O

Yüzbaşı
01 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir..
2200 tlye kadar bütçem var. Sizce bu sistem iyi midir ?
Yakınlaştırdıkça evrendeki en küçük şeyleri uzaklaştıkça en büyükleri görüyorduk. Yardım ederseniz sevinirim.
Yakın zamanda Teknosadan Nexus 5 almayı düşünüyorum. Telefonu ilk aldığımda neleri kontrol etmem gerekir ? İnternette, Teknosa Nexus 5'i teşhir ürünü satıyor diyen vardı bu doğru mudur ?
Başlıkta yazdığım gibi oyunun içindeki market geç açılıyor yani markete tıkladığımda 2-3 sn donuyor. Bunun dışında herhangi bir donma, kasma sorunu yok. Var mıdır bir çözümü ?
...
Şu an Tr de plat 3 üm. Buradaki oyunculardan bıktım. Arkadaşlarla West'e geçmeyi düşünüyoruz. Sizce geçmeli miyiz ? Oyunların kalitesinde değişiklik olur mu ?
2 - 3 haftadır sıraya geç katılıyorum. Bu yüzden istediğim yerleri alamıyorum (Tabiki normal oyun için). Önceden ilk katılanlardan oluyordum ayrıca ping de yok (Superonline OP). Var mı bir çözümü ?
Spotify'ı belli bir süre rahatça kullanıyordum. Sonra 14 günlük yurtdışı falan bir şeyler dedi. Bulunduğunuz ülke ile profilinizdeki farklı yazıyordu. Ülkem USA olarak gözüküyor ve değiştiremiyorum. Nasıl yapacağım ?
Ulan ne güldüm ya

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 533
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.585 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.