Şimdi Ara

1 OCAK 2023' TE UPLANACAKTIR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
11
Favori
4.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hazırlık bitti mi?

Kaç kilosun?

Yaris hala yollarda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 7 Ocak 2018; 1:41:59 >
  • 1- Ülkemiz bir şekilde Nükleer satral kurup üretime geçti mi?
    2- Yerli oto üretebildik mi?
    3- ypg-pyd savaş çıkardı mı?
    4- İslam birliğini yeniden tesis ettik mi? ülkemiz islam ülkelerine liderlik ediyor mu?
    5- Evli misin, nerde yaşıyorsun, mutlu musun?
    6- Ev işi noldu?
    7- Aynı pozisyonda devam mı ediyorsun?
    8- Hayal kurduğun hayattan daha iyisini mi verdi Sevgili, şükürde misin o zaman?
  • A****’le aranız nasıl?

Hangi üniversitedesin?

Köpeğin yaşıyor mu?

• Pilot oldun mu?

Singapura gittinmi

Hangi telefonu kullanıyorsun?

Bitcoinini sattın mi?

• Durumlar nasıl? Şu an pek iyi değil umarım düzelmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2023'te umarım beni de konuya çağıran olur ...

1) Batıda bir tıp fakültesine yerleşebildin mi ? Yoksa 4 yıllık bi yerde okudun da okulu çoktan bitirdin mi ? Ya da dişçilik ? Tıpı kazanmak için çabaladın ve kazanabilecek seviyedeydin ama kazanamadıysan kendini harap ettin mi ?

2) Sosyal anlamda kendini değiştirmek için kendine söz vermiştin hayallerin üni'ye saklanmıştı . Geliştirdin mi kendini ? Yüzlerce kitap okudun mu ? Suç ve Ceza ne alemde ? Bisiklet aldın mı kendine ? Aldıysan arabanın biri arkadan çarpıp öldürdü de bu yazıyı okuyamayacak mısın ? Ölme oğlum be yaşayacak çok şeyler var .

3) Sevgilin vardı 2018'de 15 Ocak doğumlu doğum gününde ne alacağını düşünüyordun . N'oldu ona ? Bıraktın mı yoksa terk mi edildin ? Yada bu yazıyı kafa kafaya vererek okuyabiliyor musun ? Okuyorsan doğum gününde bi yüzük al lan kıza . Kocaman oldun zaten bulursun parayı .

4) Ayıp olacak ama zinaya kalkışmadın değil mi ? Kendini ateşe atmaya değmez . Yapma oğlum be .

5) ilkelerin değişti mi ? İnsanlara karşı güvenilir samimi davranışlar sergiliyor musun ? Biraz daha ciddileştin mi ? Spor yapıyor musun ? Eşşek gibi yatmadın umarım spora bağlanmışsındır .

6) sana 5 yıllık süreçte ihanet edenler oldu mu ? Onları asla unutma aklına kazı ...

Neyse unutmazsam bakarım ben bunlara .

• Hala 3 sene var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hala 3 sene var
    Tarihi unutmayacağım için lütfen uplamayın, heyecanı kalmıyor sonra.
    Editleyin ve kendinize soru sorun.
    2023'te görüşmek üzere!
  • Korkuyorum dostum hala benim gibi biri olduğunu duymaktan korkuyorum. Değilsin değil mi? Umarım planladığımız o KUTSAL GÖREVLERİ, bize VAAT edilen o MÜKEMMELLİKLERİ kazanmışsındır.

Yoksa çok mu daha kötü bir durumdasın? Umarım değilsindir kadim dostum, umarım değilsindir.

Bunun dışında;

- Hangi bölümü kazandın? Planladığımız gibi Alanya Tıp'ı kazanmışsındır umarım. Bu son ŞANSINDI umarım yapmışsındır.

- N.S ne oldu dostum? Sadece bir ütopya olduğunu farkettin mi? Yoksa gerçekten de ONA ulaştın mı? Belki de şuan N.S'nin anlamını bile unutmuş olabilirsin ha?
    Gerçek olmayacak bir ÜTOPYAYSA unutmuş olmanı temenni ederim açıkcası, ve kendini başka N.S'lerde de bulmamanı.

- Kendini sürekli politika ve iktisat alanında geliştirmekten bahsediyordun (ilerisi için önemli tabii, o KUTSAL hayallerimiz için) o konularda neler yaptın?

- Konuşmandaki sorunu düzelttin mi? Bu önemliydi bak. Bunun dışında Vücut-Yabancı dil alanlarında da hedeflerimize ulaştığını temenni ediyorum.

- İntikam diyip diyip duruyordun o işler ne oldu lan? Boş iş bunlar amacımız güçlenmek olmalı, desem de pek takmazdın beni.

- Milli oldun mu diye sormuyorum sen o LİBİDOYLA en azından eskorta gitmişsindir muhtemelen. Tabii umarım gitmeden MİLLİ olmayı başarmışsındır.

Ne durumdasın gerçekten bilmiyorum ama eğer DİPTEYSEN bile, arkanda kapı gibi KENDİN varsın unutma. Ve seni o HAYALLERİMİZE ulaştıramadıysam beni affet.

Öyle bir şey olduysa beni gerçekten affet. Lütfen affet. Kendin için affet.

Eğer ulaştıysan da, ne zorluklarla BAŞARDIĞIMIZI unutma biz İMKANSIZ MÜKEMMELLİĞİ arzuladık. Mümkün kıldıysan ne mutlu SANA ne mutlu BANA.

Keyfini çıkar.

Her zaman yanında olmuş ve olacak tek dostun.

- Kendin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 20 Ekim 2019; 0:8:14 >

• Rez

• Kara Börü kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Börü -- 15 Eylül 2021; 9:47:33 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1) taşındın mı?
    2) albüm işi tamamlandı mı?
    3) hastalığı tedavi ettin mi?

• Evli ve çocuklu olmayı planlıyorum lütfen benide çağırın konuya söz konusu tarihte.

• -Kabul almaya yaklaştın mı?
    -Dünya görüşün değişti mi?
    -P.M. ne durumda?
    -Ds. şirket olayı ne oldu?
    -P.W. (oyun) ne oldu?
    -Hala aşırı mutlu bir hayatın var mı?
    -Her şey olması gerektiği gibi mi gidiyor?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • :)

• SoeXL kullanıcısına yanıt

naptin hocam,

• SoeXL kullanıcısına yanıt

Vay be. Çok şaşırdım bildirimi görünce. Atandım memur oldum. Yarın askere gidip teslim olacağım. Hayat benim için şu an çok güzel gidiyor. Neyi nasıl hayal ettiysem öyle oldu :)))

• StoryBro kullanıcısına yanıt

1 - O ülkelere gidemedim kur aldı başını gidiyor

2 - Bölümle ilgili meslek edinemedim hala onun için uğraşıyorum

3 - Hala aynı görüşüyoruz

4 - Acer laptop 3 kere servise gitti ashf Çalışıyor ama problemi var

5 - 1 kere yaptım hala sevgiliyiz :)

6 - İkisine'de özlem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StoryBro -- 15 Nisan 2023; 11:41:1 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.