyle bir link buldumhttps://dev2.whatsapp.net/ios/WhatsApp/ fakat ios8 yüklü olmadığından ve cesaret edemediğimden yüklemeye kalkmadım. iOS 8 yüklü olan arkadaşlar denerse sevinirim. Yalnızca telefondan girip tıklayınca oluyormuş anladığım kadarıyla
Merhabalar arkadaşlar. Yeni bir proje çalışması içerisindeyim. Konsepti biraz farklı bir blog sitesi yapıyorum şu anda. Reklam olmasın diye ismini vermiyorum ve bu çalışmalarımda bana yardım edebilecek gönüllü arkadaşlar arıyorum. Her gün ya da günaşırı bu konulardan biriyle ilgili yazı yazabilecek arkadaşlar. Detaylı bilgi almak isteyenler bu konuya yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Evet arkadaşlar var mıdır böyle bir site ya da program? Kullanıcı adı ve tarihi gireyim bana o tarihteki tweet(ler)i göstersin.
Merhaba arkadaşlar. Salı günü fransaya gidiyorum ve 4 gün orada kalıcam. İnterneti olan ön ödemeli kartlardan almak istiyorum. Hangi operatörü önerirsiniz? Daha önce gitmiş olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. İnternette ne yazık ki aradığım bilgiye ulaşamadım. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Masaüstü
Otomobil
Fiat Doblo
Mobil cihaz
iPhone 5S
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.355
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 268.326 (Bu ay: 1.977)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.