Şimdi Ara

1-31 Mart Gittigidiyor axess 500-50 / 1000-100 chippara kampanyası (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
43.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım hocam zaten free. İptal edemeden yerleştirdiler. Desteğe yazdım iade edilecek dedi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay uzun süre olmuş
  • Martta sağım yapılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbels

Sarıkız nedir? özelden bilgilendirecek yardımsever bir arkadaş cikar mi acaba?
    Altın alımını kastetmiş
  • Konuyla alakalı aydınlatıcı bilgiyi P.M. den söylermisiniz. öbür tarafa gidince sorarlar cahil kalmayalım :)
  • Benim de PM den gayet açık ve şifresiz mesajlara ihtiyacım var. Lütfen bana da detayları atın, forumda yeniyim :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Arkadaslar bunay kesilen ekstreme kart ücreti yazmışlardı. Arayıp iptal ettirdim kartı ama kart ücreti iade olmamış ne yapmak gerek?
    En iyisi bir bardak soğuk su içmek havalar biraz soğuk boğazı ağrıtmayın yalnız.

• bonustan sonra bir inekte burdan alırız
  • pm ile beni aydınlatır msınız?
  • Hepsiburada pas geçtik mamül fiyatları çok yüksekti. Buda umut bakalım.

• Cokk felaket zam yapıldı. Fırsatçı esnaflar burayı okuyor 762 ürün 792 TL oldu bence konuşmayın yazmayın. Türkiye'de esnafların bittiği dönemi yaşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vefa1453 -- 26 Şubat 2019; 22:17:1 >
  • Aciktan yazanlar bi defolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vefa1453

Cokk felaket zam yapıldı. Fırsatçı esnaflar burayı okuyor 762 ürün 792 TL oldu bence konuşmayın yazmayın. Türkiye'de esnafların bittiği dönemi yaşıyoruz.
    Aynen hocam daha Gündüz 1133 TL idi şimdi 1178 TL olmuş Niğdeli arkadaş fiyat artırmış. Değeri de artmadı halbuki. Benden alışveriş yapmayın diyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neolayım -- 27 Şubat 2019; 8:56:22 >
  • Sarıkız en fazla 30 bırakır kart başı, uğraşılmaz zam koymuşlar

• Bir anlamı yok esnaf ... Çıkardı.

• 591tl olan öküz şuan 612tl insaf insaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 27 Şubat 2019; 22:54:20 >
  • Oranlar sürekli değişiyor ve mutlaka düşüyor, her seferinde son günlerde alırım 4 kartla sorun olmuyor, gayet uyguna alabiliyorum, ilk günlerde acele yoksa işlem yapmak sağlıklı değil. 30-40 lira oynuyor bazen kampanya diye düşürüyorlar komisyonları her seferinde, bekleyin derim kampanyalı günleri enazından. Şuanda anormal zaten ama mutlaka düşecek indirim yapacaklar sabır

• gittigidiyorda tuğrul kuyumculuğa msj attım neden yükselttiniz diye, gittigidiyor komisyonlara zam yapmış ondan arttırdık dedi. herkes gittigidiyor yardım sayfasından şikayet yazarsak durumla ilgili belki komisyonu düşürür.

https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/saticiyim/listeleme-ucretleri-satis-komisyonlari? en altta bize yazın bölümü var oraya tıklayıp

şunu yazıp kopyalarsak belki imana gelirler

412413661 (ürün numarası)

altın katagorisinde aldığınız komisyon ücretlerini arttırdığınızdan diğer sitelere nazaran fiyatlarınız aşırı pahalılaştı, lütfen bunu makul düzeye indirin diğer sitelerden almak zorunda kalmayalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.