Şimdi Ara

100 Lv Nuker Yapılandırma (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
29.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar konuyu yeni gördüm hemen yazayım dedim ;

en iyi nuker yapılandırması gördüklerime ve tecrübelerime dayanarak şöyledir;

Lightning 100 (kesinlikle)
    Cold 100 (kesinlikle)
    Force 100 (kesinlikle)

forcedeki weaken impotent division tuttuktan sonra kim olursa olsun 2 nuke atmanız yeterli bilemediniz birde lion shout
  • Şunuda unutmadan söyliim herkes force skilleri bicheonda var diyor bi ayrıntı var arkadaşlar unutmayın bicheondaki combo skillerinin verdiği debuffların tutma ihtimali %20 forcede ise bu ihtimal % 80 az uz bi fark değil %20 ile %80 arasındaki fark bicheondakiler 40 yılda bir tutar ama forcedekiler her pvp de impotent weaken ve divisiondan en az 2 si tutar ve size 2 tane light nukesi atmak düşer belki bide lion shout

ayrıca hayat sadece pvpden ibaret deil kale savaşları ve en önemlisi JOB gibi şeylerin olduğunu unutmayın

haa bide force hayranı olarak şunuda söyliim force kullananlara müjde 110 lvlde force de stun geliyo unutmayınki onunda tutma ihtimali %80

herzaman
    100 lvl lightning
    100 lvl cold
    100 lvl force

• 100 lwl bicheon + 100 lignht + 100 cold tadına doyum olmnaz bide sword shield isen of of
  • 100Fire/100Cold/100Bich Ağlatırsın Oynamayı Biliyorsan Ortalığı Vede İtemlerin İyiyse
  • hocam geçin bicheon u, fire yi hepsini oynadım ben nuker olarak en iyisi force nuker...forcedeki debufların hepsi probability % 80 diom daha ötesi yok kapatın bicheonları force açın...
    haa bide lightning , fire muhabbetine gelirsek lightning tavsiyemdir daha işlevsel

100 light
    100 cold
    100 force

diyorum son olarak

youtube ye girin "force nuker " yazın bi bakın neler çıkıo bicheon mu fire mi glavie mi blade mi dayanıo force ye

force forever

• Silah Skilleri Olmadan Zevk Vermez Bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

@CYCLOMOTEUR

Fire,light,cold pvp buildi değildir.Sadece nuke atarak adam öldüremezsin.Pacheon kullananların knock-backleri,heuksal kullananların stun+knock-backleri,bicheon kullananların yatır batır+stun'u ile kendi hplerini toplamaları zor olmaz.Zaten bir nuke o kadar hızlı bir skill olmadığı için 1 vs 1'de tatmin etmez.Elinde sun spear varsa normal setli charlara karşı birşeyler başarabilirsin tabi.

Fire,light,cold uniq charıdır.Eline spear alınca eşit şartlardaki hiçbir ch char elinden uniq alamaz.Ayrıca Fortress,event,party warlarda da işe yarar.

Teşekkür ederim.Pvp için düşünmemiştim zaten.Onun için ayrı bir char hazırlıyorum

Pvp için ayrı bir char hazırlıyorsan amacın unique kesmek ise wizard açmanı tavsiye ederim.Chinese charlar unique konusunda europe karakterler kadar başarılı değil maalesef.

wizard kasmayı hiç semiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

Bence cok saçma bi yapılandırma olur lighting olmadan bi nukerin işi bitmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedix235

Silah Skilleri Olmadan Zevk Vermez Bence

Arkadaşım division impotent verdiğinde, adam sana 1k , sen ona (eğer o str ise ve ikinizde 100 lvl iseniz) 25-30 k vurduğunda öyle bi zevk veriyorki sorma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal-x

quote:

Orijinalden alıntı: jedix235

Silah Skilleri Olmadan Zevk Vermez Bence

Arkadaşım division impotent verdiğinde, adam sana 1k , sen ona (eğer o str ise ve ikinizde 100 lvl iseniz) 25-30 k vurduğunda öyle bi zevk veriyorki sorma...

Pill bugundan habersiz olduğunuz aşikar..
  • evet habersizim o ne bilgi verirsen sevinirim...
  • 9:1 hybrit charım var ben ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: werebly

9:1 hybrit charım var ben ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

9:1 ise spear+fire+cold olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak20055

hahahahahahah fire gereksiz bi yapılandırmaymış fire için komiksiniz ya
    10d nukesini bırakın fire nukesi olmadan nuker olcak ölemi:D
    hahahahahha
    cold nukesi lazım demek nukere:D
    100lvl gelince milleti gıdıklayın sizde oyuncak light 90 ve cold 90 nukesiyle:D
    güzel olur gıdıklamak:D

tmm sen aç fire nukerde vur kafanı duvara duvara
    90 lvl geldikten sonra bich-light-cold nukerler favori nuker yapılandırmasıdır
    bu 100 lvldede böyle 105 lv dede tahminimce böyle olucak
    önemli olangiyeceği set
    garment mi protector mu?? (armor diyen varsa camdan atlasın ölsün)
    ben bu ikili arasında pvpde daha yararlı olması için proyu seçerdim
    garmentte kötü bir seçim değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

quote:

peki 9:1 bicheon hybrit için bir fikri olan varmı yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

quote:

peki 9:1 bicheon hybrit için bir fikri olan varmı yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşım eğer hybrit olucaksan spear kullanmanı ve skill ağacından da heuksalı açmanı tavsiye ederim
    100 heuksal+ 100 light+ 100 cold - fire (fire olabilir olursa zevkli olur ben olsam fire açardım)

• 2 m sp bicheon 100 fire 100 cold 100 light 100 force 100 ohhh(force ne için? block defanse + atack kırması olduğu için force nuker içinde önemli hp bakımından kısır bi charın defanse+block+atack kırması güzel bişey...)
  • pacheon /cold/light

el yakma cold.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exist34

2 m sp bicheon 100 fire 100 cold 100 light 100 force 100 ohhh(force ne için? block defanse + atack kırması olduğu için force nuker içinde önemli hp bakımından kısır bi charın defanse+block+atack kırması güzel bişey...)

hö? 500mastery mi var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.