Şimdi Ara

1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
13.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
307 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KSB

Yaşlıların bu hale getirip bize bıraktığı ülke...

Merak etme biz de siz de yaslananlar arasına gireceğiz zamanı gelirse ömrümüz yeterse ama Türkiye Cumhuriyeti aşağı yukarı hep böyle yönetildi ne zaman sahlandik ne zaman ab ye alındık ne zaman kendi aracımızı yaptık ilk 10 da olan ülkelere bak bir değil 10 a yakın araç markaları var ilk ikisi uzaya çıktı hatta üçü nerede ise kimisi madenleri ile Dünya ya sata sata altın arabalarla geziyor kimisi darpa robot ar ge si ile Dünya ya gövde gösterisi yapıyor senin ülken bunların hangisini yaptı yapıyor o yüzden sen yaşlı değilsin bugün bu cümleyi kurabiliyorsun ama unutma geçmişe baktığımızda Türkiye hep neydi ise ne olacağını da az çok kestirebileceginden gelecekte de sana bana gençler çocuklarımız Z kuşaktan sonra gelen ne kuşağı ise artık sana bana bu cümleleri kuracak. Ecevit yönetiminde olan koalisyondan biktigi için bu millet 20 yıl öncesinin gençleri akp yi secmedi mi seçti onlarda aynı cümlelerden muzdaripti bugün de siz biz onlardan muzdaribiz yani diyorum ki sana da gün gelir diyebilirler bazı şeyleri geçmişi geleceği düşünerek yazarsak daha anlamlı olur gibi. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende diyorum bugünün dolar konusu nerede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomv -- 18 Mart 2021; 13:49:23 >
  • Ayıp değilmi lan milleti niye kandırmaya çalışıyorsunuz

1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

bu arada dolar 7.94

euro 9.36

• Cumhuriyet ilk kuruldugunda 1 ytl 2 dolarmis
    Hey gidi gunler

• Hiç üzülmüyorum, benim tuzum kuru. Halen savunup savunup çürümüş arabalara binip giden var, gittiğimiz yerde ben et yerken kendi çorba ile dönen var. Acımıyorum banane. Acımsam ne olacak? Ne değişecek? Kaç sene oldu, arkadaşın çocuğu oldu, evde huzuru yok kafasında saç kalmadı, babası iflas etti evleri satıldı adam halen savunuyor babacım banane. Zamanında mahallede en lüks araba bunlarındı, kimsede olmayan bunlarda vardı, şimdiye bakıyorum ver Allah ver kalmadı ellerinde bir şey.

• Ülke ülke olalı bu kadar halk ezilmedi..! :u olay yurtdışında olsaydı var ya millet sokağa dökülürdü örnek..

iran da benzine zam sonrası :

Meksika benzine zam sonrası:

Türkiyede :

• Her şeyi hakediyor eşekler. Bizler de arada yanacağız.

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt

Abi bu çarşaflılardan gerçekten ürküyorum. Bomba taşıma potansiyelleri çok yüksek. Ve hayatımda 1 kez bile profesör çarşaflıya rastlamadım.

• Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt
    Onu geçtim bizim ülkemizde bizim insanlarımız bunlar yüzünden eziliyor hepsinde birer tane araç villa desen emlak sektörü deli gibi villa satıyor araplara hepsi lüks içinde yaşıyor geçen ay migros 5m den yaptıkları alışverişin tutarı 9863 TL di hiç unutmam alkol etler steakler doldurmuşlar bune dedi ya herkeZ İstanbul yabancılaşmaya gidiyor bunlara her gün tvlerde her hafta yayınlaması için vericen emri tüm kanallara lawrance of Arabia filmini izleticeksin bunlar yüzünden zaten Osmanlı çöktü şimdi de insanımızı ezmeye devam ediyorlar

• 8 olur o, daha kolay hesaplanir daha iyi

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt

Kardeşimm biz yaşızz kuunun yanında yanıcazz bunlar güzel günler eğlenerek geçirin

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Merak etme biz de siz de yaslananlar arasına gireceğiz zamanı gelirse ömrümüz yeterse ama Türkiye Cumhuriyeti aşağı yukarı hep böyle yönetildi ne zaman sahlandik ne zaman ab ye alındık ne zaman kendi aracımızı yaptık ilk 10 da olan ülkelere bak bir değil 10 a yakın araç markaları var ilk ikisi uzaya çıktı hatta üçü nerede ise kimisi madenleri ile Dünya ya sata sata altın arabalarla geziyor kimisi darpa robot ar ge si ile Dünya ya gövde gösterisi yapıyor senin ülken bunların hangisini yaptı yapıyor o yüzden sen yaşlı değilsin bugün bu cümleyi kurabiliyorsun ama unutma geçmişe baktığımızda Türkiye hep neydi ise ne olacağını da az çok kestirebileceginden gelecekte de sana bana gençler çocuklarımız Z kuşaktan sonra gelen ne kuşağı ise artık sana bana bu cümleleri kuracak. Ecevit yönetiminde olan koalisyondan biktigi için bu millet 20 yıl öncesinin gençleri akp yi secmedi mi seçti onlarda aynı cümlelerden muzdaripti bugün de siz biz onlardan muzdaribiz yani diyorum ki sana da gün gelir diyebilirler bazı şeyleri geçmişi geleceği düşünerek yazarsak daha anlamlı olur gibi. ;)

Alıntıları Göster

Türkiye hiç böyle yönetilmedi. Şuan yönetilemiyor zaten.

2. Havalimanı az 3. Lazım diyip 2. Yi atıl bırakan 3.ye yolcu garantisi veren yönetim vs

Şehir hastanelerine verilen para işletme masrafı VS direk devlet kendi yapsa çok daha ucuza yapabilecekken. Şuan ilaç parasını ödemekten aciz düşmüşsün...

Hiç böyle olmadı. Satılacak kurum kalmadı.

Mb net rezerv eksi...

Dolar hergün 10 kuruş artıyor.

2001de alım gücü şuan Dan daha yüksekti.

Araçlar ev parasını geçmiş....

Neyse 2021 de anlayacak bazı arkadaşlar anyayı konyayı

• 1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar

Dolar DÜŞÜYOR!

Yerimizi alalım

1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar 1 dolar 7.93 TL. Hoş geldin yoksul Romalılar 

• Bizler eşek oldukça semer vuran çok olur. Hesap soran bir milletimiz yok ki. Pusan, susan bir milletiz. Sadece seçim zamanı gidip oy kullanıyorlar. Takip etsene oyunu. Vaat edilenler gerçekleşti mi? Ne umdun ne buldun? Birey olarak hesap soramazsın. Örgütlü sivil toplum kuruluşları olması lazım. Sendikalar, barolar, meslek odaları. Ama oraları da böldüler. Çoklu baro çıkardılar. Yandaş sendika kurdular. Ticaret odaları, meslek odaları yönetimleri akp kadroları ile dolduruldu. Camiler bile akp seçim bürosuna döndü. Tek başına kimsenin sesi çıkmaz. Örgütlü yapı lazım. Erdoğan ülkeyi kaosa sürüklüyor. Benim korkum iç savaş çıkması. Açız diye millet sokağa çıksa. Akp onların karşısına paramiliter yapıları çıkaracak. Işid savaşçılarını, ösocuları çıkaracak. kan gövdeyi götürür o zaman.

• Merdomable kullanıcısına yanıt

Benim içinde geçerli hocam söylediklerin hiç umursamıyorum. Tabi ki üzülüyorum ülkem adına ancak şahsi olarak evlerimin değeri ikiye katladı. Alım gücümüzde çok şükür sarsıldı ama yıkılmadı. Fakir olan düşünsün ben nerede hata yaptım diye. Zenginin daha da zenginleştiği devirdeyiz ama fakir kraldan daha kralcı olmuş o yüzden banane abi ne olursa olsun yaşayıp görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Bu mesaj silindi.

Ne diyon?

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

tek partili dönem batı demokrasisi çok partili dönem 3.dünya oligarşisi.hmm.

yarın gel odtüde siyasal bilimler profu olarak ders vermeye başla.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.