Şimdi Ara

1000tl Sermayeyle Ne İş Yapılabilir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 tl sermaye ile ne iş yapılabilir arkadaşlar.Bi yer açılamayacağı kesin fakat ufak tefek ticaret döndürülebilir gibi.Ne alıp satsak o parayı döndürebiliriz.Yer İstanbul.Pazarda satış işi zor.Oradan tezgah kiralamak gerek.Ona göre fikir üretirseniz sevinirim.

• up
  • hocam döviz-altın düşünce yatırım yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkCck

hocam döviz-altın düşünce yatırım yapabilirsiniz

Yatırımdan ziyade çalışıp canlı para getirecek öneriler istiyorum hocam.Döviz ve altın çok uzun vadeli işler ve getirisi de az.1000tl az biliyorum ama içimde bi ticaret yapma isteği var.Daha önce başka işler yaptım tutunamadım.Ticarete başlamak istiyorum .
  • Bimden 25 kuruş'a su alıp 50 kuruş'a satacaksınız.
  • Hocam 1000 lira ile ne yapılabilir nasıl bi fikir istiyorsunuz. Yukarıdaki arkadaşın dediği mantıklı su alıp satacaksın. Ya da sandviç gibi şeyler yapıp dışarıda satacaksın.
  • seyyar satıcılık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl ile al sat bile yapamazsın bence dostum elinde kalsın şu an paran
  • Güzel bir nokta bulabilirsen sabahları sıkma meyve suyu satabilirsin ama asıl iş güzel bir nokta bulabilmek, 2-3saat kalırsın zaten. Ama sana problem çıkartacak olan olacaktır.. Dene bakalım
  • Domain al site kur.

Veya Network Marketing işine girebilirsin?
  • Bim'den 25 kuruşa 4000 adet su alırsın, sonra bunları 50 kuruşa satarak sermayeni 2 katına çıkarırsın.. Bunu 4-5 ay yaparak sermayeni en az 3 katına çıkarırsın.. Sonra daha kolay iş yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. Robot

Bim'den 25 kuruşa 4000 adet su alırsın, sonra bunları 50 kuruşa satarak sermayeni 2 katına çıkarırsın.. Bunu 4-5 ay yaparak sermayeni en az 3 katına çıkarırsın.. Sonra daha kolay iş yaparsın

hocam önümüzdeki 4 5 ay kışa gelir sanmıyorum kimsenin su alacağını..su işi yazlık bence
  • Sanal Magaza kurun hocam Gittigidiyor.com tarz sitelerde

• Şaka olduğunu düşünüyorum. Senin gibi bi adam bu konuda ciddi olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 13 Eylül 2015; 16:42:55 >
  • 2. el bölümünde ölücülük yapıp ölü fiyattan aldığınız ürünleri iki katına satabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Şaka olduğunu düşünüyorum. Senin gibi bi adam bu konuda ciddi olamaz.

1000 tl ye mücevher alsın?
  • Satışta
  • 7 sene önce açmışım konuyu.Direkt 1000tl ile mi başladım hatırlamıyorum ama Bismillah diyip ticarete başladım o dönem.Kendimce birşeyler alıp sattım.Şu an hala ticaretle uğraşıyorum.O 1000tlyi de baya bi katladım sanırım  

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

tebrikler. hayırlı işler olsun. ne tür ticaret işinizi yaptığınızı sorabilir miyim?

• emovic E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.O dönem sadece ekran kartı alıp satmaya başlamıştım.Sonra ses sistemlerine merakım olduğu için ses sistemi , hoparlör , müzik seti , sinema sistemleri , amfi alıp satmaya başladım.Sonra tv ve monitör kovalamaya başladım.Pc döndürdüm bi ara.Arada oyun konsolu sattım.Son olarak projeksiyon perdesi işine girdim.Üretici firmada istediğim ebatlarda toptan ürettirip satıyorum.Pek benzeri olmayan özel bir ürün olduğu için de satılıyor.En çok ondan kazanmışımdır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 28 Temmuz 2022; 10:16:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.