Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.874
Cevap
16
Favori
127.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bunlara verdiğim her kuruş haram olsun. Allah belalarını versin. Tez zamanda zarar haberlerini duyalım. Batsınlar iflas etsinler. Sürünsün şerefsiz köpekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam buradaki herkes eminim ki bu haberlerin yalan olmasini ister. Ama ulkemizdeki isleyisleri ISS'lerin acgozlulugunu gozonunde bulundurdugumuzda ne yazik ki bu sirketlerden daha da beteri bile beklenir. ben de Kablonet musterisiyim. Ocak 2018'e kadar da sozlesmem var. Eger bu tarifeler dogru ise yeni musteriler icin cok kotu hepsi de. Sozlesmeleri bitecekler icin bakalim gelecek gunler bize neler gosterecek.
  • Böyle saçmalık mı olur ya. Akkyi kaldırdık diyorlar bir de. BTK'nın acilen bu işe el atması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Herkes acilen superonline aboneliğini turkcell aboneliğini iptal etmelidir acil çağrı arkadaşlar !!

Katılıyorum bugünden başlanmalı ben iptal bıraktım yazlık bin için arayacaklar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 29 Nisan 2017; 17:23:32 >
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    BTK dan zaten izinli. Onların izni olmadan tarife çıkartılamıyor.

• Arkadaslar ben tablodan birşey anlamadım. Açıklar mısınız?

• Uplayın herkes görsün rezaleti

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Aynen, 1 mayıs'da çıkar kokusu.

Zaten benim de anlatmaya çalıştığım doğruluğu belli olmadan bu kadar galeyana gelmemiz.

Eğer bu saçmalık doğru çıkarsa o zaman gerekli mecralara şikayetimiz gerçekleştiririz.
  • Ne tarafa domalalım

• 1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    +1 bende paylaştım fotoğrafları ama, 2 gün daha sabredelim,iş açığa çıkar.
  • Allah tan taahhüt var. İlk defa taahhütum var diye seviniyorum a. Q.

24mb hızım vardı aradım 35 yukselttim 2 ay önce. Paçayı zor kurtarmısiz :)

1.5 yıl sonrasına piyasa oturur zaten.

• Mum ışığında fiber internet

• Fiyasko

• beyler artık ne zaman klavye başından lanetleyip oturacağız artık harekete geçme zamanı gelmedi mi ? iyice zıvanadan çıktı bunlar
  • Bunlar yeni müşteriler için.Şimdi bunlar bu şartlarla cidden yeni müşteri alacaklarınımı zannediyorlar.
  • Allah belanızı versin bu nasıl bir adiliktir ya . Nasıl bir ülkeye döndük biz şuna bak ileri gideceğine internet firmaları 2009 öncesine döndük

• 1 ay önce 100 MBit/175GB AKK'lı Apple TV kampanyasına geçmiştim. Ayda 99 Tl. İyiki de geçmişim. 3 sene taahhütüm de var. Şimdi baktım kotalı paketler saçmalık ötesi. En fazla 100GB kota veriyor. Onu geçince de ekstra 100 GB için 40 TL istiyor. Yuh ki ne yuh!

Yani ben şimdi normalde 175 GB'ı geçsem hızım 24 Mbit'e düşecek ekstra bir para ödemeyeceğim.(aylık kullanım 500GB'ı buluyor) Ama bu yeni tarifede olsam 4x40=160 TL para ödemem gerekecekti. O da aylık 89+160= 249 TL'ye gelecekti. Şimdiyse 99 TL ödüyorum, hızım düşse bile 24Mbit gayet yeterli, üstelik gece 2-8 arası da tam hızla indirme yaparım, oldu bitti. Apple TV'de hediyesi.

Bence acele edin ve Apple TV kampanyasını kaçırmayın. Yoksa bu kotalı paketler feci.
  • Ee taahhütlülere ne olacak şimdi? Tamam yine sınırsız kalacak taahhüt ettikleri üzere. Ama akk falan kaldırmayacaklar o zaman. 3mbit'e inecek yine. Hiçbir şey değişmeden taahhüt bitimine kadar kullanacağız yani. Böyle anladım ben. Bu mudur durum?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.