Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.874
Cevap
16
Favori
127.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
Giriş
    08502220222 dışındaki numaraların Superonline ile alakası yok. Herhangi bir sıkıntıda ilgilenmezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

08502220222 dışındaki numaraların Superonline ile alakası yok. Herhangi bir sıkıntıda ilgilenmezler.

Teşekkür ederim hocam. Teklif biraz daha makul olsa telefonda direk kabul ederdim ama o kadar cazip geldiki bu işte bir iş var dedim :)
  • 25/75 kampanyasına yeniden taahhüt yapıyorlar mı ?
  • Paketler yavaş yavaş değişiyor. Akıllı kota ve 24mbps AKK paketleri gelmeye başladı. 50 ve 100 lük AKK ler kalkıyor. Bunlar tam adi.

1 sene önce geçtiğim AppleTV kampanyası aşağıdaki gibi değişti bugün itibariyle. Özellikle takip ediyordum ne yapacaklar diye. Vurmuşlar darbeyi kullanıcılara.

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/apple-tv-kampanyasi-

100 mbps AKK vardı. 25 Mbps sınırsız vardı. Bu tarifeleri kaldırmışlar. Tam sınırdaki 24 mbps AKK paketini getirmiş çakallar. 50 ve 100 lük akıllı paketleri de çakmışlar hadi hayırlı olsun. Bu kadar adilik olmaz arkadaş.

• Şu an superonlineda bana göre tek mantıklı paketler

89tl platin paket 25mb limitsiz ile
    69,90tllik 100mbit 50gb kotalım 100mbit akkli pkat. Kota çok düşük gözükse de 50gb dolunca 100mbit hız 32mbit'e düşüyor ki o bile iyi bir hız. 1-2 günde 50gb kotnın dolacağını düşünürseniz aslında 70tlye 32mbit limitsiz kullanıyorsunuz. Tek bir ciddi dezavantajı var 1mbit upload. Öyle bir hıza şaka gibi. Bu devirde çağdışı artık ve sırf bu yüzden alınmayıp boykot edilmeli.

25mbit limitsiz platin pakette ise upload hızı sabit 5mibit. akk saçmalığı yok isterseniz aylık 2 tb veri kullanın kimseyi bağlamaz. Aradaki 4mbit upload farkının 30tlye deyip değmeyeceğine siz karar verin. Ama private torrent için olsun başka p2pler için olsun iyi upload hızı şart artık.
  • 2 yıldır 50/150 paketi kullanıyordum TV+ dahil. 69,90'dı

son zamanlar hızlar 24 olmaya başladı, sınırda duran akıllı paket dedikleri saçma sapan kotalı paketler çıktı, fiyatlar uçtu 1 ay öncesine göre

taahhüdün bitmesine 4 ay vardı ama hemen aradım müşteri hizmetlerini ve özel fırsat TV+ kampanyasından yararlanmak istiyorum 2 sene taahhüt vereceğim dedim

50/150 ve TV+ birlikte 79,90'a aldım. 2 sene kafam rahat olur hiç değilse. 2 sene sonra tekrar bakarız. gerçi o zamana Türkiye batmış olur
  • Paracell aboneye yolunacak kaz gözüyle bakmaya başladı. Kotali ve akılsız Kotali tarifelerimiz Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Şu an superonlineda bana göre tek mantıklı paketler

69,90tllik 100mbit 50gb kotalım 100mbit akkli pkat. Kota çok düşük gözükse de 50gb dolunca 100mbit hız 32mbit'e düşüyor ki o bile iyi bir hız. 1-2 günde 50gb kotnın dolacağını düşünürseniz aslında 70tlye 32mbit limitsiz kullanıyorsunuz. Tek bir ciddi dezavantajı var 1mbit upload. Öyle bir hıza şaka gibi. Bu devirde çağdışı artık ve sırf bu yüzden alınmayıp boykot edilmeli.

25mbit limitsiz platin pakette ise upload hızı sabit 5mibit. akk saçmalığı yok isterseniz aylık 2 tb veri kullanın kimseyi bağlamaz. Aradaki 4mbit upload farkının 30tlye deyip değmeyeceğine siz karar verin. Ama private torrent için olsun başka p2pler için olsun iyi upload hızı şart artık.

Ben bu 69.90 tl lik paketi bulamadım link verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Şu an superonlineda bana göre tek mantıklı paketler

100mbit nasıl 32'ye düşüyor kota dolunca 25'e düşmüyor mu ? ayırca bu dediğinin fiyatı nedir ? bende yeni üye olacağım ama eskiden gece kuşuna 69 ödüyordum şimdi yeni eve taşındım eski evdekini iptal ettirdim , yeni abone olacağım bu dediğin tarife ""69,90tllik 100mbit 50gb kotalım 100mbit akkli paket."" kota dolunca internet tamamen kesilmiyor mu öyle demişlerdi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 2 Haziran 2017; 10:19:48 >

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Akıllı paketlerin hepsi kotalı hocam. Bu tarz tarifelere abone olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: desmond23

Akıllı paketlerin hepsi kotalı hocam. Bu tarz tarifelere abone olmayın.

Yok hocam biliyorum da arkadaşa yanlış bilgi vermiş 50gb kota dolunca internet kesiliyor hız düşmesini filan bırak bir kenara ...
  • Pardon arkadaşlar evet, baktığım akkli değil kotalı olanmış. Bu devirde utanmadan kotalı internet satıyor şark kurnazları. Geriye tek kalan mantıklı paket platin 25 limitsiz 89tl olan.
  • 2019'a durum daha vahim olacak gibi arkadaşlar. Bir yandan mevcut sözleşmemiz 2019'un Aralığının sonuna kadar diye üzülüyorum bir yandan da 2019'da AKK kalksa bile bugün ki fiyatlar kalmaz o yüzden sıkıntı yok diyorum.

Fakat ortak bir şekilde üzüldüğüm konu mevcut tarifede ödediğimiz ücretle aynı fiyata ( bir tek iptv hizmeti eksik şekildeki Türkcell TV+ Giriş paketi ile oldukça kısıtlı bir ip tv hizmeti. İzlemediğiniz, kaçırdığınız yayını 24 saat içinde izlediniz izlediniz yoksa bir daha izleme imkanı tanımıyor. Telekom'un ip TV'sinin giriş paketinde tekrar izleme seçeneği 1 hafta geçerliydi biz kullanırken )

Superonline el altından güzel paketler ile müşterilerini kaçırmamak için uğraşıyor fakat görülen o ki o kadar büyüdüler ki artık web sitelerinde kabul edilebilir paket yayınlamaları için hiçbir nedenleri yok. Şuan için büyümeye çalışan Vodafone ve Turk.Net. ( Vodafone Avrupa'daki geçmişi ile Turk.net'in çok üstünde ama fiberde yeni yeni büyüyor Vodafone'da o da Superonline, Telekom ile çalışıyorlar galiba )

Şirketler böyle işte büyüyene kadar herkese polyanna, büyümeye başladıkça işine gelirse moduna giriyorlar. Bu her sektörde dünya çapında her ülkede geçerli ne yazık ki.

• UYGULAMA DAHA DA SORGUNA YÖNELİK TİR İTİBAR ETMEYİN BEN KULLANIYORUM AMA NABACAN HIZ IYI
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.