Şimdi Ara

10 Bisiklet taşımak için hangi arabayı önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu anda 2004 opel Merivam var. İşim gereği sürekli çok sayıda bisiklet taşımam gerekiyor. Meriva, ön tekerleri çıkarınca ve koltukları yatırınca 5 bisiklet almakta. Ayrıca, arkaya askı ile 2-3 bisiklet daha alabiliyor. Ancak bu hem biraz zahmetli oluyor, hem de araba 1,6 benzin olduğu için çok yakıyor.

Bu arabayı satıp, Üstüne de biraz ekleyerek Fiat Doblo, Ford Tourneo gibi bir ticari vasıta, ya da station wagon almayı düşünüyorum.

Tecrübesi olan var mıdır? Tekerler çıkmadan, dikine bisiklet alabilen hangi aracı önerirsiniz. Bir bisiklet tekerlerle yaklaşık 175-180 cm uzunluğunda.

Fiat doblo ya da Tourneo'ya kaç bisiklet sığar?

Saygılar

• http://www.prescotttrailers.co.nz/image/display/126

aracınızı değiştirmeden böyle bir çöüzm olabilir...

Sistem 10 bisiklet taşıyor
  • sağol, bu bir alternatif olabilir. ancak öncelikle diğer alternatifleri bir tüketmek istiyorum.

hangi araba kaç bisiklet alır bilgisi olan var mı?
  • Siz arabayı değiştirmeye bahane ariyorsunuz yani

Şaka bir yana, pek bilgili olan biri olduğunu sanmıyorum. Ama şöyle bir şey yapabilirsiniz. Katalog verilerinden iç hacmi ölçebilirsiniz. Kendi aracinizin verileriyle karşılaştırıp fikir sahibi olursunuz üç aşağı beş yukarı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisiklet dernegiydi sanirim ( adi boyle bir sey)
    Vitonun icine ustune arkasina + romork ile 20-30 bisiklet getirmislerdi organizasyona.

Bisikletler katlanacaksa ( demonte) doblo bile ekipmansiz 10 tane tasir. En buyuk bisikletler bile 60 ds anca. Kron xc150 28 jant 40 ds mesela.

Kullanim halindeyken ise transporter veya doblo maxi rahat 12 tane alir ekipmansiz.
    Ekipmanla bu iki aracta 36 tane tasiyabilir ( tavan ve arka bagaj kapagi ekipmani)

Otomobil bakiyorsaniz arka koltuklar yatanlara bakin. 5 tane alir tahminimce kullanim halinde.
    Yine demonte olarak 8 tane alabilir.

Olculer ve istif bicimi koliler dikdortgen 20 ×100x 60. Gibi dusunun.

Bu arada merivanin arka koltuklar yatmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 29 Mayıs 2016; 12:48:36 >
  • 10 bisiklet mi? Bence en garantilisi bu römork.
  • bizim grup istanbula gitmişti 15 kişi filan otobüsle

• H-100 ve L300 gibi araçlar bir sürü bisiklet alır diye düşünüyorum
  • navara , l200 tarzı bir açık kasa pickup kamyonet iş görür bence. yanyana 5 den fazla sığar, belki sıkıştırınca 10 tane sığar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.