Şimdi Ara

1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
13.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
307 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşlıların bu hale getirip bize bıraktığı ülke...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.20 olduğunda yazar kasa fırlatan şeref yoksunları nerede? Başkanlık sistemine evet verenler nerede? Bu halk bunları hak ediyor. Tek üzüldüğüm nokta bunlara oy verenler yüzünden ben de etkileniyorum tek üzüntüm bu halkın içinde yaşamak zorunda kalmak olacak bundan sonra..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 8 Ekim 2020; 18:54:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PLEYNSTEYŞIN ALAMIOZZZ ARABA ALAMIOZZZZ .S.S.S

AVCI TOPLAYICI İNSAN IRKINA YAKIŞIR AĞLAMALAR XD EZİK BETALAR

• Uçuyor muyuz gençler ... Durmak yok yola devam hedef 2023 değil 2053 hülooogggğğğğ.

• Ya bide 2023 muhabbeti var etrafımda çokça karşılaşıyorum bu 23’te ne olucak?
    Biraz önce israile felan girdiler feth ettiler 2023 dünyaya silah sattılar. Şunu bazen gerçekten düşünüyorum acaba paralel evrenlerde aynı dünyada ama ayrı evrede felanmı yaşıyorum hani biz 2020 yi yaşarken bu adamlar 2023’te silah satan Türkiyede felanmı yaşıyor? Lan yoksa geleceğimiz parlakmı?

• Bu Covid süreci başladığında beni bu virüs değil ülkenin ekonomik durumu korkutuyor demiştim. Hem bu forumda hemde çevremde baya tepki almıştım. Sonuç ortada, orta direk her gün fakirleşiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Ya bide 2023 muhabbeti var etrafımda çokça karşılaşıyorum bu 23’te ne olucak?
    Biraz önce israile felan girdiler feth ettiler 2023 dünyaya silah sattılar. Şunu bazen gerçekten düşünüyorum acaba paralel evrenlerde aynı dünyada ama ayrı evrede felanmı yaşıyorum hani biz 2020 yi yaşarken bu adamlar 2023’te silah satan Türkiyede felanmı yaşıyor? Lan yoksa geleceğimiz parlakmı?

Akplilerinden dilinden düşmüyor bu silah satma muhabbeti de arkadaş hani nerede? Akplilerin yağlı ballı anlatmalarına göre şimdiye kadar bu silah satmalardan ihya olmamız gerekiyordu. Ben ortada bir şey görmüyorum bana sadece vergi yansıyor.

• Ne yapcuk yiaaaa

• Benim anlamadığım, bazı insanlarda Aralık ayında görüşülecek vize serbestliği antlaşmasının heyecanı var. Öyle bir şeye imkan yok da farzı muhal verdiler diyelim. Siz bu kurlarla Avrupa'da ne yiyeceğinizi, ne yapacağınızı hiç düşündünüz mü? Ufak bir örnek vereyim. Çek Cumhuriyeti nde bim gibi bir mağazaya girdim, su indirime girmiş.
    0,5 lt su = 20 çek kronu
    1 kron = 35 kuruş. Varın siz hesaplayın ☺️
    1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar

• dolar borcun mu var? biz dolara falan bakmayız biz müslümanız dolar bizi ilgilendirmez.

• Salvete Romani pauperes. Oekonomia patriae nostrae est malam quia patria nostra res karas non creat, sed praestinat. Officiala et cives nimis apsumunt sine labore sufficienti et re kara, ergo patria mea non valet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nat Alianovna -- 12 Ekim 2020; 22:25:35 >
  • Şu anda 7.9410 na düşmüş olarak gözüküyor 🥳

• Ps5 filan Türkiye de ne haddine senin. Hayalini bile kurmamalisin git namazını kıl vergini ver gerisine karışma.

• Henüz halk hak ettiğinden iyi yaşıyor. Ama hak ettiği yaşam biçimine en geç 2023 te kavuşacak. Kurunun yanındaki yaşlar için üzgünüm.

• subaortik S kullanıcısına yanıt
    Kimlik ve pasaport görselleri ile de yaş teyit edilsin değil mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 9 Ekim 2020; 1:49:24 >
  • Şunun şurasına 8 olmasına az kalmış.

• Müdür keşke avatarını değiştirmeseydin ya. M.J. iyiydi. Mesajlarını okuyup sonra da gözlüğü takılı M.J. sırıtmasını görmek büyük keyif veriyordu. Yol yakınken bu hatandan dön.

Dolar ve Avro ile.

• edi1907 E kullanıcısına yanıt

Çek Cumhuriyeti asgari ücret:14600 CZK

Kaynak: http://www.ecovislegal.cz/en/czech-legal-news/czech-republic-minimum-wage-increase-in-2020//

Bir kasaptan görüntü:

1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar

14600 / 89 ~= 164 kg kıyma orada aylık ücretle alınabilir.

Bize bakalım:

2.324,70 / 42 ~= 55 kg (1 kg kıyma = 42.00 TL en ucuz bunu buldum).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.