Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
59
Favori
88.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbmusti34

Aynı hizmeti veren bedava vpn programları varken neden ücret ödeyelim.

varsa paylasırsanız daha ıyı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr0663

Arkadaşlar bu hesabı pc, ipad ve Android telde kullanabiliyoruz değilmi?

evet. maksimum 5 cihaz tanımlanıyor. telefonu yada bilgisayarı atarsan satarsan. hesaplardan sıfırlayabiliyorsun tanımlı cihazları
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

quote:

evet. maksimum 5 cihaz tanımlanıyor. telefonu yada bilgisayarı atarsan satarsan. hesaplardan sıfırlayabiliyorsun tanımlı cihazları

Teşekkürler hazır mesaj atmışken sorayım ben çok bilgi sahibi değilim bu konuda ama VPN nette kimliğimizi gizlemeye yarıyor sanırım değilmi? Mesela VPN hesabı alıp VPN ile bağlandıktan sonra twitterdan birine lafı giydirdiğimiz zaman kimliğimiz tespit edilemez değilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

quote:

Orijinalden alıntı: fbmusti34

Aynı hizmeti veren bedava vpn programları varken neden ücret ödeyelim.

varsa paylasırsanız daha ıyı olur

Kepard kullanıyorum androidde 3 ay bedava kampanyası var.
    Pc de privatiwifi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Normalde kaç dolar oluyor?

normal fiyatlar bunlar.beleş kullandığımız security tunnelden haber yokmu
    http://www.clipular.com/c/5643355534917632.png?k=bIgtvRBsW58OopKh2FMiJpMagj8
  • Şimdi bu vpn nedir ne degildir bisi açıklayabilir mi bi de birileri bedavaya var demiş inanalım mı buna

• az önce bende aldım ilk defa deniyeceğim bakalım nasılmış.

bize verdiği ürün anahtarını nereye girmemiz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendall -- 23 Kasım 2013; 11:44:36 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

quote:

Teşekkürler hazır mesaj atmışken sorayım ben çok bilgi sahibi değilim bu konuda ama VPN nette kimliğimizi gizlemeye yarıyor sanırım değilmi? Mesela VPN hesabı alıp VPN ile bağlandıktan sonra twitterdan birine lafı giydirdiğimiz zaman kimliğimiz tespit edilemez değilmi?

Tespit edilebilir. Şöyleki;
    vpn ile twitter'a bağlandığın ip 10.10.10.10 olsun. Türkiye'deki ip adresin 50.50.50.50 olsun. Telekom senin ip adresinin 10.10.10.10 'a hangi saat ve tarihlerde bağlandığını görebilir. Twitterda yazdığın mesajın tarih ve saati ile karşılaştırabilir fakat bu kesin sonuç vermeyebilir çünkü VPN ile 10.10.10.10 ip adresini kullanan sadece sen olmayabilirsin. O yüzden resmi olarak birşey kanıtlanması için cyberghost'tan bilgi alınması gerekir. Kaldıki türkiyede web sitesi yasaklanmış bir firma bu bilgiyi türkiyedeki kurumlara vermez.

Yanlışım varsa düzeltin ltf

• 5 cihaz dediğine göre 5 farklı kişi kullanabilir mi bunu? Yoksa ayrı ayrı platformlar mı olmalı? Windows, android, ios vb. gibi

Eğer 5 kişi kullanabilirse ortak olup da alınabilir. Adam başı 2,8 liraya denk geliyor
  • aldık bakalım... haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

5 cihaz dediğine göre 5 farklı kişi kullanabilir mi bunu? Yoksa ayrı ayrı platformlar mı olmalı? Windows, android, ios vb. gibi

Eğer 5 kişi kullanabilirse ortak olup da alınabilir. Adam başı 2,8 liraya denk geliyor

Bende bunu merak ediyorum.

Satın aldım gayet başarılı. Torrent, yasaklı siteler açıldı.
  • Vpn ve cyberghost programını biazcık araştıran arkadaşlar bunun mükemmel bir vpn programı olduğunu anlayabilirler.
    Arkadaşlar nomalde yıllık fyatı 69 euro falandı geçen sene ben aldığımda. Bana ilaçgibi geldi mailime gelen teklif. Sizinle de paylaştım.

Bedavası var diyen arkadaşlar konuyu sırf siz para verin diye açmıştım :)

Bedava programlar sağlıklı olmuyor ne yazık ki
  • Satın alan arkadaşlar sanal kart ile mi aldı? Uğraşmaya üşeniyorum ama geneli böyle ise ben de sanal kart ile alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Satın alan arkadaşlar sanal kart ile mi aldı? Uğraşmaya üşeniyorum ama geneli böyle ise ben de sanal kart ile alayım

Sanal kart ile aldım hocam. Normalde yurtta internet hızlıydı fakat kısıtlar vardı. VPN ilaç gibi geldi.
  • hangi ülkeleri kapsıyor bu VPN? sitesi açılmıyor bakamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

5 cihaz dediğine göre 5 farklı kişi kullanabilir mi bunu? Yoksa ayrı ayrı platformlar mı olmalı? Windows, android, ios vb. gibi

Bende bunu merak ediyorum.

Satın aldım gayet başarılı. Torrent, yasaklı siteler açıldı.

Hocam başka bir bilgisayarda deneme şansınız varsa deneyebilir misiniz? Örnek olarak aynı anda 2 farklı windowsda çalışacak mı? Eğer çalışırsa hemen grup kuralım ve 5li kişiler olarak alalım.

• download a tıkladığımda exe indiriyor. Mac sürümü yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

download a tıkladığımda exe indiriyor. Mac sürümü yok mu ?

+1

• Modem üzerinde VPN ayarları var. Bu ayarlar ile modem arkasında ne kadar cihaz varsa VPN kullanamazmı?
  • Su anda Washington ABD'den yaziyorum

Aldim, umarim kullanislidir. Linki veren arkadas tesekkurler

Playstationda calisir mi? bir de router uzerinden bunu kullanabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.