Şimdi Ara

1. YIL Roaccutane Kullanıyorum Sürekli Gelişmeleri Bildiriyorum SS li. 1. YIL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
6
Favori
32.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranızı söğüşlüyorlar ben 14 yaşından beri sivilcelerle cebelleşen birisiydim. Roaccuate de kullandım tedavi bittikten 3 ay sonra tekrar sivilceler çıkmaya başladı. Çinko hapı atıyorum günde 1 tane sivilce çıkmıyor artık bende. Zararı var mı yok mu bilmem ben doktora falan gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum hayati tehlike olmayan problemlere özellikle cilt problemlerinde tamamen para söğüşlemek üzerine kurmuşlar sistemi.
  • roaccutane değilde bunun bi başka hapı olan aknetrent kullandım 4-5 ay çok daha ucuzdu tamamen geçti bende çok şükür senede 3-5 tane çıkıyor max.
  • Arkadaşım bende doktora gittim bu ilacı yazdı.Henüz başlamadım ama.
    Alkol almayacaksın dedi sadece yazdı ilacı.Cildiyeci mi olsam lan sadece ilaç yaz sonra hastayı yolla
  • Nasıl teleffuz ediliyor bu ilaç?

• Hocam suyu bol bol tüketin 4-5, hametanın direk merhem olanını da alabilirsiniz bende işe yaramıştı gayet. Bitince çok güzel olacak devam edin

• sivilceler değilde o çukurlar da ilerde geçiyor mu acaba bende de var
  • Sivilce izleri geçecek mi ilerde?

• Bende 3.5 aydır kullanıyorum eskiden iltihaplı çıkardı artık sinek ısırığı gibi çıkıyor 1-2 güne iyileşiyor inş tedavi sonrası çıkmaz.

Dudakların için blistex med plus öneririm. Geceleri yatarken sürüyorum çok iyi geliyor.

İlacın bendeki en büyük yan etkisi uykudan nefret eden bir insan olmama rağmen artık nereye yatsam uyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: brksnck

Bende 3.5 aydır kullanıyorum eskiden iltihaplı çıkardı artık sinek ısırığı gibi çıkıyor 1-2 güne iyileşiyor inş tedavi sonrası çıkmaz.

Dudakların için blistex med plus öneririm. Geceleri yatarken sürüyorum çok iyi geliyor.

İlacın bendeki en büyük yan etkisi uykudan nefret eden bir insan olmama rağmen artık nereye yatsam uyuyorum.

Hocam diyah noktalarınız ne zaman geçti ? Bende çok .

Bide aynen bende her an uyumak istiyorum valla komite var çalışamıyorum hep yatıyorum

• 4.ayımdayım ve cildim daha sivilceli

Normal mi bu durum ?

• sosyalfacia22 S kullanıcısına yanıt
    Benim sizin kadar yoktu sivilcem. siyah noktada burnumda vardı sadece onlar geçti. Benim sivilcelerim az çıkıyordu ama iltihaplı büyük çıkıyordu acıyordu artık iltihaplı çıkmıyor yağ bezleri kurumaya başladığı için dedi doktor. Siz daha başlangıçtasınız 3. Aya kadar artış oluyor. Siyah noktaları geçmeyen yok onlar geçer önemli olan iz kalmaması.

• Torneol kullanıcısına yanıt
    Bende 4. Aydayım hala çıkıyor ama az ve iltihapsız. Doktor en az 1 ay boyunca sivilce çıkmadığında bırakıcaz tedaviyi dedi. Sizde azalma yok mu?

• Dostum yerinde olsam yol yakınken bırakırım. Ama sen bırakmayacaksin. Evet ağır bir ilaç sivilceleri geçiriyor ama vücuda kalıcı zararlar veriyor. Ben 2 yıl önce 6 ay boyunca kullandım. 1 yıl boyunca sivilce çıkmadı. 2. Yılda yavaş yavaş tekrar başladı. Onun dışında beni zihinsel olarak etkiledi öfkeye hâkimiyeti azaltıyor. Ve en kötüsü o dudak kuruluğu var ya hâlâ geçmedi. 2 yıl oldu hala her sabah hametan sürüyorum dudağıma. Bozulan iç organları söylemek bile istemiyorum :(

• Ben de 4. aydayım hala çıkıyor
  • Barcelona'nın forma sponsoru degilmiydi roakutn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brksnck

Bende 4. Aydayım hala çıkıyor ama az ve iltihapsız. Doktor en az 1 ay boyunca sivilce çıkmadığında bırakıcaz tedaviyi dedi. Sizde azalma yok mu?

İlk başladığım güne oranla 2 kat daha fazla sivilcem var şuan

Normal mi bu durum

Kusma dönemi diye bi olay varmış sanırım

Evette normalde ilk 2-3 ay oluyor. Doktorunuz bi şey demiyor mu? Kaç mg kullanıyorsunuz

bilmiyorum hocam kusma olayının 4-5 ay sürmesi normal değildir heralde.
    Bir sonraki randevuda doktora soracağım
  • 70 kg yim günlük 40 mg
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.