Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.875
Cevap
16
Favori
127.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar su durumu ban tam acıklayabilir misiniz ya? Şimdi benim 25 mbit 75 gb akkli pakedim var superonline dan. Durum ne olacak bundan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aknsiz Türknet kullanıyorum
    Böyle bir rezillik olamaz, change twitter vss her türlü desteği vermeye hazırım.Umarım mağduriyetiniz giderilir
  • Resmi yazıyı bekleyin diyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Vatandaşa bir sopa daha göstermiş oldular.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi ben anlamadım,
    bakanlık akk zımbırtısına düzenleme getirdi
    bunlar da akk'yi kaldırıp kota mı getirdi?
    bu durumda gelen yasa boşa çıkmıyor mu, olmayan şeye düzenleme gelmiş olacak.

dipnot: tüm iss'lerin evini barkını, tahtasını silgisini, kuzeninin kumasını, sevenini sayanını, göbeğini gömecini, dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini, beyninin vakumunu, bahçesinin zakkumunu, tuttuğu silgisini, ciğerinin veremini, böbreğinin taşını, omzundaki başını, gözündeki yaşını, alnındaki kaşını, sevdiceklerinin hepsini tek tek gondiklesinler (şimdilik türknet hariç )
  • Fake olma ihtimali az değil.

• SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    Taahhütün bitince bu paketlerden birini almak zorunda kalacaksın taahhütün bitene kadar btk nın dediği akn sistemi uygulanacak

• Kesinlikle haklisiniz bu internet saglayacagilarin yaptiklari resmen vatan hainligidir. Üc kurus para kazaniyoruz onlarda bunlara gidiyor

4 kisilik aileyiz

180 lira telefon faturasi

65 lira internet-telefon ,(25 gb 35 gb akk)

13 kablolu

50 lira digiturk

Sadece bu saglayicilara 308 lira gidiyor UCYUZSEKİZ LİRA NE LAN NASİL BİR SOGUSLEYEMEDİR BU ARKADAS...

Kirada oturmuyoruz Allahtan 600 lira aidat var(Toki konutu Istanbulda) sitenin elektrik su haric onlarida katarsak 1100 lira ayda bunun gibi zorunlu seylere gidiyor...

ARTIK YETER!!!

BU VATANA İHANETTİR

• Bunu yapan çalışanlara söylüyorum. NET O.. ÇOCUĞUSUNUZ.

İnsaf ve aynı ülkede yaşıyor demi bide bu kotaları bize koyanlar. 800kbps upload verenler....
    Herhalde kendileri aylık 15-20 bin kazanıp bin liralık tarifelerden alıyorlar ki bunu yapabiliyorlar başka açıklaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 29 Nisan 2017; 17:52:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

ttnet bunu beğendi.

Yalnız TTNET e o kadar salladık (ben dahil) şu anda btk nın kararını harfiyen bir tek bunlar uygulayacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 29 Nisan 2017; 17:51:4 >
  • Upload'a bile kota koymuşlar. Sözün bittiği yerdeyiz. Haram olsun bu halkın verdiği her bir kuruş.

Bu ülkede halkın yararına bir şey olmayacağını biliyordum. Teşekkürler Türkiye, yine şaşırtmadın.

• hassiktircome diyorum bütün ülkeyi türknete geçmeye davet ediyorum allahın belası firmalar batsın. oha dalga geçmiş birde bunların cebi para dolsun yeter amaçları o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 29 Nisan 2017; 17:51:24 >
  • Kesinlikle haklisiniz bu internet saglayacagilarin yaptiklari resmen vatan hainligidir. Üc kurus para kazaniyoruz onlarda bunlara gidiyor

4 kisilik aileyiz

180 lira telefon faturasi

65 lira internet-telefon ,(25 gb 35 gb akk)

13 kablolu

50 lira digiturk

Sadece bu saglayicilara 308 lira gidiyor UCYUZSEKİZ LİRA NE LAN NASİL BİR SOGUSLEYEMEDİR BU ARKADAS...

Kirada oturmuyoruz Allahtan 600 lira aidat var(Toki konutu Istanbulda) sitenin elektrik su haric onlarida katarsak 1100 lira ayda bunun gibi zorunlu seylere gidiyor...

ARTIK YETER!!!

• bunlarrrrr paralel bunlar monşerrr
  • Lan bunlar delirdi mi? Kotasız pakete hiçbir gerekçeyle kotalı yapamazlar. GB başına 1 lira nedir lan? Ertesi gün sol ofisine gidip kavga gürültü ağzıma geleni söylerek abonelğimi iptal edip turknete geçerim. Bunlara küfür etmek bile yetmez. Küfürdeki icraatleri göstermemiz gerekiyor sanırım.
  • Çok basit beyler, hepiniz tekrar Türk Telekom'a geçersiniz olur biter Kahkahalarla gülüyorum şimdi sol ve kablonetcilere Dimyata pirince giderken elinizdeki sınırsız internetten de oldunuz. Gene tek uygulayan Türk Telekom, kablonetle Superonline kullananlar fena ..te geldi Kotaya mahkumlar Ee en iyisi soldu hani, kablonet harikaydı, kullanıcı dostuydu Demek ki sınirsizi istemeyen altyapısı yetmeyen bunlarmis. Kotanın sebebi bunlarmis. Hadi versin size Superonline 100 mbit sınırsız internet :D süper altyapısıyla.

• Sömürülmeye DEVAM!!! Gittikçe geriye gidiyoruz.Limitsiz internetten KOTALIYA...Bunuda mı görecektik?

• Beyler ben 2 ay önce Samsung tablet kampanyasına geçtim 2 yıl taahhüt verdim 50/100 kullanıyorum bugün hıza bakayım dedim 16 gözüküyor dün 3 dü şimdi benim taahhüt bitene kadar kota falan olmayacak demi 1 gb 1 lira olayı kotalı olanlarda mı geçerli ben tam zamanında taahhüt yenilenmişim ucuz yırttım şu an 139 görünüyor 79.90 a alıyorum şu an

• Bu ülkede vatandaşa geçirmek değişilmez bir kanundur.
  • En iyisi interneti kapatıp haftada bir internet kafeye gitmek gibi gözüküyor. Resmen 15 yıl öncesine döndük. En son o zamanlar böyle işimi görüyordum.
  • Bu arada ne hikmetse mobil şifre vermiyor şu an superonline sistemi, muhtemelen insanlar hesaplarına girip bakamasınlar diye. Ben şu an 25limitsiz kullanıyorum, gördüğüm kadarıyla o tarife aynen devam edecek, benim için internet önemli olduğu için akkli yerine 20-30 verip limitsizden şaşmıyordum, ancak eğerki superonline bu pakette bir değişiklik yapar, hızı düşürür, akk vs getirmeye kalkar ya da zam yaparsa haftasına kalmaz iptal ettiririm. Yılda milyarlarca lira kar elde ediyorlar, altyapı yapmak işlerine gelmiyor.

Hele o lanet ttnet, yıllardır internetin kötü olması, sürekli kotalar, sürekli 1-2mbit upload hızlarına mahkum etmeler hep bu uğursuz ttnet denen araplara satılmış firmanın açgözlülüğünden. İşine gelince sürekli statlara, yarışmalara, futbol takımlarına sponsor olurken, iş altyapı yapmaya, upload, hızlarını arttırmaya, daha yüksek download hızı sunmaya gelince gençliğimden beir yan çizen utanmaz bir firma, yıllarca nefret ettim kendisiniden, sonunda tam superonlinede huzur bulmuştum umarım şimdi burada da benzer sıkıntılar yaşamam. Bu ülkede vatandaş lehine bir şey yapılsa dişimi kırarım zaten, ysksı, mahkemesi, btksı, rtük'ü, tv kanalları, medyası hepsi güçlüyü koruyan, güçlünün yanında, paranın yanında duranlar yıllardır bu böyle..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.