Şimdi Ara

1-31 Mart Gittigidiyor axess 500-50 / 1000-100 chippara kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
43.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence satıcılar fiyat arttırmış. Gittigidiyor.com ile alakası yok. Çünkü niğdeli nin kendi sitesindeki süt ün fiyatıyla, gittigidiyor daki sütün fiyatı aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın, protesto edin.

Fiyatları düşüreceklerdir muhakkak.

Puanı banka veriyor zaten satıcıya ne oluyor da kafasına göre zam yapıyor?

• Belki de satmayı istemiyorlar. Sütun fiyatı artacak diye düşünüyor olabilirler.

• Yamyam bunlar ya.

Esnaf kafası bu işte. Bankanın verdiği puandan sanane? GG nin yaptığı kampanyadan sanane? 3 liralık ürünü kampanya var diye 5 liraya satmak ne demek?
  • Konuya yazmayın arkadaşlar Birakin hallerine

• quote:

Orijinalden alıntı: gothamcity

Almayın, protesto edin.

Fiyatları düşüreceklerdir muhakkak.

Puanı banka veriyor zaten satıcıya ne oluyor da kafasına göre zam yapıyor?
    evet alınmamalı yoksa bir anlamı kalmıyor
  • 3 gün önce salı günü buradan konuyu görünce gittigidiyor a girip tuğruldan süper 3 lüyü sepete attım. 1135 tl gibi bir fiyatı vardı. Fakat ertesi gün fiyat 40tl birden arttı. Şu an hala aynı fiyatlarda. Bu fiyattan almanın hiçbir anlamı kalmıyor. Yatırım amacıyla bile alındığında sadece 10tl daha uyguna gelmiş oluyor. Diğer türlüsü zarar yazar.

• zamanla düşecektir. Aceleye gerek yok.
  • Komisyon oranları değişmedi, yalnızca pazarlama destek bedeli altında maksimum yüzde 1 olan bir bedel eklendi. Ancak o da ziynet/külçe altın kategorisini etkilemiyor. Orada oranlar hala aynı. Satıcı durumu lehine çevirmek istemiş.
    https://www.gittigidiyor.com/satici-bilgi-merkezi/pazarlama-destek-bedeli
  • bu adamlar yanlış anlamış aliexprese vergi gelecekti kuyumcular gittigidiyor sandı sanırım
  • Kampanya takı, mücevher, altın da geçerli değildir diyir

• İki kartla işlem yapacaktım vazgeçtim nedir bu terbiyesizlik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınca dünya bizim olmuyor, hatta satmak için dolaş dur. Satıcıların değirmenine şu taşımak zorunda değiliz. O yüzden ben fiyatlar düşene kadar almayacağım. Düşmezse de hiç almam getirisi yok.

• Ne bu acele? Hafta içi %7 indirim vardı. Şu an %4, Çarşamba filan tekrar %7 olacaktır. Don't panic

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salla gitsin takmayın o kadar tanzim satış gerek herşeye.

• sektör kısıtlaması var ama sarıkız için alınca sıkıntı olmayacak mı mevzu nedirrrrrrrrrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Made IN Darende

sektör kısıtlaması var ama sarıkız için alınca sıkıntı olmayacak mı mevzu nedirrrrrrrrrrrrr
    Hocam her gördüğüne inanma. Demek sizin bildiğiniz gibi değil ki herkes isyan ediyor. Verse bile boşa diyor zaten arkadaşlar köklü bir zam geçirmişler

• Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    zam çekerlerse sıkıntı yok yani :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Hocam her gördüğüne inanma. Demek sizin bildiğiniz gibi değil ki herkes isyan ediyor. Verse bile boşa diyor zaten arkadaşlar köklü bir zam geçirmişler

Alıntıları Göster
    Aynen öyle aylardır her ay alırdım bu sefer 2 bonusla da almadım. 1000 üstü alım için normal fiyata göre en az 70 80 TL fazladan vermek gerek. Zaten 75 bonus veriyor. Mesaj attım satıcıya bizlik birşey değil sitelerin komisyon oranı değişip duruyor kampanyaya göre dedi. Anlıyacağınız onlarda farkında herşeyin bu ekmeği siteler Kendi yemek istiyor. Mesala aynı ürünü n11 de 40 TL daha ucuza satıyor aynı satıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Ne bu acele? Hafta içi %7 indirim vardı. Şu an %4, Çarşamba filan tekrar %7 olacaktır. Don't panic
    Bütün hafta baktım 1000 üstü için 70tl den aşağı fark göremedim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.