Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.443
Cevap
120
Favori
549.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, sıfırdan aboneliklerde kurulum ücreti 600 TL faturanıza 3 taksit olarak yansımaktadır. Dilerseniz 0(850) 288 80 16 numaralı hattımızdan satış birimimize bağlanarak telekom aboneliğinizin olduğunu belirtebilirsiniz. Arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.
  • Türknet pişmanlıktır. 2 gündür bir mahalleye internet veremiyor. Ekipleri sorunu çözemiyor. Sadece 25 müşterisi var ve 25 kişiye bile hizmet sağlamaktan aciz bir firma . Sözde kendi fiber altyapısı .

çok pişmanım.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• sinan70 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Destek kaydı numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sesli yanıt sisteminden hiç bir temsilciye bağlanamıyorum. Devamlı bana ödeme sorunları ile ilgili menülere yönlendiriyor. Bu numarayı aradıktan sonra gerçek bir insana ulaşmak için hangi tuşlara basmalıyım?

• Mitra kullanıcısına yanıt
    Konunun linki ile birlikte isim, soyisim ve GSM numaranızı PM üzerinden iletebilir misiniz?

Gönderdim..

• Mitra kullanıcısına yanıt
    PM üzerinden yanıt verdim
  • arakadaşlar giga fiber binama gelmiş kutusu.

birkaç sorum olucak t.t un çektiği daireme sarı fiber kablosu üstündenmi vericek yoksa ayrı bir hatmı çekilcek

+t.t üstünden aldığım fiber hizmeti iptalmi edicem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Mart 2024; 20:7:55 >
  • Yaziklar olsun diyorum sadece.

Beni aradilar, internetinizde kopma problemi goruyoruz, gelelim ucretsiz sekilde halletsin ekibimiz ne sorun varsa dedi. Ben ise hizfan vs herseyden memnunum ama malesef ok gelin bakin dedim.

Hicbirseyden anlamayan ekini gelmis, fiber kabloyu duzeltiyim derken zarar verip gitmis. Sonra sorun asagidaki kutudadir ekip yonlendiricem demis. Sonuc olarak 2 gundur internet yok.

Çalisan interneti koparip gittiler.

Personele evden giderken, çalisan interneti bozdun gittin dediklerinde, gülerek gitmis. Yarin ben evde olucam, ins ayni personel gelir, gülemeyecek konuma getiririm onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 22 Mart 2024; 20:35:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber altyapımızda telekomdan bağımsız kablolama yapılacaktır.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Destek kaydı numaranızı konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz?

ozaman telekom fiber altyapıdan geçiş hizmeti olmuyor t.t fiberi iptal edicem? o zaman aktivasyon kurulum ücretide var dimi?

• Yeni hizli yanit sisteminizde ciddi problem var. Baska bir operatorden turknet'e gececegim. Yazligim icin daha once basvuru yapip iptal etmistim, bu yuzden beni abone saniyor sistem ve hicbir sekilde canli destege ulasamiyorum. Bu da aslinda en basinda satin almamali miyim sorusunu sorduruyor bana. Abonelik baslattiktan sonra bu sekilde sinir durumu yasatacaksaniz yemisim 1.000mbps'yi. tamam anliyorum uygun interneti otomatik sistemlerle, calisan sayisini azaltarak verebilirsiniz ama bari sistemi duzgun kurun. Abonelik baslatmak istiyorum, gorusebilecegim satis temsilcisine ulasamiyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mevcut aboneliğiniz varsa geçiş yapılabilecektir. Dilerseniz detaylı bilgi iç in 0850 288 80 81 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
  • deliverances outro kullanıcısına yanıt
    Merhaba, abonelik işlemleri konusunda sizi arayabilmemiz için isim, soyisim ve GSM numaranızı konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz? Size yardımcı olacağım.

türk telekom alt yapılı fiberden kurulum aktivasyon ücreti ödemeden türknet gigafibere geçebilirmiyim?

Abonelik geçiş olarak başlatılacağı için kurulum ücreti yansımayacaktır.

peki yeni router ve ont cihazı verilcekmi yoksa elimdekilerlemi devam edicem kullanmaya?

GigaFiber altyapımız üzerinden hizmet alacaksanız modem ve ONT cihazı verilecektir.

ama az önce müşteri hizmetlerinizi aradım ilk sizin t.t altyapılı fibere gerçersem oluyormuş o.

başka firmadan gigafibere geçersem ücret alınıyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Mart 2024; 14:30:41 >
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.