Şimdi Ara

1 KG SOSİS 7.95 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
6.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En ucuz et tavuk eti ve kemiksiz göğüs tavuk eti en ucuz 13-14 lira bunun içinde hangi canlının eti var ve kilosu 8 lira ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

En ucuz et tavuk eti ve kemiksiz göğüs tavuk eti en ucuz 13-14 lira bunun içinde hangi canlının eti var ve kilosu 8 lira ?
    Pilastiq o pilastiiiq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alman Sosis ve siyasetin nasıl yapıldığını bilen geceleri rahat uyuyamaz.

İngiliz Sosis ve politika halkın gözü önünde yapılmaz.

Bunları demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Sosis dedik de:

Bir gün LIDL marketten sosis alayım dedim, ancak sosislerin alayı domuz ürünü. Hindi sosis buldum 1 kg 2.5 euro muydu neydi. Ben hayatımda bu kadar lezzetli bir şey yemedim, bizde gurme sosis diye 120 gramı 7.95'ten satılan sosislere dahi bin basar.

Sağlıklı mı değildir elbette ama arada sırada çok kaliteli olanlarını denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

• banvit jumbo piliç sosis

• Zararlı olduğunu düşünüyorum.

• Sosis almayın.
  • Kediler için de zararlı mı? Bunlar sayesinde mahallenin kedileri, beni şefleri falan zannediyor.
  • Siz burada yazılanlara aldırmayın. Alın mis gibi sosis. Kediler bayılıyor valla. Her gün kuru mama yemekten imanları gevredi yavrucakların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Kediler için de zararlı mı? Bunlar sayesinde mahallenin kedileri, beni şefleri falan zannediyor.
    İnsan icin zararli ise hayvanlar icin de zararlidir mutlaka fakat ac kaldiginda copten besleniyor bu hayvanlar, daha zararlilarini da tuketiyorlardir mutlaka

• Acaba sokak kedileri yermi,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 30 Mayıs 2018; 7:26:59 >
  • Kusura bakmayın da bu kanserojen maddeleri gerçekten yiyor musunuz? Bu hayvansal atık ve tarihi geçmiş ve geçmek üzere olan etlerin kimyasal işlemden geçirilerek yapılan bu maddeleri evdeki kedi köpeğe vermiyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

1 KG ham tavuğun fiyatı o kadar, paketleme, işlemede var işin içinde
    beni almamaya en ikna eden yorum işte bu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Alman Sosis ve siyasetin nasıl yapıldığını bilen geceleri rahat uyuyamaz.

İngiliz Sosis ve politika halkın gözü önünde yapılmaz.

Bunları demiş.
    ee, hani bizim temel ? hikayelerde hep ya temel olur ya da Türk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Alıntıları Göster
    1 kilo tavuk 6 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Alıntıları Göster
    ham tavuktan yapılmıyorki, tavuktan yapılıyor, 1 tavuk 3 kg civarı, yani kilosu 2.7 tl civarına geliyor sosisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Kusura bakmayın da bu kanserojen maddeleri gerçekten yiyor musunuz? Bu hayvansal atık ve tarihi geçmiş ve geçmek üzere olan etlerin kimyasal işlemden geçirilerek yapılan bu maddeleri evdeki kedi köpeğe vermiyorum ben
    amarikan filmlerinde, sokak satıcısından hotdog alınca canın çekiyor ama, olsa da yesek diyorsundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ee, hani bizim temel ? hikayelerde hep ya temel olur ya da Türk

Alıntıları Göster
    Malum hocam bizimkiler yabancı deyince kıymet verir. Sosis Salam yemem. Bir tek sucuk seviyorum :-(

• İsteyen yesin beni ilgilendirmez.

Fakat kedilere vermeyin şunu. İştahla yemesi faydalı olduğu anlamına gelmez.

Kedi beslemek istiyorsan git 1 kilo kuru mama al aynı paraya.. En leş kuru mama şu çöpten 10 kat daha iyidir.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Demiyorum kardeş. Bir ara bunların üretildiği bir fabrikada staj yaptım. Ne zaman sosis salam görsem bunların nasıl üretildiği gözümün önüne geliyor. ve üretim kısmında o agır ve pis kokuyu kimyasal atıp nötrlemeden önceki koku burnuma geliyor ve mideme ağrılar giriyor. Düşün ben ki ssglıgına dikkat etmeyen sigarası olan Adam bundan tiksiniyor. Ve şunu söylemek isterim. Salam ve sosis kesinlikle helal gıda Sertifikasına sahip ürünlerden değil.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.