Şimdi Ara

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI ! AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Performansını bilmem ama bu ürünün fiyatı açıkcası cezbediyor insanı. 102 liracık. kargoda bedava . Görkem dersen görkem, gösteriş desen gösteriş.
    var mı kullanıp yorum yapacak olan, yoksa kışın odun sobasında iyi mi gider bunlar ?

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI !  AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM )

http://emagza.com/SFront/prodDetail.asp?idproduct=1128

• param olsa alırım yazı balkonda film seyretmek için balkonda bırakırım bunları bütün yaz parçalanana kadar da kullanırım... salonumda yer kaplamasına izin wermem şahsen
  • Guzel dekarsyon olur aslında salonda.. Anfim olsa denemek için alırdım aslında ama anfim yok
  • hoparlörleri beş para etmese bile kasası güzel kasaya başka bir hoparlör takarak kullanılabilir
  • Ağacı güzel yanardı sobada ama malesef doğalgaz kullanıyorum :(
  • Ana sayfada test yapılmaktadır ödeme yapmayınız yazıyor. Sanırım bir çeşit reklam. Alışveriş sitesi yapıp satıyorlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ombudsmantr -- 4 Nisan 2008; 16:59:47 >
  • valal stokta 5 tane var diyor gerçi istedikten sonra başka sitelerde de var.
  • oo hocam acmısın topiği

sıcak fırsatlara acsan iyiymiş. Baska yerde yok zaten bu fiyata.

yanlız harcamıssınız sistemi ya, şu güzelliğe baksanıza muhteşem duruyor.

Not: Adam actığını bi haber verir demi

• Hocam süpriz olsun istedim sana Ama pek rağbet görmedi cihaz herkes doğalgaza geçmiş anlaşılan
  • Bizim buraya doğalgaz daha yeni geliyor, aslında beni önümüzdeki kış idare eder doğalgaz gelene kadar ama hiç heveslenme anfime bunu süremem
  • 100 Liraya bedava hakkaten.
  • kolonlar filan harika duruyor ama o fiyata verceklerini sanmam pek
  • Bence bu tarz ürünler için hi-fi cı arkadaşların yorum yapması en güzelidir. Bilip bilmeden sallamamak lazım.. Bir yorum yapıyorsak elimizde somut veriler olması lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Bence bu tarz ürünler için hi-fi cı arkadaşların yorum yapması en güzelidir. Bilip bilmeden sallamamak lazım.. Bir yorum yapıyorsak elimizde somut veriler olması lazım.

işte bana jazz 9940 ı kendisi farkında olmadan yorumlarıyla andıran adam.

somut veri istiyorsan bence bunu 100 liraya alıp dekor olarak koysan yine dikkat çaker, ses olarak doyurmasada ki sesi nasıl belli değil yorum yapan olmadı daha yinede görüntüsü işi götürüyor.

Hiç kullanan yokmu bu sistemi

• valla anfim olsa sırf sana hayır için alıp yorum yapacam ama şimdi anfi alsam astarı yüzünden pahalıya gelir. senin gibi kampanyalı a/v de alamadık , dur ağlıyayım biraz
  • teşekkür ederim hocam ne demek. Utandırıyorsun beni

Ben alabilmek için 2 gun bekledim bir 34 saatte sadece 2 saat uyudum zorlada olsa kaptım. Dur uykusuzluğuma bende ağlıyayım

Onu aslında hafta başı bile alırdım ama performans olak doyurmazsa sistemi değiştirmeme değmeyecek onu düşünüyorum. Burada uygun fiyatı var diye kötü olacak diye bir şey yok. Başka yerde 250 liradan aşşağı satılmıyor. 350 lirayada beğenilen pure aqoustics q9000 ler satılıyordu. wolverine hocamısında dediği gibi denemeden yorum almadan birşey diyemeyiz.

Bu arada ben almak için sormuyorum sadece kullanan varmı, nasıl bir sistem olduğunu merak ettiğimden sordum. Ben yeni yeni başka bir sisteme aşık olma yolundayım, henüz görüşme aşamasındayız.

• pure aquostics dedin de onun bir de junior seti var, gerçi yaş olarak junioru geçtik ama sesi iyi ise o fiyata junior olurum , 250 ytl civarı

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI !  AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM )
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtue28

quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Bence bu tarz ürünler için hi-fi cı arkadaşların yorum yapması en güzelidir. Bilip bilmeden sallamamak lazım.. Bir yorum yapıyorsak elimizde somut veriler olması lazım.

işte bana jazz 9940 ı kendisi farkında olmadan yorumlarıyla andıran adam.

somut veri istiyorsan bence bunu 100 liraya alıp dekor olarak koysan yine dikkat çaker, ses olarak doyurmasada ki sesi nasıl belli değil yorum yapan olmadı daha yinede görüntüsü işi götürüyor.

Hiç kullanan yokmu bu sistemi

hocam görüntüsüyle komşulara hava atarsın da bu tablo değil ki,önemli olan sesini beğenecek misin?100 lirayı nelere vermiyoruz ki alıp deneyebilirsiniz aslında.

• Arkadaşım, bende onu diyorumya bunu sadece merak ettiğim için soruyorum, hava atmak olsa daha büyüğünü alırdım.

Büyüklük değil performans bekliyorum artık. Şimdilik Sony frc6000 hakkında fikir edinmeye calışıyorum, kullanan yada inceleyen varmı onu araştırıyorum. ilgin için teşekkürler,
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.