Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.874
Cevap
16
Favori
127.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 Mbps alan adam kotayı doldurunca zaten 16Mbps'ye düşecek yeni düzenleme ile.

Bu paket kotayı doldurduktan sonra interneti kullanma diyor resmen 1GB=1TL. Böyle bir şeyin uygulanabileceğine ben hala ihtimal vermiyorum.

Ayrıca yukarıda da dediğim gibi. Daha dün AKK'siz paketlerin fiyatları düzenlendi. 1 mayısta tekrar mı düzenlenecek? Böyle bir şey olabilir mi?

Şuan tek ümidim ortada yanlış anlaşılmanın olduğu. Eğer gerçek ise kotalı internet kullanımı mümkün olmaz.

Paket aşımı sonrası 1GB=1TL mantık dışı.
  • Cevap bir türlü gelmiyordu kablonetle Superonline 'a nedeni belliymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calıgula

Ayda belki 1 oyun indiririm o oyunda 50 gb 'tı geçmez.
    Madem bunlar böyle bir oyun yaptılar.Gece 2-8 arası indirmeye koyar koyar silerim oyunu.

6 Saat 100 mbps ile indirme yapsam saniyede kayıplarıda hesaba katarsam 11 mb/s ile indirme yaparım.
    60*11=
    1 dakikada 660 mb
    1 saat 39.6 gb
    6 saat 237.6 gb
    30 gün 7 tb 128 gb indirme yapar.
    Bu işlemi hergün hep beraber yapsak.Kendileri bilir.Sonuçlar kaybedeni çok net gösteriyor.

Halbuki adam akıllı düzenleme gelse kimse bu kadar abanmayacaktı.

Ben de ps4'ten gerekirse oynadigim oyunlari siler paso yukleme yaparim

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam kablonet yaptı bile. Olan oldu artık. Bakın konusu hala var kablonetin. Kablonet devletin sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Adam dalga geçiyor ya "Siz istediniz, biz yaptık." ;

Yok abi saflık bizde, Türkiye'de güzel bir şey olabileceğine inandık işte...

hiçbirşey bilmesem % 50 zam yedik abi

video nun başlangıcı da çok güzel yani !!!!

subl.... mesaj verir gibi BİLDİĞİN KAZIK

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 29 Nisan 2017; 16:54:37 >

Kablonet 2 lira istiyor

• Calıgula kullanıcısına yanıt
    Evet imkanı olan herkes böyle bir eyleme katılmalı. Atla deve değil. Katılım geniş olursa bir ay bile dayanamazlar. Başka türlü yola gelmez bu adamlar. Herkese anladığı dilden konuşacaksın. Yakın geçmişte Pınar örneği var. Bu adileri en zayıf noktalarından yani "para"dan vurmak gerekiyor.

Dalga geçer gibi 50Gb kota verip bir de aşarsan GB başına bir lira ha?

Hadi diyelim ki ayın ortasında aştın. O zaman kalan ay boyunca gündüz hiç kullanamayacaksın.

3mbpsli günleri aratacaklar anlayacağınız.

Şeytan bunları görse diz çöker önlerinde!
  • Resmi görünce haykırdım hocam

• Resmi yazı ve ya kablonet sitesinde bahsedilmiş bir ücret vs atabilir misin? Ben bulamadım.
  • Doğru olduğuna inanmıyorum. Resmi sitelerden bu bilgiler gelmediği sürece de inanmak istemiyorum. Gerçekten yeter.

• Böyle bir şey olursa direkt taahhütümü iptal edip hattı da kapatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Resmen hardcore yapmislar gecmis olsun sol kullanacaklara

sevsinler seni,
    sol SİGARA ise TTNET nargile

Türknetle saglikli yaşamı tercih ederim hocam

şu hayatta/forumda en uyuz olduğum tipler işi ÖZELLEŞTİREN bencillerdir,

ya arkadaş yüzbinlerce insan adeta yırtındı/didindi birşeyler ortaya çıkartabilmek için örnek bir mücadele verdi ama senin verdiğin cevaba bak !

bencilsin işte bencil !

ayrıca bu ne ?

1 Mayıs 2017 Superonline İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri AKK kalkmış

bilgi için @Yetercell

Website den sorumlu arkadaş direk gösterdi ve tarihi bizim gözümüzün önünde değiştirdi

• Superonline arıyorum bize böyle bir bilgi gelmedi diyor. Kablonet geçmiş diyorum bizde olmaz diyorlar. Kime inanacağımı şaşırdım.
  • quote:

Madem bunlar böyle bir oyun yaptılar.Gece 2-8 arası indirmeye koyar koyar silerim oyunu.

6 Saat 100 mbps ile indirme yapsam saniyede kayıplarıda hesaba katarsam 11 mb/s ile indirme yaparım.
    60*11=
    1 dakikada 660 mb
    1 saat 39.6 gb
    6 saat 237.6 gb
    Bu işlemi hergün hep beraber yapsak.Kendileri bilir.Sonuçlar kaybedeni çok net gösteriyor.

2 yıl taahhütüm var, bu 2 yıl oyunca saniye durursam adam değilim. Silip silip tekrar indiricem gerekirse. Sonuna kadar arkandayım hocam.
  • İnternete falan giremeyecegiz yakında arkadaşlar boşuna üzülmeyin komple fişi çekecekler o olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 29 Nisan 2017; 17:3:12 >
  • Duran başımızı ağrıttık sanırım

• Bu arada TürkNet'e pek sıcak bakmıyordum ama bu kan emicileri görünce onların yanında melek kaldı TürkNet.

Taahhütü bitecek arkadaşlar TürkNet gibi firmalara şans versin ve şu tekele oturmuş kan emicilere para kazandırmayalım...
    Su an forumda dolasan bilgiler var sadece. Ama Pazartesi gunu sirketler sitelerini gunceller ve yepyeni aam cagdisi `kotali ve akilli sinirsiz`tarifeleri goruruz.

Akilli sinirsiz tarifelerin kimin aklina gore yapildigi malum.

00-19:00 arasi paketinizin tam hizi, 19:00-23:59 arasi paket hizinin yarisi/neye anlasildi ise.

Boyle bir sey olabilir mi?

Haftaici yogun kullandigimiz saatler zaten 19:00-23:59 arasi. Bunu sirketler de bildiginden alin size AKN duzenlemesi dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

60*11=
    1 dakikada 660 mb
    1 saat 39.6 gb
    6 saat 237.6 gb

2 yıl taahhütüm var, bu 2 yıl oyunca saniye durursam adam değilim. Silip silip tekrar indiricem gerekirse. Sonuna kadar arkandayım hocam.

Bunu yapan adamlar 50 kullanıyorsan 10 verirler hata derler tek seçeneğin çıkmak olur.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.