Şimdi Ara

1-31 Mart Gittigidiyor axess 500-50 / 1000-100 chippara kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
43.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyadan ne kadar Chip-Para kazanabilirim?
    1 - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Axess kartınızla tek seferde yapacağınız 500 - 999,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize ise 100 TL chip-para kazanabilirsiniz. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL' dir.
    Kampanyaya katılım nasıl geçekleşiyor?
    Kampanya katılımı için harcamadan önce 'GİTTİGİDİYOR' yazıp SMS ile 4566'ya gönderilmesi veya Axess Mobil üzerinden 'Hemen katıl' butonuna tıklanması gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası 'kayıt oldunuz' mesajı gelecektir. Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank'ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS göndererek kayıt olması yeterlidir. SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.

Axess Mobil üzerinden 'Hemen katıl' butonuna tıklayarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Kazandığım Chip-Para'ları ne zaman kullanabilirim?
    Kazanılan chip-para'lar aynı gün karta yansıyacak, 15 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para'lar 16 Şubat 2019 tarihinde geri alınacaktır.
    Kampanyaya hangi kartlar dahildir?
    Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabilir. Axess Business, Wings Business kart sahipleri kampanyaya SMS yoluyla katılabilirler. BKM Express'inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
    Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?
    Kampanyaya Bank'O Card Axess dahil değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• T ve H ile başlayan iki firma da burayı takip ediyor. Fiyatları birlikte ayarlıyorlar. Mesela aynı ürünler arasında 1 TL gibi fark var. İndirim yapmadan önce yani bu sabaha kadar ikisinde de yüksek fiyat vardı birden düşürdüler. Hatta aynı ürünü biri sözde %7 ile diğeri de %9 ile aynı fiyata satıyordu. Gündüz bu hususta mesaj yazınca şimdi ikisi de aynı ürünlerde aynı yüzdelik % dilimlerde indirim yapmışlar. Normal de t firması her zaman uygun olurdu. Ama Mart ayında da gittigidiyor a axess kampanyası gelince bu iki firma aynı anda fiyat şişirdi. İşin özü eskiden puanın yarısını satıcı diğer yarısını da müşteri kazanıyordu. Mevcut fiyatlar ile satıcıların bize kalan puanlara da göz diktikeri gayet açık. Bu iki satıcının nisan ayında nasıl eski fiyatlara döneceklerini hep birlikte göreceğiz.
    Merhaba, ben size bir şikayette bulunacağım

26şubat tarihinde çeyrek altın 374 liraydı ve sizin 3 adet çeyrek altın satış fiyatınız 1138 TL idi.

Bugün çeyrek altın 369 lira ve sizin satış fiyatınız 1163 TL

1138 TL'den 15 lira daha ucuz olması gerekirken 25 lira daha pahalı yani olması gereken fiyattan 40 TL daha pahalı ve forum sitelerinde çok fazla tepki var umarım bu haksızlığa bir son verir ve olması gereken fiyattan satarsınız.

tuğrul kuyumculuğa yazdım bu mesajı bakalım ne diyecekler
    Dün fiyatları biraz geri çekmişlerdi almadım, hata da yapmadım. Çünkü tipi yi gösterip yağmura razı etmeye çalıştılar. Eğer kazanıyorlarsa ki elbette kazanıyorlar, iki de bir fiyat artırıp, geri çekip sonra aynı numarayı yapıp uyanıklık yapmak esnaf-müşteri sadakat ilişkileri açısından hoş değil. Ben almadım, bir şey de kaybetmedim, ama onlar kaybetti. Ordan kazanacağım minicik kuruşları bankadan nakit altın alıp iniş- çıkışlarda satarak ta kazanabilirim.
    sadece fırsatcı değil aynı zamanda bir yatırımcı olarak fiyatları takip ediyorum. kampanya olmasa bile ara ara alırım, gözlemim şu ki, bu foruma gg axess konusu açıldığı gibi gg deki fiyatlar 3-4 gün önceden artıryor.

konu açılmazsa axess başladığında daha gece 12 yi geçtiği gibi alıyordum. Ama ne zaman konular önceden açılmaya başladı, uyanıp fiyatlara erken müdahale etmeye başladılar.

sonuç olarak forumu çok iyi takip edip aralarında anlaşıyorlar.. onlarında whatsapp grubu mu var nedir.
  • Teşekkürler. Birazdan da çiftçiler de gelir.

• Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: adem_2c

Teşekkürler. Birazdan da çiftçiler de gelir.
    Çiftçi ne oluyor? Aslında tahmin ediyorum, galiba ben de çiftciyim

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Çiftçi ne oluyor? Aslında tahmin ediyorum, galiba ben de çiftciyim

Alıntıları Göster
    Mandırası olanlardan bahsediyor

• Reklam alinir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba27 M kullanıcısına yanıt
    Kafam durdu galiba bir şey anlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Birazdan burası sana laf anlatmaya çalışanlar ve seni goy goy yapmaya çalışanlar ile dolar o yüzden uzaklaşman da fayda var

• HAREZMY H kullanıcısına yanıt
    Peki :D

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    Sarı Sarı zorlama insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitechh -- 26 Şubat 2019; 1:24:31 >
  • hitechh H kullanıcısına yanıt
    Şimdi oldu :D terimler, imâlar değişmiş farkında değiliz bak hele :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen gereksiz yazanlara cvp vermeyin ,az biraz kendinizi düşünün ,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maden olur beyler sormayın boşuna.
  • Ali babanın inek çiftliği mı acep

• bildiğim kadarıyla gittigidiyor da Sağım olmuyordu. posu farkliymis.

• Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadi_33

bildiğim kadarıyla gittigidiyor da Sağım olmuyordu. posu farkliymis.
    yanlış biliyorsun n11 sağdırmıyor
  • Geçenki kampanyadan telefon aldık bundan güzel birşeyler yapıştıralım konu için teşekkürler

• #002# # kullanıcısına yanıt
    tskkrlr

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.