Şimdi Ara

1000 TL'ye Kadar Şehir Bisikleti Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar/iyi günler. Almak istediğim bisikleti gün içinde en fazla 30 dakika okula git-gel de kullanacağım.
    Yol genellikle asfalt fakat bazen stabilize yol, taş yol ve kaldırımdan sürüş yapacağım.
    1) 1000 TL'ye kadar önerebileceğiniz bisiklet var mı?
    2) Şehir bisikletlerinde amasör yok. Kaldırımdan inişte vs. sıkıntı olur mu?
    Teşekkürler.

• takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 TL'nin üzerine 100 veya 200 TL takviye yaparsan, kilitlenebilir maşalı carraro sportive 224 alabilirsin.
  • Evet, bu modeli önerenler var. Göz ardı etmeyeceğim.
  • Ben Kron TX 150 aldım dün 1000 liraya şuanlık güzel gibi ilerde daha detaylı bilgilendiriirm.
  • Hygiei4 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle, hayırlı olsun.
  • bianchi touring 413 tavsiye ederim şu an hepsi buradada indiridme 870 tl falan fiyatı kitlenebilir maşa falan var . şehir bisikleti alıcaksan bence kitlenebilir maşa olsun malum türkiyede yolların durumu ortada öbür türlü her tümsekte zıplıyorsun baya faydası oluyor kitlenebilir maşanın
  • Carraro Sportive 224 düşünüyorum. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Balota

Carraro Sportive 224 düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Sizinle aynı yol şartlarında aynı bütçede bende şehir bisikleti alacagım. Mosso legarda 1624 MSM V-frenlisine karar kıldım ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cy27 C kullanıcısına yanıt
    ne almaya karar verdiniz? mossoyu önermem. sportive 224 veya salcano city explorer alabilirsiniz! Düz yol için ideal bisikletler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bizzo

ne almaya karar verdiniz? mossoyu önermem. sportive 224 veya salcano city explorer alabilirsiniz! Düz yol için ideal bisikletler!

Almisken kiyacam cuzdana,sportive 225 alcam yuksek ihtimal

Sportive 225 ile 224 arasındaki tek fark hidrolik (disk) frendir. Şehir bisikletlerinde de hidrolik (disk) fren önerilmiyor. Gereksiz ağırlık olarak değerlendiriliyor. İki model arası 250 TL fiyat farkını sadece bir frene vermenizi istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Balota -- 26 Mart 2017; 22:40:39 >
  • quote:

Sportive 225 ile 224 arasındaki tek fark hidrolik (disk) frendir. Şehir bisikletlerinde de hidrolik (disk) fren önerilmiyor. Gereksiz ağırlık olarak değerlendiriliyor. İki model arası 250 TL fiyat farkını sadece bir frene vermenizi istemem.

Agirlik farklari hakkinda bilginiz var mi iki modelin?
    Birde hidrolik disklerin fren performansinin cok iyi oldugunu duydum.
    Sitesinde hidrolik disklere ek olarak vites kolunda farkli olduguna gordum ama bu tabiki tercihimdeki sebep degil. Hidrolik disk ilk tecrubem olucak birde biraz daha profesyonel gorunuyor disaridan bakinca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cy27 -- 26 Mart 2017; 22:56:10 >
    Ağırlık farkları arasında bilgim yok, sadece okuduğumu yazdım. 250 TL fren yükseltmek yerine, 250 TL'ye kaliteli ekipmanlar kullanmak emin ol daha profesyonel gözükecektir.
  • quote:

Ağırlık farkları arasında bilgim yok, sadece okuduğumu yazdım. 250 TL fren yükseltmek yerine, 250 TL'ye kaliteli ekipmanlar kullanmak emin ol daha profesyonel gözükecektir.

Bakalim, tavsiyeniz icin tesekkur ederim hocam ☺

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.