Şimdi Ara

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI ! AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben göremedim bayahttp://*****share.com/files/106150805/emzga-com-fiyat-listesi.zip.html listeyi yükledim isteyen göz atsın ben pek ucuz bişey görmedim
  • unpop gel senle beraber 5.1 pazarlayalım iyi para var bu işte
  • olur tabi neden olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Performansını bilmem ama bu ürünün fiyatı açıkcası cezbediyor insanı. 102 liracık. kargoda bedava . Görkem dersen görkem, gösteriş desen gösteriş.
    var mı kullanıp yorum yapacak olan, yoksa kışın odun sobasında iyi mi gider bunlar ?

102 YTL'YE BOYLE GORKEMLI 5.1 HOPARLOR SETI GORULMEDI !  AMA SESI NASIL ?? (HI-FI GORUNUM )

http://emagza.com/SFront/prodDetail.asp?idproduct=1128

Bu hoparlör setini teknosa da sattı 3-4 sene önce, o zaman 250 ytl ye almıştım, büyük ve gösterişli bir set ve seside fiyatına göre hiçde fena değil. Kule frontların yanlarındaki 20cm lik woofer iyi iş çıkarıyor. Başlangıç için şiddetle tavsiye edebleceğim bir set, 1 sene kullanıp bir arkadaşıma sattım, işyerinde stereo anfi ile hala kullanıyor ara sıra gider volume açarım ve çıkan sese hala şaşarım

• evet günlerdir beklenen yorum nihayet geldi, ucuz yollu panasonic kampanya anfililer bu ürünü alabilir .
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

evet günlerdir beklenen yorum nihayet geldi, ucuz yollu panasonic kampanya anfililer bu ürünü alabilir .

sende bizi ammada harcadın hocam.

bizim anfiler 449 lira bi kere o parayı veren olmaz o ayrı

102 liya olsa dusunulur ama 250 liraya baska alternatifler devreye giriyor.

Yorum için teşekkür hatttori gec oldu ama en sonunda kullanan, dinleyen birini bulduk

• quote:

unpop

evet günlerdir beklenen yorum nihayet geldi,

quote:

virtue28

Yorum için teşekkür hatttori gec oldu ama en sonunda kullanan, dinleyen birini bulduk

bu forumu bu yüzden çok seviyorum hiçbir soru cewapsız kalmıyor

EDİT:Alıntı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk79 -- 10 Nisan 2008; 22:28:59 >
  • dekorasyon için iyi görünüyor (: performansının iyiolduğunu sanmıyorum
  • Adanada olanlar Turgut Özal Bulvarındaki tittirebit movie marketde dinleyebilirler hoparlörleri
  • DENİZ ELEKTRONİK

Adres :Tahtakale Tomruk Sok.
    Tomruk Çıkmazı Şarkhan No:82

Eminönü / İSTANBUL

Tel(1) :0212 5120855
    0212 5114509
    Fax : 0212 526 76 93
    e-mail :info@denizelektronik.com.tr
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.