Şimdi Ara

10 günlük iphone 7'de ısınma sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
18.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, telefonu media markttan yaklaşık 10 gün önce aldım.

ios sürümü 11.2.1 ve basit şeylerde ısındığını fark ediyorum ve ısınırken de şarj daha hızlı azalıyor.

telefonla konuşurken, internette dolaşırken biraz ısınıyor. dün 15 dakika kadar whatsapp üzerinden görüntülü konuşma yaptım en çok ısınması o zamandı. 4 yıldır kullandığım moto g telefon bile görüntülü konuşmada ısınmıyor.

Ne yapmam gerekir, ios sürümünden olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peter Hammill -- 14 Şubat 2018; 15:50:43 >

• Benimki de ısınıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürüm ile alakalı degil o halde. Hiç apple a danistiniz mi?

Bu ısınıyor haliyle kaç saat kullanım süresi alıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 dan beri iphone kullayorum şuan 8 plus kullaniyom zerre isinma yaşanmadi arka olan acik hucresel deki uygulamalari icloud uygulamasini kontrol edin..

• Icloud kapali kullanmıyorum, hucreseldeki uygulamalar nedir ? Arka planda uygulamaları yenileme kapali

• Görüntülü görüşme esnasında ısınması normal. Bunun dışında sesli telefon görüşmesinde ısınması normal değil. Bir de grafik ağırlıklı uygulamalar ve oyunlarda ısınabilir ama makûl seviyede tabi ki...

• Çalıştığım yerde avea zor çekiyor.hiç bir şey yapmazken cebimdeyken bile hafif sıcak olabiliyor sebebi bu mu acaba?

telefonda hangi zorlanmada ne kadar ısınacağını test edip sonuçlar normal mi diye karşılaştırabileceğim bir uygulama var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Hammill

Çalıştığım yerde avea zor çekiyor.hiç bir şey yapmazken cebimdeyken bile hafif sıcak olabiliyor sebebi bu mu acaba?

telefonda hangi zorlanmada ne kadar ısınacağını test edip sonuçlar normal mi diye karşılaştırabileceğim bir uygulama var mıdır?

4.5 g mi hattın ?
  • Hocam şebeki sinyali zayıfsa ısınma olur. Mesela ben kardeşime gittiğimde orda telefon 1-2 diş çektiği için telefon çok ısınıyor ve şarjı su gibi içmeye başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Çalıştığım yerde avea zor çekiyor.hiç bir şey yapmazken cebimdeyken bile hafif sıcak olabiliyor sebebi bu mu acaba?

4.5 g mi hattın ?

4.5 yi yani LTE yi kapalı tutuyorum. 3g açık ama 2g bile zor çekiyor bazı kısımlarında çekmiyor. o yüzden sürekli bir 3g arayışında oldugu için ısınma olabilir diye düşünüyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

4.5 g mi hattın ?

4.5 yi yani LTE yi kapalı tutuyorum. 3g açık ama 2g bile zor çekiyor bazı kısımlarında çekmiyor. o yüzden sürekli bir 3g arayışında oldugu için ısınma olabilir diye düşünüyorum?

alıntı yaptığım mesajı okuyunca bende şebeke ile alakalı ısınma olduğunu düşünmüştüm.çekim gücü daha iyi olan bir bölgede deneme şansın varsa denemen iyi olur.

• Çekim gücüyle alakalı. Bizzat yaşadığım için biliyorum sık ziyaret ettiğim arkadaşımın evinde telefon çekmiyor ve telefon dokunmasam bile ısınıyor bu çok rahatsız edici hem pil ömrüne de olumsuz etki ediyor olmalı.

• o halde bi kaç gün evde wifi açmadan kullanacağım bakalım ısınacak mı yine.
  • Normaidir. Cihazda sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hissedilir derece ısınması normal değil..wifi de de olsa.az çekme de olsa ısınması normal değil.vardır bir sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadenizyapi

hissedilir derece ısınması normal değil..wifi de de olsa.az çekme de olsa ısınması normal değil.vardır bir sorunu.

mesela az önce 15 dakika whatsapp'da görüntülü arama yaptım. bu sürede ısındı ve sadece 15dkda %8 şarj gitti. acaba kameralı konuşma olduğu için normal midir?
  • 5-10 dakka arası konuşmuşluğum vardır ama bu telefonu hissedilir decere ısıtıığını farketmedim..
  • merhaba bende aynı sorunu yaşadım ama farklı olarak telefonumu her zamanki gibi şarja taktım sabah çok ısınmıştı hemen soğuttum ardından açılmadı şarj orjinal adaptör değildi sizce nasıl çözebilirim?
  • servise randevu aldım yarın için
  • görüntülü konuşmada şarj hızlı gider bende de iphone 7 plus var ama aşırı bi ısınma olmuyor belki ben hissetmemisimdir diyeceğim ama aşırı ısınsa illaki hissederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.