Şimdi Ara

100 Lv Nuker Yapılandırma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
29.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 Lv nuker için siz neler düşündünüz. Ben 100 fire+light+cold olarak düşündüm ama SRO bilgim çok iyi değil yüksek lv çar hiç kasmadım onun için sorma isteği duydum. şuan haftasonları full int çin çarıma sp kasıorum farmla. yazın kesin yapılandırmasını ayarlıcam. şimdiden bişiler olsun aklımda.şimdiden herkese teşekkürler.

• Benim nukerlerin 100 lvl için favori yapılandırmam.

Lighting - Cold - Bicheon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL

Benim nukerlerin 100 lvl için favori yapılandırmam.

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 11 Mart 2009; 22:30:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

aslında mantıklı zaten fire wall için fire açıodum sırf ama pek de olmazsa olmaz değil fire wall bence. light + cold olmazsa nuker işe yaramaz zaten. ama o 3. skill önemli olan. bicheon da aklıma yattı. Ama skillere bi baktım da lightda yeni nuke 50 de iken fire da 43 de. yani fire nuker daha rahat kasmaz mı size?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Bune abi 100 lighting veya 100 cold olsa anlarımda 50 50 paylaştırmak sence saçma değilmi ?

bide ben yapsam fire+cold+lr yapardım yada fire+cold+silah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Alıntıları Göster
    quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

At çöpe daha iyi.

100lvl Bich-Cold-Light iyi bir yapılandırma olur favorim yine hybrid yönünde...9/1 kötü olmaz diye düşünüyorum S/S de.
    Bu patch de standartın dışına çıkmaya gerek yok.Zaten pek fazla seçenek yok.Çünkü nukeri kalkındırıcak olan sadece bich skilleri olarak düşünülebilir.
    Spearmanlerin 8/2 int ağırlıklı bir build tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum.Yine 100lvl bich yerine heuksal değiştirilecek standart yapılandırma düşünüyorum.
    100lvl da bicheon güçlenmesinin dışında pek bir değişiklik olmayacak yine nukerde standart olur.Force seçeneği iyice kısıtlandı.İlginç bir durum var ortada benim görüşüm ısrarla nukerde standartta kalması yönünde.

Ayrıca konuyu açan arkadaşım sanada cevap olarak şunu ön görüyorum.Oyuna yeni başladıysan yada pek bir tecrüben yoksa standart bir build kas 60lvla kadar nukerde fire,cold,light hepsini birlikte götür zaten tecrübe kazandıkça bazı şeylein farkına varacaksın zmanla geri alırsın fire skill ağacını.

Bunun dışında yazılacak pek birşeyde yok diye düşünmekteyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Bune abi 100 lighting veya 100 cold olsa anlarımda 50 50 paylaştırmak sence saçma değilmi ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ultr@k@plan

quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Fire gereksiz bir skill ağacı nuker için.
    Bunu istersen açıklayabilirim şuan sürem kısıtlı olduğu için sadece deyindim geçtim.
    Eğer fire istiyorsan silah skillinden vazgeçeceksin.Fakat dediğim gibi bich çok feci bir yükselişteyken bırakmak ahmakça olabilir.Fakat heuksal kullanıyorsan heuksal düşüşteyken fire seçmek mantıksızlık olmamakla beraber 100lvlda gelecek 3k ya yakın hpyi kaybadeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

quote:

quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Bunu istersen açıklayabilirim şuan sürem kısıtlı olduğu için sadece deyindim geçtim.
    Eğer fire istiyorsan silah skillinden vazgeçeceksin.Fakat dediğim gibi bich çok feci bir yükselişteyken bırakmak ahmakça olabilir.Fakat heuksal kullanıyorsan heuksal düşüşteyken fire seçmek mantıksızlık olmamakla beraber 100lvlda gelecek 3k ya yakın hpyi kaybadeceksin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

quote:

quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Fire'ı sadece Yeni gelen nuke skili için dedim bilindiği gibi light nukeye yeni skill yok sadece up olur ondan dedim bide şimdi düşününce cold+fire+bicheon çok güzel olur gibi oldu lighttaki mag atağı kaybetcen ama bide o var pff çok uzun iş yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

quote:

quote:

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Fire'ı sadece Yeni gelen nuke skili için dedim bilindiği gibi light nukeye yeni skill yok sadece up olur ondan dedim bide şimdi düşününce cold+fire+bicheon çok güzel olur gibi oldu lighttaki mag atağı kaybetcen ama bide o var pff çok uzun iş yav

Alıntıları Göster
    Fire - Cold - Bicheon/Heuksal kesinlikle budur. 90 lvl ken de buydu benm yapılandırmam 100 de de böyle olucak.Zaten tek bir light nuke ile ne yapmayı planlıyorsun ? Cold mu yardımcı olacak pvplerde..zaten yeni gelen skillerde fire ın mag attack ı ve imbue light damage farkını kapatıcak..

Şu an çoğu nuker Light skillerini kapıyor..
    110 da ne olur bilinmez ama benim görüşüm Fire ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiviNeSouL

Fire - Cold - Bicheon/Heuksal kesinlikle budur. 90 lvl ken de buydu benm yapılandırmam 100 de de böyle olucak.Zaten tek bir light nuke ile ne yapmayı planlıyorsun ? Cold mu yardımcı olacak pvplerde..zaten yeni gelen skillerde fire ın mag attack ı ve imbue light damage farkını kapatıcak..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DiviNeSouL

Şu an çoğu nuker Light skillerini kapıyor mu?

Ne dediğiniz farkındamısınız.?
    Light ve cold nuker için vazgeçilmezdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guilty Crown

quote:

Orjinalden alıntı: DiviNeSouL

Şu an çoğu nuker Light skillerini kapıyor mu?

Ne dediğiniz farkındamısınız.?
    Light ve cold nuker için vazgeçilmezdir.

Alıntıları Göster
    İdeal yapılandırma weapon 100 lightning 100 cold 100.

Pvp için weapon skilleri şart cold zaten defans için şart lightning yerine fireda seçilebilir ama lightning int charlar için firedan çok daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Pvp için weapon skilleri şart cold zaten defans için şart lightning yerine fireda seçilebilir ama lightning int charlar için firedan çok daha önemli.

Alıntıları Göster
    @Flexnitec91

Fire -cold - bicheon bi nukerle pvp yaptın mı hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Alıntıları Göster
    okuldan dolayı fazla giremiyorum, yorumları şimdi okudum. sanırım en iyisi 100 bicheon + ligh + cold ama 60 a kadar fire da açmak. sonra yavaş yavaş kapatrm fire skillerini. yorumlar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o0reyiz0o

okuldan dolayı fazla giremiyorum, yorumları şimdi okudum. sanırım en iyisi 100 bicheon + ligh + cold ama 60 a kadar fire da açmak. sonra yavaş yavaş kapatrm fire skillerini. yorumlar için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    oyuna başlamam az bi süre kaldı görüyorumki pvp de 90 fire cold bicheon show yapıyor üstüne yanılmıyorsam 96 levelde yeni meteor nukeside eklenince neler olcak az bişey tahmin edebililiyoruz sanırsam ben 100 fire / cold / bicheon düşünüyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireBraker

oyuna başlamam az bi süre kaldı görüyorumki pvp de 90 fire cold bicheon show yapıyor üstüne yanılmıyorsam 96 levelde yeni meteor nukeside eklenince neler olcak az bişey tahmin edebililiyoruz sanırsam ben 100 fire / cold / bicheon düşünüyorum .

Alıntıları Göster
    100 Fire/100 Cold/100 Biecheon
    Standartı En İyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thermopylai

Standartı En İyisi

Alıntıları Göster
    Light 100
    Bicheon 100
    Cold 80
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thermopylai

Standartı En İyisi

Alıntıları Göster
    hahahahahahah fire gereksiz bi yapılandırmaymış fire için komiksiniz ya
    10d nukesini bırakın fire nukesi olmadan nuker olcak ölemi:D
    hahahahahha
    cold nukesi lazım demek nukere:D
    100lvl gelince milleti gıdıklayın sizde oyuncak light 90 ve cold 90 nukesiyle:D
    güzel olur gıdıklamak:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

hahahahahha

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burak20055

hahahahahha

Tamam

@DiviNeSouL
    İnsanın kendini avutabilmesi güzel bir şey devam et.

Light skill ağacının parry ratiosunu ve mag atack buffunu biliyor musunuz?Daha doğrusu daha önce bu skill ağacını gördünüz mü?
    He doğru ya pardon çok özür dilerim;fire denen skill ağacında bir int karakter de gani gani bulunan mag def buffu vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: __LP__

quote:

hahahahahha

Tamam

@DiviNeSouL
    İnsanın kendini avutabilmesi güzel bir şey devam et.

Light skill ağacının parry ratiosunu ve mag atack buffunu biliyor musunuz?Daha doğrusu daha önce bu skill ağacını gördünüz mü?
    He doğru ya pardon çok özür dilerim;fire denen skill ağacında bir int karakter de gani gani bulunan mag def buffu vardı

Alıntıları Göster
    görürüz 10d de;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

görürüz 10d de;)

Alıntıları Göster
    quote:

görürüz 10d de;)

görürüz diyeceğine fire'ın lightan neden daha önemli olduğunu açıklasan iyi olurdu.
    Benim görüşüm;
    -int charda illa bir silah skilli olmalı; pacheon, bicheon, heuksel şimdiki konumuz bunlardan hangisi olduğu değil o yüzden bu kısmı geçelim. 100 mastery buraya gitti.
    -Sanırım Cold konusundada birçoğumuz hem fikirdir, sağlayacağı savunmayı düşününce(snow shield). Sahsen ben 80 lvlde bırakacam açıkçası onu 100 yapacak kadar sp kasma durumum yok. Burayada 80-100 mastery gitti.

Geriye kaldı 100 mastery lvl; bunu ya light yada fire seçme durumundayız.

Ben light'ın int char için vazgeçilmez olduğu düşüncesindeyim, sonuçta int chara sağladığı mag. atack çok yüksek.

Fire açtığımızı farz edersek nukelerden + imbue light a göre yüksek olabilir fakat kaybedeceğiniz mag. attack'ı da hesaba katarsak arada bir fark olacağını sanmıyorum. Ayrıca hızlı koşma ve ghost walk gibi avantajlarıda var lightın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.