Şimdi Ara

100 Lv Nuker Yapılandırma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
29.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _AlligatoR_

100 Fire/100 Cold/100 Biecheon
    Standartı En İyisi

acaba nekadar dmg vuracağını zanediyorsunuz ligt bir nuker için Vazgeçilmez bir skill
  • Lighting - Cold - Bicheon.
    Hybrd - Pro
  • quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

Light 100
    Bicheon 100
    Cold 80

Tebrik Ederim Aynısı Benim Şuan Fazla Abanmaya Gerek Yok Snowa Mp Tasarufu
  • quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

quote:

Orjinalden alıntı: burak20055

hahahahahahah fire gereksiz bi yapılandırmaymış fire için komiksiniz ya
    10d nukesini bırakın fire nukesi olmadan nuker olcak ölemi:D
    hahahahahha
    cold nukesi lazım demek nukere:D
    100lvl gelince milleti gıdıklayın sizde oyuncak light 90 ve cold 90 nukesiyle:D
    güzel olur gıdıklamak:D

Tamam

@DiviNeSouL
    İnsanın kendini avutabilmesi güzel bir şey devam et.

Light skill ağacının parry ratiosunu ve mag atack buffunu biliyor musunuz?Daha doğrusu daha önce bu skill ağacını gördünüz mü?
    He doğru ya pardon çok özür dilerim;fire denen skill ağacında bir int karakter de gani gani bulunan mag def buffu vardı

Arkadaşlar neyin kavgasını yapıyorsunuz daha 100 lvl gelmedi hiç biriniz müneccim değilsiniz gelsin adamlar denesinler görelim hangisi daha iyi

• @__LP__

Aykırı ve yeniliğe kapalı konuşuyorsun.Ayrıca Light -cold nuker dan fire a dönüş yaptığımı söylememişim.
    Sanırım sen pvp de cold nuke atıcan devam et ^^ ( ya da nuker deneyimin var mı )...

Ayrıca mai_mai çok güzel ve anlamlı yorumlar yapıyor.kendisine teşekkürler.Söylüyor ki Fire el yakma ve 96 nuke ztn lighta yaklaşık eşitlenir.Ancak şöyle bir sorun var.Lightta elimizde kullanılabilir 1 nuke olucak 100 lvl da(pvp de cold kullanırsan ayrı =O).Bununla ne yapabiliriz ? Diyeceksiniz ki bicheon ?? bicheon her ne olursa olsun nuke atamayan nuker düşünülemez..Hani demişsin ya o fire denen skill ağacında gereksiz mag defans dan başka ne var 3 tane sağlam nuke u unutmuşsun !!..

Parry ratioyu kesinlikle unutmuyorum zaten ancak fire bir nuker için daha kullanışlı ve yararlıdır. Wall lar, mag buffları ( bizde yeteri kadar var demişsin unutma tek nuker sen değilsin. zaten bu buff senin fire bir chara olan damage ini de azaltıcak)

Biraz mantıklı ve açıklaması olan saygılı bir yazı yaz.. Kulaktan duyma bilgilerle nuker yapılmaz.

• Doğru haklısın durmak yok pvpde nuke atmaya devam.
    Bich skilli kulanamıyorsan ona göre yapmış olabilirsin charını fakat silah skilleri pvpde kullanılmayacaksa nerede kullanılacak?
    Birde mag balance ve sword mag atak değerleri yerinde olan S/S nuker light nuke+lion shot ile isi kapatır.
    Bich ve light skill ağaçlarının inceliklerini anlamadıysan benim sorunum değildir.

Üslubum herkes karşı aynı senin için değiştiremem.
    Kulaktan dolma olsa bu kadar savunmazdım kendi buildimi,archer ve glavier konusuna bakabilirsin postum var mı varsa kaç satırlıktır?
  • Dikkatli oku biraz ben Fire-light-cold yapmıyorum Fire cold bicheon yapıyorum. Ki vuruş skilleri olmadan sağlam bir nuke olmaz zaten ...
    Light ı maxlayıp sonra kapattığımı da yazdım görememişsin sanırım...
    Archer ve glavier konularında nuker yapılandırmayı nasıl bulabilirim acaba?

100 lvl geldiğinde görülecek zaten.Fire-cold-bich nuker karekterleri 90 da dahi yatıramayan Light yapılı karekterler. 100 geldiğinde ne yapıcak hep birlikte görücez. Ben sonuna kadar fire düşüncemi savunuyorum.
  • Neyse bu güzel konuyu sidik yarışına dönüştürdüğüm için özür dlerim isteyen istediğ buildi alabilir fakat her zaman light skill ağacını savunurum.
    Sözlerimi yanlış anlamış olabilirsin.Bu konuyla kısıtlı kalmamanı istemiştim ama her neyse artık.

Benim düşüncem şudurki pvpde bir nuker;

Kd+light nuke+lion shot+lighting chain(veya yeni gelecek olan kombo) ile pekala taktiksel olarak kolay pvpler kazanabilir.Tabiki buildden builde değişir.

Örneğin;bowmanler kb yaparken yaklaşık 2-3sn geçiyo bu hpyi kurtarmamız için yeterli bir süre.Kb yedikten sonra lightdaki 22mlik trans ile rakiin yanında hemen bitebilir ve kd yaparak hpyi tamamen doldurabilirsiniz.Daha sonra yine kb yerseniz bu sefer lion shot ve nuke kullanabilirsiniz çünkü hpniz tamamen doludur.

Vsvsvs...Bunun gibi birçok taktik...

@Piton
    Evet mp konusunda haklı olabilirsin fakat pvpde çok mp götüren nuke yerine az mp götüren kd gibi skiller kullandığımızdan dolayı pek bir mp sorunu yaşayabileceğimizi zannetmiyorum.

• Tartışmayı bitirdiğimize sevindim.Zaten oyunu biz yapmadık.Deneyerek buluyoruz.

Senn taktiğin gibi ben de uzun menzilli olan fire nuke larını kullanıyorum. Neyse biz sadece bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık.

İyi oyunlar herkese
  • Bicheon 100
    Fire 100
    Light 100 yada 100 Cold

Cold olursan defansın daha sağlam olur.
    Ben olsam cold yaparım
    Çünkü nuker olduğu için defans oranın zaten az. Colda snow var çok işine yarıcak ve 100 lvlda yeni snow geliyor.

Light olmasa hızlı koşma sorunu diye bişey olmaz.
    Eventten düşen moving s. scrolları kullanabilirsin. Yada npcden hızlı koşma alabilirsin.

Yani; Bicheon100, Fire100, Cold100
  • quote:

Orjinalden alıntı: cigiga

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

Benim nukerlerin 100 lvl için favori yapılandırmam.

Lighting - Cold - Bicheon.

aslında mantıklı zaten fire wall için fire açıodum sırf ama pek de olmazsa olmaz değil fire wall bence. light + cold olmazsa nuker işe yaramaz zaten. ama o 3. skill önemli olan. bicheon da aklıma yattı. Ama skillere bi baktım da lightda yeni nuke 50 de iken fire da 43 de. yani fire nuker daha rahat kasmaz mı size?

k9esinlikle mantıksız Bicheo9n ne işine yarıyacak9 sen int sin kardeşim adamın altına 9giremezsin az can va9r zaten cold+ light +fire9

• quote:

Orjinalden alıntı: weraszx_27

quote:

Orjinalden alıntı: cigiga

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

Benim nukerlerin 100 lvl için favori yapılandırmam.

Lighting - Cold - Bicheon.

aslında mantıklı zaten fire wall için fire açıodum sırf ama pek de olmazsa olmaz değil fire wall bence. light + cold olmazsa nuker işe yaramaz zaten. ama o 3. skill önemli olan. bicheon da aklıma yattı. Ama skillere bi baktım da lightda yeni nuke 50 de iken fire da 43 de. yani fire nuker daha rahat kasmaz mı size?

k9esinlikle mantıksız Bicheo9n ne işine yarıyacak9 sen int sin kardeşim adamın altına 9giremezsin az can va9r zaten cold+ light +fire9

iron wall seni 15 saniyelik ölümsüz yapıyor.73 kombosunu tutturduğunda levelin 73ken 76lık str a 11k dan fazla vuruyosun.Sence kötümü?

• quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

Light 100
    Bicheon 100
    Cold 80

İşin uzmanı kendini belli ediyor da Cold da 100 olsun. =P
  • Fire 100
    light 100
    Bicheon 100
    Set Armor+5
    olay budur,light cold bicheon hani burda atack?tutturmuşunuz bi defans da defans cold light yapıyorsunuz sonra garment set giyiyorsunuz yalışmı ? bence fire daki atağı kapatıp ta light cold açmaya gerek yok
  • @WarriorAngel
    Söylediğin yapılandırma cok yanlıs 50 light ve 50 cold'un ne getirisi olucak,
    Bir kere cold'un phy ve pasif sikiliyle beraber 100 levelde en az 300 ek phy def kazandıracağı aşikar..
    300 def ne demektir biliyormusunuz siz?

Bazı arkadaşlar saçmalamışlar bu oyunda herşey çok vurmak değildir,
    Bicheondaki 73 ve 100 level combolarının ne avantajları olduğunu biliyormusunuz?

Yada iron castle ile Europe charlara karsı ölümsüz olduğunuzu?

Yatır,Batır olayını anlatmaya gerek bile yok,

Lightteki party ratio,%16 mag atack bufu,hızlı kosma ve kaymanın ne demek olduğunu biliyormusunuzi

Oyundan anlamayan herkez yazmış,

__LP__
    ye Katılıyorum,
  • @KutluhanGüngör

Yanlış varda düzelteyim dedim Mag attk artırıcı %16 değil %18 olacaktı
  • Bakın Lig - Cold - Bicheon diyen Zekiler.. xD Bende 82 Nuker Var Ve Fire Yapıcam......Fire - Cold - Bicheon açtığınızda ... Hem Daha Fazla Nuke - Hem Bicheonun Verdiği Force Skilleri - Hemde MAG + PHY defance........... Lig. İle Kapanan Mag Atack Power Azalıcak Diceksiniz..ALakası yok.........Fark ETTİYSENİZ .. Lig. Nukerleri %300 - Fire Nukeleri %330 !!!!!!!!!! Yani 68 Skilini Zaten Nukeler Desteklior..........Gelelim Hızlı Koşmaya....Eventlerden Çıkan Movinglerle Veya Npcde satılan Druglarla HIZLI KOŞMAYI DESTEKLEYEBİLİRSİNİZ.......................
  • quote:

Orjinalden alıntı: HellBoy_TR

Bakın Lig - Cold - Bicheon diyen Zekiler.. xD Bende 82 Nuker Var Ve Fire Yapıcam......Fire - Cold - Bicheon açtığınızda ... Hem Daha Fazla Nuke - Hem Bicheonun Verdiği Force Skilleri - Hemde MAG + PHY defance........... Lig. İle Kapanan Mag Atack Power Azalıcak Diceksiniz..ALakası yok.........Fark ETTİYSENİZ .. Lig. Nukerleri %300 - Fire Nukeleri %330 !!!!!!!!!! Yani 68 Skilini Zaten Nukeler Desteklior..........Gelelim Hızlı Koşmaya....Eventlerden Çıkan Movinglerle Veya Npcde satılan Druglarla HIZLI KOŞMAYI DESTEKLEYEBİLİRSİNİZ.......................

330% olabilir fakat lightningin mag artıran buff ı ile o 300 330 u geçicektir+ lightningdeki ghost walk skilli de çok yardımcı bir skilldir, özellikle uzak menzilden vuran rogue lara karşı..Ayrıca her yarım saate bir npcden bir drug almak maddi durumu batırır, eventtan çıkanlar ise 50% yani yetersiz..Daha fazla nuke kasarken belki işe yarar fakat pvp de çok fark ettirmez zaten kaçtane nuke atabilirsinizki bir pvp de?Ard arda nuke atmak ise sadece saçmalık olur..
    Neyse herkes kendi yapılandırmasını kendisi belirler
    ben 90 lvl da yaptığımı devam ettirim 100 lightnig 100 cold 100 bicheon yapıcam..

• s+s---ligthsız nuker olmaz bi kere ligth 100,snow shieldsiz nuker olmaz cold 100, bleed-division-impotent için bicheon 100, ha birde blade'e stun-dull-fear gelmişki abaaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forgottenh -- 28 Mart 2009; 4:36:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fhsltr

s+s---ligthsız nuker olmaz bi kere ligth 100,snow shieldsiz nuker olmaz cold 100, bleed-division-impotent için bicheon 100, ha birde blade'e stun-dull-fear gelmişki abaaw

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.