Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.874
Cevap
16
Favori
127.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka mı bu??? Rezil herifler.... Akk'yi kaldırıyoruz diyince sevinmiştim ama bu....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknet'e geçin diyen arkadaşlara cevap ;

yok arkadaş buralarda yok !

ben de üzülüyordum ;
    TTNET altyapısını paylaşmıyor (aşırı kira ücreti istiyor) BEL.ler siyasi baskı ile TURKNET, KABLONET ve S.O ya kazı yaptırmıyor diye,

beter olun adi herifler,
    canınız cehenneme
    durup dururken enaz % 50 zam ve yitirilen promolarda cabası !
    gerçekten yazık gerçekten !
    bunca emeğe yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iphigeneia

Ee taahhütlülere ne olacak şimdi? Tamam yine sınırsız kalacak taahhüt ettikleri üzere. Ama akk falan kaldırmayacaklar o zaman. 3mbit'e inecek yine. Hiçbir şey değişmeden taahhüt bitimine kadar kullanacağız yani. Böyle anladım ben. Bu mudur durum?

Kesin öyledir, yaptıklarını görünce bedavaya fazladan hız vermezler.
  • Eski kanpaya tahütleri 5 mayısa kadar yapılıyor sanırım

100mbs 100akk 89tl 24 e düşer

Yenisi en makıl 25 mbs var 89 tl gece avantajsız olcak vs

Bilmiyorum Yanlışmıyım
    1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış
    1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyacus -- 29 Nisan 2017; 18:4:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben anlamadım şimdi. Benim de 2016 eylül'den 2 yıl taahhütlü 35 GB AKK'lı paketim vardı aşınca 3mbps'ye düşüyordu hız ne olacak bundan sonra her 1GB aşım için 1TL mi ödeyeceğiz?
  • ÇARE TURK.NET !!!

• Kesinlikle haklisiniz bu internet saglayacagilarin yaptiklari resmen vatan hainligidir. Üc kurus para kazaniyoruz onlarda bunlara gidiyor

4 kisilik aileyiz

180 lira telefon faturasi

65 lira internet-telefon ,(25 gb 35 gb akk)

13 kablolu

50 lira digiturk

Sadece bu saglayicilara 308 lira gidiyor UCYUZSEKİZ LİRA NE LAN NASİL BİR SOGUSLEYEMEDİR BU ARKADAS...

Kirada oturmuyoruz Allahtan 600 lira aidat var(Toki konutu Istanbulda) sitenin elektrik su haric onlarida katarsak 1100 lira ayda bunun gibi zorunlu seylere gidiyor...

ARTIK YETER!!!

• Abi niye bu kadar paragözsünüz, neden böylesine paraya açsınız, neden insanları soymaya çalışıyosunuz, çoook fazla para kazanınca ne yapacaksınız neden böylesine para istiyorsunuz hedefiniz ne? Niye para bı bu kadar çok sevilir ya yapmayın etmeyin!

• quote:

Orijinalden alıntı: ByCrusader9

Kesinlikle haklisiniz bu internet saglayacagilarin yaptiklari resmen vatan hainligidir. Üc kurus para kazaniyoruz onlarda bunlara gidiyor

4 kisilik aileyiz

180 lira telefon faturasi

65 lira internet-telefon ,(25 gb 35 gb akk)

13 kablolu

50 lira digiturk

Sadece bu saglayicilara 308 lira gidiyor UCYUZSEKİZ LİRA NE LAN NASİL BİR SOGUSLEYEMEDİR BU ARKADAS...

Kirada oturmuyoruz Allahtan 600 lira aidat var(Toki konutu Istanbulda) sitenin elektrik su haric onlarida katarsak 1100 lira ayda bunun gibi zorunlu seylere gidiyor...

ARTIK YETER!!!

Gerçekten de şükretmelisin Allaha şükür kirada oturmuyorsun. 600 lira aidat nedir arkadaş. Çok temiz sövdüm senin yerine :D Ağlayacak halimize gülüyorum şuan.

• Yarın çıkar açıklama yaparlar biz demedik diye. Desenize itiraz gelince sustuk ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: youknowho

Hocam ben anlamadım şimdi. Benim de 2016 eylül'den 2 yıl taahhütlü 35 GB AKK'lı paketim vardı aşınca 3mbps'ye düşüyordu hız ne olacak bundan sonra her 1GB aşım için 1TL mi ödeyeceğiz?

Hocam sizi arayıp aksini söylemedikleri müddetçe, 1 mayıstan itibaren sizin için kötü bir şey olmayacak,50 gb tan sonra yeni belirlenen akn hızına göre kullanacaksınız. Kazık yeni abonelere

• Zamanında AKK'yi kaldırır kota yaparlar dediğimde bir çok kişi bana laf atıp olmaz yapamazlar demişti. Alın yaptılar.
  • Arkadaşlar bende 24mbps 75 gb paket var ttnet

2 yıl taahhütlü

Ben şimdi 2 ile 8 arası sınırrsız indirme olayından yararlanabileceğim ama yeni aboneler yararlanamayacak değilmi ?

İyiki iptal etmemişim.

Allah böyle şirketlerin belasını versin. Ne çektik ülkece bu kanı emicilerden ya!!!

İsyan başlatmamız lazım bunlara. Devlete karşı isyan yapılmamalı ama şirketlere karşı yapılabilir. Gelmezsem şerefsizim net

• Fiyasko rezalet

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum ben

• Vodafonede boyle yaparsa keyfi bilir taahut bitince turknetw gecerim.

• Adil kullanim noktasi cikmasaydi, eskidenki gibi normal hiz ve sinirsiz olacakti. AKN'nın tadına bir bakan bir daha bırakamadı. Bir kere alıştılar ya bu sisteme. Bir daha birakmak istemiyorlar. Ne ara değerlendi bu kadar bu ? Hangi ara maliyet bu kadar arttı. Ne degisti fiyatlar bir anda yükseldi. Ne degisti de gercek sinirsiz internet lüx konumuna geldi de pahalı oldu ?Ve aslinda bu bir ceza kesme hareketi. Çünkü magdem hız düsürmeden memnun degilsiniz, biz de aşım oldugunda ücretlendirme yaparız ödersiniz demeye calismis burada şair.

AKK'nin tadını tatmamıs olsalardı eğer ki bu firmalar, eskisi gibi tamamen sunarlardı bu hizmeti. Fakat AKN kesfedildikten sonrası kıymete bindi bu durum. Artik patates gibi değerlendi. AKN kesfedilmemis olsaydi yine eskisi gibi sartsiz surtsuz hizmet alacaktik. Fakat bur kere tadina bakildi mi bir daha birakilmiyor bu meret.

Tekrar ediyorum. Emin olun AKK kesfedilmemiş olsa idi. Asla ama asla simdiki kadar yüksek olmazdı fiyatlar. Birileri patatesin degerini artirdi. AKN de internetin degerini....

• allah sizin belanızı versin.

olmayacak bu böyle. verin tarih saat superonline ın önünde toplanalım. 1 gb 1 lira ne ulan ahlaksızlar?

• Arkadaşlar anlamadım ben tam olarak. Apple tv kampanyası ile 125gb 50mbps 79 tl olarak 3 yıl taahhütüm var.

Şimdi kotam doldu ve her gb başına 1 tl mi ödemem gerekiyor?

Aylık 230 gb kullanıyorum ben

105 tl ekstra para ödicem yani doğrumu

105+79=184 tl fatura gelecek yani doğrumu anladım?

• Bunları görünce türknete saygı duydum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.