Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.482
Cevap
120
Favori
553.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yılda 4 ara zam oldu maaşlara. Maaşlara zam olunca tarifelerede zam oldu. Ayrıca hesap yanlış % 400 değil.

Zam oranı %40 olarak modellersek

1.zamda 100*1.4 =140

2.zamda 140*1.4 =196

3.zamda 196*1.4 =274.4

4.zamda 274.4*14 =384.16

399-384.16 = 14.84

Onu da vergi değişimine sayarsak; anormallik yok.

Yapılan zam %400 değil %40

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• Lady-Of-Ice kullanıcısına yanıt

anlıyorum seni ama bence türknete bi iş başvurusu yap bu performansla 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt

Beni anlamanız çok mutlu etti.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! Yapmak lazım; gelir kanalı dar gider kanalı geniş olunca, gelir kanalını genişletmek lazım. Yoksa system error veriyor. Ayrıca bize sıra gelmez kota dolu.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

sayın TürkNet; önceki mesajda ilettiğim konuya halen bir cevap alabilmiş değilim ? illa cimer üzerinden yetkili kurumlar aracılığı ile mi bilgi talep edelim sizden. 2 yılda ne olduda tüik enflasyonu %120 iken siz %400 civarı zam yaptınız ?

• 2022 Ocak asgari ücret 4253.4 TL * 4 = 17013.6 TL

17013.6- 17002.12= 11.48 TL fark var onu da mazur görmek lazım.

Asgari ücrette de % 400 artış olmuş. 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!  ben mart aylarını baz alıyorum

• Mart kapıdan baktırır; kazma kürek yaktırır misali.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

Benim tercihim Ocak; giderlerde ki zamdan çok gelirde ki zammın tarihi önceliğim.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• Ne boş muhabbet olmuş zam oranları hesabı çıkarmak. Sanki bu hesaptan sonra hak verilip paranızı mı iade alacaksınız. Geçmişi geçmişte bırakın.

Ülkede ilk kez zam görmüş insan gibi davranıyorsunuz. Diğer servis sağlayıcılar daha ucuz ise buyurun geçin oraya. Nasıl olsa burada taahhüt yok.

Kimseye zorla internette satmıyorlar. Ama hepimiz biliyoruz ki öyle de olsa, böyle de olsa Türknet kullanmaya devam edeceğiz.

Ne güzel burada karşınızda Türknet yetkilisi buluyorsunuz. Öncelikle bunun kıymetini bilin. Bunu yapan internet servis sağlayıcısı var mı mesela. Yok.

Diğer servis sağlayıcılarına telefonla bile ulaşamazken burada muhatap bulmak bir ayrıcalıktır. Hatta sokak ağzı tabiriyle firmanın ne kadar delikanlı olduğunu gösterir bu. Düşünsenize burada ülkenin alt yapısını sağlayan bir türktelekom yetkilisi bulduğunuzu. O konu altında yeni yeni küfürler öğrenir insan

O nedenle Turknet'in kıymetini bilin. Konuyu da daha ciddi meselelerle dolduralım arkadaşlar. Sonuçta bu konu altında birileri de bağlantı sorunları yada yeni kayıt için uğraşıp destek alıyor. 3 yıl önce fiyat şuydu, buydu ile konuyu gereksizce doldurmayalım.

• Vatandaşın beynini muhallebiye çevirmeyin kardeşim. Türknet zam yapmış; yapmışsa yapmış. Aman. Puuh!1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

Zorlamı kullanıyorsunuz. Zam da gelse hep 100 lük alıyorsun.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt

biz sadece halkın hakkını savunuyoruz, bu adamların kusursuz hizmet vermeleri bu yapmış oldukları haksız zammı doğru çıkarmaz. Ben dediğim gibi sadece merak ediyorum bu zammı neyi hesaplayarak yaptıklarıjı?!

bu arada bu video senin için;

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!K.K.youtube
    Sen Ne Anlatıyon Be Abla Gözünü Seveyim Be Abi? W/Oğuzhan Alpdoğan
    https://www.youtube.com/watch?si=r6YeS4FRjFh1xNhO&v=1HIrAP6NecU&feature=youtu.be

• Ya bunlar da dolandırıcı gibi bir şey, reklamda 1000 Mbit, yersen, kimin 1000 Mbit altyapısı var ki? 50 Mbit altyapısı olan neden 400 TL ödesin. Saçma.

• design.code kullanıcısına yanıt

yau zaten ttnet 480 tlye 100 mbps satıyor hal öyle olunca alt hızlar napsın Turkneti. eskiden ttnet 200 çekerken bunlar 100 çekiyordu mantıklıydı, şimdi ttnet ile yarışıyorlar pahalılık konusunda.

• 12 Mbps ( e kadar) fiyatına 100 e kadar 399.901.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

Vatandaş parasıyla borç senedi imzalamaya; köleliğe ne kadar meraklı anlamadım. Tahhütsüz versin fiyatıda görelim.

Türknet kendi altyapısından 1000 399 TL'ye verirken; başka firmalar kendi altyapısından neden veremiyor acaba.

Aboneye kendi modemini kullanma hakkını kısıtlayıp; modem kirası almak nedir? Nerede özgür internet.

Desen ki 399.90 veriyorum ama hizmetimde sorun yaşıyorum o zaman %100 haklısın.

Mobil internete yüksek ücretler veriyoruz; bu kadar eleştiri yok. Telsiz kullanım ücreti nedir arkadaş.

Ha 50-100 ayrımı yapılsa; 2 farklı fiyatlandırma olsun dersen ona da hak veririm.

Bende Gigafiber yok; o zaman başkasında da olmasın demek ne kadar mantıklı.

Daha düşük fiyata hizmet veren firmalar var onları tercih edin; size kimse zorla hizmet satmıyor ki.

Türknet batsa, kapansa elinize ne geçecek onu da anlamıyorum.

Büyükşehirde hala adsl hizmeti almak zorunda olup; onu da tam anlamıyla alamayanlara neden vdsl veya fiber altyapı dönüşümü yapılmıyor acaba.

Eleştirilmesi gereken başka konular var.

Hizmet numarasını aboneden gizleyen, iptal formunu sitesine koymayan, geçiş ve iptalde zorluk çıkaran, ekstradan fatura çıkaran, aboneye faturasını göndermeyen, alternatif ödeme yöntemleri sunmayan, abone olurken telefonları açan sorun oldu mu kapı duvar olan, peşin ödeme yapana geçiş ve iptalde geri iadesini yapmayan ya da güncel tarife üzerinden hesaplayıp alacaklıyken borçlu durumuna sokan, sorunum var dedi diye aboneliği şak diye iptal edip abonenin portunu kaybetmesine neden olan ve yeniden kur.+akt. ücreti ödemek zorunda bırakıp maddi zarara uğratanlar ne olacak.

Ayıp be; fesatlık yapmayın kardeşim.Pes vallahi.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 24 Mart 2024; 21:39:35 >

• Arkadaşlar yeni taşınacağım binada şunun aynısı var türknet fiber mi bu ? alt yapıda çıkıyor sorgulamada ama adres biraz karışık bina karışsın istemiyorum :)

Şu sonda sorduğun soruların hiçbiri olmazdı,ülkede BTK diye bir kurum olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    Merhaba, TurkNet gigafiber altyapı çalışması yapıldığı zaman siyah kutu koyuluyor. Konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • 2017 yılında size geldiğimde 2017 yılı sonuna kadar aktif Turknet altyapısına geçeceğim söylendi. Geçilmedi 2018 -2020 yılları arası sürekli planlar kapsamında olduğu söylendi. 2023 yılından itibaren öyle bi çalışma ve plan olmadığı bölgenin planlar arasında bulunmadığı söyleniyor.

Bunun üzerine sizinle yolları ayırdım.

Şuan kullandığım operatörde 75mbps alıyor olmama rağmen 1000mbps için sorgulayıp size geçmek istediğimde 50 verebileceğinizi söylüyorsunuz.

Yer : İstanbul Güngören

Bu bölgeyi hiçe saymanızı anlamıyorum neden bu bölgeye altyapı çekilmiyor.

Planlarınız arasından dahi çıkarma nedeniniz nedir?

• yakupbgnresmi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hiçbir bölgeyi unutmadığımızdan ve es geçmediğimizden emin olabilirsiniz. Ekipler belirli bir izin, prosedür, yatırım ve planlamaya bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor.https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama bağlantısı üzerinden başvuru yaptıysanız ek bir adım atmanız gerekmiyor. En kısa sürede GigaFiber hizmetimize kavuşmanız dileğiyle
  • @TurkNetDestek

Merhaba;

Size şöyle bir sorum var. Ben şu an oturduğum evde Turk Telekom 75 Mbps Vdsl kullanıyorum. Taahhütüm 13 Nisan'da bitiyor. Yeni bir adrese 1 hafta sonra taşınıyorum. Taşınacağım adresi sorgulama yaptığımda Turknet 1000 Mbps hız gösteriyor. apartman girişinde de siyah Turknet kutusu var. Şimdi ne yapmam lazım. Bu Türk Telekom Vdsl internetimi, yeni adrese taşıma yapılıyor mu? Taşıma değilde yeni Giga aboneliği açtırırsam kurulum gibi herhangi bir ücret, masraf çıkıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.