Şimdi Ara

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI ! AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: muratalagoz

hoparlörleri beş para etmese bile kasası güzel kasaya başka bir hoparlör takarak kullanılabilir

arkadaş haklı aslında...
    düşünülebilir bi ihtimal
  • quote:

Orjinalden alıntı: street_cops

quote:

Orjinalden alıntı: muratalagoz

hoparlörleri beş para etmese bile kasası güzel kasaya başka bir hoparlör takarak kullanılabilir

arkadaş haklı aslında...
    düşünülebilir bi ihtimal

düşünülebilir bir ihtimal değil tamamen haklı.
    eski bir model 3 sene öncesinin. JBS adı üstünde. JBS düşkünü biri vardı kimdi o acep?alabilir sürücüleri değişilirse hazır kasa almaktan, yapmaktan çok daha iyi.ehh bu setde hi-fi ye pek uymaz lakin jazz 9940 dan çok daha iyi ses vereceğinide yazayım.

• hoparlörler ve tweeter ları görünüş olarak çok güzeller performansı nasıldır acaba???
  • Ben çok güzels es vereceğine inanıyorum Böyle mallardan korkacan. Sağ gösterip sol vururlar

çok mu iyi niyetliyim acaba
  • site sağlammıdır acaba 102 liramızda hiç olmasın
  • Arkadaşlar bence dandik felan demeyin alın.Param olsa bir dk bile düşünmlezdim.İmzamdaki kamasonic bassı 57 ytl ye aldım.Nede olsa kamasonic dedik.3 haftadır bass test şarkılarıyla zorluyorum tık demedi.Evi sallıyor.Yani alıp denemek lazım bence
  • Ya arkadaşlar hiç arayıp soran yada siperiş veren oldumu? "Sitede ödeme yapmayınız deneme yapılmaktadır " ibaresi var. Ve siteyi biraz kurcalayınca sitenin satılık olduğu anlaşılıyor. Yani bu site şu an faaiyette değil gibime geliyor. İndrim vs. fonksiyonlarını deniyorlar kanımca. Sitenin şu anda faal durumda olduğundan eminmiyiz? Bir de bu sistemi aldık diyelim, buna bide anfi mi almak gerekiyor???
  • açıklamasıda yetersiz kasa boyutları kullanılan malzemesi filan hiçbir açıklama yok sonuçta süs olarak alcaz çünkü nasıl bişey olduğu bilmiyoruz tek bildiğim piyasa fiyatıyla yarı yarıya arkadaşlar bi yardımcı olun üye oldum almak istiyorum siz ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba alsammı biraz sıkışığım ama bir yanımda al dursun diyor
  • telefon edip teyit almadan ürün alma.

quote:

Orjinalden alıntı: sk79

açıklamasıda yetersiz kasa boyutları kullanılan malzemesi filan hiçbir açıklama yok sonuçta süs olarak alcaz çünkü nasıl bişey olduğu bilmiyoruz tek bildiğim piyasa fiyatıyla yarı yarıya arkadaşlar bi yardımcı olun üye oldum almak istiyorum siz ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba alsammı biraz sıkışığım ama bir yanımda al dursun diyor

• PM attım bakalım cvp gelecekmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: freeagle89

Ya arkadaşlar hiç arayıp soran yada siperiş veren oldumu? "Sitede ödeme yapmayınız deneme yapılmaktadır " ibaresi var. Ve siteyi biraz kurcalayınca sitenin satılık olduğu anlaşılıyor. Yani bu site şu an faaiyette değil gibime geliyor. İndrim vs. fonksiyonlarını deniyorlar kanımca. Sitenin şu anda faal durumda olduğundan eminmiyiz? Bir de bu sistemi aldık diyelim, buna bide anfi mi almak gerekiyor???

Ürün görünüşe göre pasif..Bu yüzden amfi almalısın..
  • başka bi,r iki yerde buldum ürünü hakkaten inmiş fiyatı ama site pek güven vermedi açıkçası
  • ya bırak ya adam pamukbank a taksit demiş pamukbank mı var öyle i banka almadı ki boşverin gitsin sakata benziyor
  • sakatlık la ne alakası var.adamlar test demiş ödeme yapmayın demiş zaten.

bu fiyatlarda olmıyacaktır satışa geçtiklerinde.

her üründe yüzde 60 indirim olurmu az mantıklı olmak lazım
  • arkadaslar bence en mantıklı davranış olarak sitede belirtilen telefon numarasını alıp aramak. Almayı düşünenler burada soru sormak yerine 2 dk sorsun durum nedir. Arayan bildirsin.

Yoksa ben arayacam sizin için bu kadar sıkıntı yapmayın
  • Dayanamadım aradım, ne iyi bir insanım ya .

satış yapılmamaktadır yazısının altındaki telefon numarasını aradım, bayan cıktı, ilk soylediği şey site daha acılmadı oldu.
    sonra oradaki uunlerin fiyatlarını sorduğumda göstermelik eski fiyatlar o fiyata satılmıyor dedi. zaten adamlar göstermelik ürün koymuşlar maksat sitelerini alıcılara satmak. Site tanıtımında kullanılan ürünler yani malesef bu hayaliniz boşa cıkıyor.

Kötü haber için üzgünüm ama bu haberi birinin vermesi lazımdı. Zaten bi tel. num. arayamadınız.

• Şimdi eve geldim telefonu elime aldım tam arıyodum ki yazıyı okudum. Baştan beri böyle olduğunu düşünüyoum zaten
  • Googlda aynı modeli aratırsanız başka sitelerde de bulabilirsiniz ama sanırım 200 ytl altı değildir.
  • hayallerim yıkıldı
  • iyi ama dün stokta 5 tane görünüyordu şimdi ise 4 tane ne bu şimdi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.