Şimdi Ara

1 kere steroid kürüne girsem ne olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
21.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıldır fitness yapıyorum artık gelişemiyorum , steroidin vücudundaki etkisini kas kazanımını çok merak ediyorum , ama 1 kerede girsem küre hafif dozlarda başlangıç seviyesinde , yinede vücuduma zarar verir miyim diye korkuyorum , bu konuda bilgili olan var mı ?

• aldığın kütleyi kürden sonra koruman gerçekten zor olur bünyene göre girdiğin küre göre etkisi değişebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A42F484D4

aldığın kütleyi kürden sonra koruman gerçekten zor olur bünyene göre girdiğin küre göre etkisi değişebilir
    trenbolone deca gibi ağır kürlere girmeyi düşünmüyorum hocam zaten ama yinede vücut nasıl bir tepki verir bilemiyorum
  • Değişim falan olmaz kullananlar düzenli küre giriyorlar tek kullanımda arnold falan olmazsın yani hayatınla kumar oynamaya benziyor değmez hocam

• Gerek yok 4 senedir yapıyosan sağlam vücudun vardır zaten eğer hayatını vucud geliştirmeden kazanmayacaksan gerek yok kürlere steroidlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Gerek yok 4 senedir yapıyosan sağlam vücudun vardır zaten eğer hayatını vucud geliştirmeden kazanmayacaksan gerek yok kürlere steroidlere
    haklısın hocamda artık değişim olmuyor vücudumda kütle ekleyemiyorum , fitnessden sıkılmaya başladım o yüzden bir merak heyecan olur değişiklik olur falan diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankestainMonster67

Değişim falan olmaz kullananlar düzenli küre giriyorlar tek kullanımda arnold falan olmazsın yani hayatınla kumar oynamaya benziyor değmez hocam
    tabikide olamam hocam biliyorum ama en azından biraz daha yağsız kas kütlesi eklerim diye düşünüyorum , ama sağlık konusunda korkuyorum gerçi bir sürü kişi su içer gibi kullanıyor birşeyde olmuyor gibi gözüküyor ama bilemiyorum
  • Boy kilo ölçüler ve yağ oranları ne durumda şimdi 4 sene sallamasyon yapmak var bide 4 sene sağlam yapmak var.

4 sene napılır mesela kilo eksiğin varsa 30 kg alıp en sonunda 8-9 yağ oranıyla define bi vücut yapılabilir ha herkes define sevcek diye bir şey yok kilo olarak boyun üstüne çıkılıp misal 180 sen 85-90 kilo olunup 10-13 yağ oranında sabit kalınabilir şimdi herkes 4-5 seneyi duyunca Lazar gibi Jeff gibi vücut bekliyor öyle bir şey yok.

Bence denemediysen muhakkak dene ki vücut üzerinde gözlemlerini izle bulk definasyonun nasıl olduğuna dair nasıl ölçü aldığına dair bu tarz kürleri senede 1-2 kere yapan amatör ve prolar o kadar zararlı olacağını sanmıyorum.

Lakin Steroid kullanılcak gerçekten en son kütleye ulaşılmış olmalıdır yani normal şartlarda 90-100 kgler bulunabilir kısa adam için 85 uzun içinde +100 görülür büyüyemiyorum diyenlerin beslenmesi ve antrenmanları sağlam değildir bence abi 3000 mi alıyon 5000 alcan kaloride 100 mü giriyorsun 150 gircen.

Toparlarsak dene en azından tecrüben olur herkesin ağzında steroid adam hayatında ağırlık kaldırmamış.

• 1kere diye birşey yok hiçbir şeye yaramaz boşuna dengeni bozduğunla kalırsın gireceksen tam girecen bir doz alayım bir kerelik olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endokrinolojik ve tansiyon, şeker gibi kalıtsal herhangi bir sağlık sorunun yoksa hiçbir şey olmaz. Tabi kendine çok iyi bakacaksın, aldığın ilaçlar orjinal olacak.

Ama siz şimdi bu steroidleri mucize zannediyorsunuz, inan etkisi sadece çok iyi beslenmeyle ortaya çıkıyor.

ve 12 haftalık bir kürden sonra da vücudunu, karaciğerini en az 1.5 sene dinlendireceksin ve asıl ondan sonra zor olan kısım kas kütleni koruman. Balon şişecek ve sürekli üfleyen biri olmadıkça pat diye patlayacak.

İyi bakmadığında sönmesi o kadar kolay ki anında gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Endokrinolojik ve tansiyon, şeker gibi kalıtsal herhangi bir sağlık sorunun yoksa hiçbir şey olmaz. Tabi kendine çok iyi bakacaksın, aldığın ilaçlar orjinal olacak.

Ama siz şimdi bu steroidleri mucize zannediyorsunuz, inan etkisi sadece çok iyi beslenmeyle ortaya çıkıyor.

ve 12 haftalık bir kürden sonra da vücudunu, karaciğerini en az 1.5 sene dinlendireceksin ve asıl ondan sonra zor olan kısım kas kütleni koruman. Balon şişecek ve sürekli üfleyen biri olmadıkça pat diye patlayacak.

Konu sahibi arkadaşta zaten saç dökülmesi vardı

Komple kel kalır, jinekomasti ihtimali de var

• Ne olacak daha çok kas kazanınca ? Neyle kimle yarışıyorsunuz onu anlamıyorum. İyi bir vücuda sahip ol vs bişey demiyorum da steroide girecek kadar amacın ne onu merak ediyorum. Güçlü olmak mı güçlü gözükmek mi ? Yoksa milletin waaoovv vücuda bak demesi için mi ? Bir sıkımlık canı var hepimizin. Bir kalp krizi geçirir,ölürsün,piskopatın biri gelir vurur ölürsün, bir emboliye bakar ölümün, kasların hiçbir işe yaramaz. Muhtemelen takıntılı bir yapıya sahipsin kas yaparak özgüven depolayacağını sanıyorsun.
  • Hafif bir küre girersen pek etkisi olmaz. Küre gireceksen bilinçli bir şekilde kullandığın sürece yan etki yapmaz. Kürden sonra kütleni koruyabilirsin fakat artıramadığın için tekrar küre girmek isteyeceksin. Meraktan kür yapma, etkisini görünce 4 yıldır boşuna spor yaptığını düşünürsün hevesin gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Endokrinolojik ve tansiyon, şeker gibi kalıtsal herhangi bir sağlık sorunun yoksa hiçbir şey olmaz. Tabi kendine çok iyi bakacaksın, aldığın ilaçlar orjinal olacak.

şuanda bile 1 hafta spor yapmayıp beslenmeyi bozunda hem güç hem görüntü kötü oluyor hocam o zaman kürden sonra çok daha zor olur , böbrekleride zorluyor diyorlar steroid için , kreatin kullanırken bile korkuyorum 3-4 gram falan alıyorum günlük 2-3 ay kullaıp 2 hafta ara veriyorum

• Kür e girmiş biri olarak şunu diyebilirim eğer bilen biri ile yapmazsan sonuçlarına katlanman lazım. Varsa sorun yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

Kür e girmiş biri olarak şunu diyebilirim eğer bilen biri ile yapmazsan sonuçlarına katlanman lazım. Varsa sorun yardımcı olabilirim
    ne kürüne girdiniz hocam ölçüleriniz ne kadar değişti yan etki sağlık sorunu yaşadınız mı
  • Vücut yapmayı bırak savunma sporlarına yönel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

ne kürüne girdiniz hocam ölçüleriniz ne kadar değişti yan etki sağlık sorunu yaşadınız mı

Alıntıları Göster
    12 Haftalık test. enantah 250mg - test propionate 250 mg - boldenon 250 mg - danabol 6 tablet

hacim olarak gerçekten etkisini gördüm düşük mg olarak girdim ben ilk kürde nedeni ile birden ağır girersen bünye sağlıklı etki göstermez 2. veya 3. kürlerde arttırmak lazım. Bende yan etki oluşturmadı pct bittikten sonra testlerde normale dönmüştüm. Ama şöyle diyeyim etkisi geçince gerçekten o kürde ki hacim kayboluyor 5cm aldıysan 3cm gidiyor moral bozuluyor tabi normal olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

12 Haftalık test. enantah 250mg - test propionate 250 mg - boldenon 250 mg - danabol 6 tablet

hacim olarak gerçekten etkisini gördüm düşük mg olarak girdim ben ilk kürde nedeni ile birden ağır girersen bünye sağlıklı etki göstermez 2. veya 3. kürlerde arttırmak lazım. Bende yan etki oluşturmadı pct bittikten sonra testlerde normale dönmüştüm. Ama şöyle diyeyim etkisi geçince gerçekten o kürde ki hacim kayboluyor 5cm aldıysan 3cm gidiyor moral bozuluyor tabi normal olarak.

Alıntıları Göster
    anladım hocam , teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.