Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
12.443
Cevap
120
Favori
549.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, PM üzerinden yanıt verdim
  • Sürümden kazanmadıkça altyapı getirmiyorlar. İstiyorlar ki bir mahalleye fiber çekelim 100 kişi kullansın filan.

Talep oluşturdum bulunduğum yere fiber getirin aboneniz olayım diye ama tek ben istediğim için 1 senedir bekletiyorlar. Gelecekte bende kullanacam ohooho

İstanbul Sarıyer'de oturuyorum en fazla verdikleri hız 16Mbps oda 400 lira.

Şaka mı bu ?

TT açık açık söylüyor o bölgeye gelmesi zor yada en az 15-20 daireyi ikna edip toplu başvurun yapın diye filan. Turknet' ise 16mb hızı 400 liraya verip fiber reklamı yapıyor güya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuralsiz111 -- 29 Mart 2024; 11:50:41 >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber altyapı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün bölgelerimizi genişleterek devam ediyoruz. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapıyor.

TurkNet olarak altyapınızın desteklediği maksimum hızı tek fiyata sunuyoruz. İlerleyen zamanlarda adresinize GigaFiber altyapımız geldiğinde ya da altyapınızda iyileştirme yapıldığında fiyat farkı almadan hızınızı güncelleyeceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba. Binanın içinde girişte kutu var. Şimdi başvuru yaptığımızda sadece kurulum ücreti mi ödüyoruz yoksa ayrıca kablo vs para ödüyor muyuz ? Giga için soruyorum teşekkürler.

Modem ile beraber toplam kaç cihaz oluyor. 2 diye biliyorum ama giga da

• Selam. Vodafone gibi Superonline Fiber altyapısını kullanabiliyormusunuz. Cevap Evet ise şu an 1000 mgbit internet kampanya fiyatınız nedir ? Cevap HAyır ise bulunduğum yerde fiberiniz varmı nasıl öğrenebilirim. Teşekkürler.

• ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ekipler daireye kadar bağlantınızı yapıyorlar. Kablo ya da modem için bir ücret ödemiyorsunuz. Kurulum ücreti de taksitler halinde faturanıza yansıtılıyor.
  • Yusuf_ER Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sadece kendi altyapımız ve ortak altyapımız üzerinden hizmet verebiliyoruz. Ortak altyapı üzerinden şu an için en fazla 100 Mbps' te kadar hizmet veriyoruz.https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilirsiniz😇
  • Başvuru yaptım siteden ancak kimlik ön yüzü ve arka yüzü eklediğimiz yer çok kötü çalışıyor ne yaptıysam düzgünce çektiğim fotoyu kabul etmedi.

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Merhaba, net okunaklı bir şekilde resmini çektiğinizde sorun olmuyor ama konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden gönderir misiniz?

Müşteri numaram mı var şuan benim? Henüz olamadım çünkü.

Abonelik başvurusu yaptığınız için müşteri numaranız oluyor ama dilerseniz PM üzerinden GSM numaranızı gönderebilirsiniz.

İlettim.

Kontrol ederek dönüş yapacağım.
  • Yalova ya ne zaman geliyor 1000mbps :)

• b0h3m kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama bölgeleri bizimle paylaşılmadığı için bu konuda bilgi veremiyorum ama altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • @TurkNetDestek merhabalar adresimde `` Kayıtlarımıza göre bize verdiğiniz adreste başka bir TurkNet internet hizmeti kullanılmakta. Aynı adrese sadece tek bir internet hizmeti sunabiliyoruz. Hata olduğunu düşünüyorsanız bize musterihizmetleri@turk.net adresinden ulaşabilirsiniz. `` Boyle bir internetim yok yeni kiracima internet baglatacagim baglatamiyorum telefonla aradim hicbir sekilde yardimci olunmuyor.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• Zyrou Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • Meehaba aboneliğim 1 ay sonra bitiyor

mahallemde fiber mevcut ancak apartmanimda yok, fiber işini halledebilirseniz türknetle kontrat imzalarım. 15-20 senedir ttnetteyim değişiklik şart @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 6 Nisan 2024; 0:13:54 >
  • R.Romanoviç kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapınızı kontrol ederek bilgi vermek isteriz. İsim, soyisim ve GSM numaranızı konunun linki ile birlikte PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.