Şimdi Ara

1. YIL Roaccutane Kullanıyorum Sürekli Gelişmeleri Bildiriyorum SS li. 1. YIL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
6
Favori
32.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Ay

• Hiçbir şey yoknuş boşuna kullanıyprsun

• daha kötü olmuş
  • bende başlayacağım sanırım ama korkuyorum
  • hocam ben de 2 gün önce 5.ayıma başladım sabret 3.aya kadar benim de yüzüm eskisine göre bile daha sivilceliydi şuan yüzümde tek bi siyah nokta ve sivilce yok haftada bir bi tane falan çıkıyor belki arada o da 1 2 güne geçiyor sadece önceki sivilcelerden kahverengimsi izler kaldı onlar da tedaviden sonra zamanla iyileşir tahmin ediyorum. göz kuruluğu ve dudak kuruması dışında bi problem yaşamıyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: TwerkingDead

hocam ben de 2 gün önce 5.ayıma başladım sabret 3.aya kadar benim de yüzüm eskisine göre bile daha sivilceliydi şuan yüzümde tek bi siyah nokta ve sivilce yok haftada bir bi tane falan çıkıyor belki arada o da 1 2 güne geçiyor sadece önceki sivilcelerden kahverengimsi izler kaldı onlar da tedaviden sonra zamanla iyileşir tahmin ediyorum. göz kuruluğu ve dudak kuruması dışında bi problem yaşamıyorum ben de

Sabır ediyorum ta sonuna kadar çıksa bile pes etmicem öncesine göre çok kötü oldu ama yapacak bişey yok tteşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: TwerkingDead

hocam ben de 2 gün önce 5.ayıma başladım sabret 3.aya kadar benim de yüzüm eskisine göre bile daha sivilceliydi şuan yüzümde tek bi siyah nokta ve sivilce yok haftada bir bi tane falan çıkıyor belki arada o da 1 2 güne geçiyor sadece önceki sivilcelerden kahverengimsi izler kaldı onlar da tedaviden sonra zamanla iyileşir tahmin ediyorum. göz kuruluğu ve dudak kuruması dışında bi problem yaşamıyorum ben de

Bu arada siyah nokta derken yüzüme bakarsan küçük delikler var siyah nokta gibi onlar geçermi? Sende geçtimi

• sabırla tedaviyi tamamla 4. ayın sonu ve 5. aydan sonra yüzünde bütün sivilceler kaybolmaya başlayacak sana tavsiyem normalde bu tedaviyi herkes 6 ay sanıyor 6. ayda bitiriyor fakat bu tedavinin nekadar etkili olmasını istiyorsan ilacın iyileştirme süresü biraz daha uzun olmalı benim sana tavsiyem 7 ay kullan bu ilacı 7. ayın sonunda ilk haline baktıgında şaşıracaksın bu benmiydim diye geçmiş olsun bu arada tavsiyem sıcak sudan cildini koru duş alırken sıcak suyla asla yüzünü ovalama gerekirse duştan sonra yüzünü bol soguk suyla yıka duştan öyle çık ve hemen nemlendiricini sür tekrar geçmiş olsun
  • Son durum nedir hocam bende kullanmayı düşünüyorum yan etkilerinden filan biraz bahseder misin

• Hocam bende bu sivilce ile cok ugrastım yüzüm alnım burnum hep sivilce icindeydi senin yüzün benimkine göre baya iyi sayılır. Bende rouccatane ye baslamıstım her ay kan verip, hergun okulda dudaklara nemlendiriciler sürmekten baya sıkılmıstım ama 6. sonunda ki durumuma bakınca iyiki ilacı bırakmamısım devam etmişim dedim. İlacı bırakmamın üzerinden 4 sene gecti nerdeyse 4 senedir yüzümde nerdeyse hiç sivilce cıkmadı. Eski fotograflarıma bakınca iyiki bu ilacı kullanmısım diyorum. Darısı senin de başına
  • Yaşıyon mu konu sahibi

• Kanka sen 1 ay asilma, yagli seyler yeme oyle foto at..

• quote:

Orijinalden alıntı: Clexa

Yaşıyon mu konu sahibi

Çok şükür burdayım bugün yarın yine resüm atıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: dAffilee

Kanka sen 1 ay asilma, yagli seyler yeme oyle foto at..

Asılmıyorumda , yağlı evet karbonhidrat tozu denedim son haflarda günde 500 ml yağlı süt içtim patladı resmen bıraktım hemen şu an iyi oldu indi sivilceler hemen kurudu atarım resim

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalfacia22

quote:

Orijinalden alıntı: dAffilee

Kanka sen 1 ay asilma, yagli seyler yeme oyle foto at..

Asılmıyorumda , yağlı evet karbonhidrat tozu denedim son haflarda günde 500 ml yağlı süt içtim patladı resmen bıraktım hemen şu an iyi oldu indi sivilceler hemen kurudu atarım resim

Asılmakla alakası yok.

• 90. Gün upp

• Hocam burada saçma salak yorum atanları dinleme. Ben o ilacı 10 ay kullandım çok ağır bir sivilce dönemi geçirdim gerçekten başka çaresi yok bu illetin. Emin ol daha iyi olacaksın bol su ve nemlendiriciyi ihmal etme :). Kırmızılıkları ise boşver benim suratimi görsen şükrederdin :D. Ilactan sonra iz için de krem verir zaten onu da kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesfleursdumal -- 22 Nisan 2018; 22:17:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lesfleursdumal

Hocam burada saçma salak yorum atanları dinleme. Ben o ilacı 10 ay kullandım çok ağır bir sivilce dönemi geçirdim gerçekten başka çaresi yok bu illetin. Emin ol daha iyi olacaksın bol su ve nemlendiriciyi ihmal etme :). Kırmızılıkları ise boşver benim suratimi görsen şükrederdin :D. Ilactan sonra iz için de krem verir zaten onu da kullanırsın.
    Yüzüme nemlendirici sürmüyorum hocam soyulsun daha çabuk yenilensin diye ? Hatamı yapıyorum acaba resimde sürememiştim sürsem kırmızılıklar %60 geçiyor

• Upppppppoo

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.