Şimdi Ara

1.3 cdti 2012 astra h

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracı satılığa çıkardım fakat çok arayan soran yok sahibinden de baktım ortalama bi fiyat yazdım sizin fikriniz nedir
    2012 cdti 90 bin km de comfort paket(yağmur far sensörü hız sabitleyici otomatik kararan dikiz aynası v.s) boya degisen yok lastikler takılmalı 3-4 ay oldu sıfır daha fiyat 47 yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Modeline göre km fazla. fiyat yüksek yazılmış hocam, satılmama sebebi ondandır. Normalde piyasası olan arabadır..

• Ben 47 bin liraya araba bakıyor olsam bir sizin arabanıza bakarım, birde 5000 10000 kmde 1.2 tsi style leonlara bakarım. 50 bin civarına direk leon alırım. İkinci el piyasası çok şişik, milletin ilanına bakıp fiyat yazarsanız arayan olmaz. Herkes keyfe keder açmış keriz arıyor

• hard_hacker kullanıcısına yanıt
    Ordaki fiyatlar aldatıcı. Aralıkta stilomu sattım. Baktım o model temizler 25 ten başlıyor. 22 normalidir dedim. Kademe kademe 19 a düşene kadar bir kişi aramadı. 19 a gitti. Gitmiyorsa piyasası bu değildir
    Ayrıca aralıkta sıfırı 60 dı. Kuzenimde vardı çekmiyor abi demese fiyat kafama yatmıştı. Bir de bu handikapı var bu aracın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 28 Mayıs 2016; 0:14:53 >
  • 1.3 j kasalar 50 civarı olması lazım . Ben 1.3 astra alıcak olsam aradaki fiyat farkını verip j kasa alırım

• Gider 2012 2.0dizel 163bg 6ileri tam otomatik, sunroofuna kadar dolu cruzeyi 38bine alir uzerini vergiye oderim.

Sonucta cruzeda astra j kasa.

• Araciniz temizse ve otomatikse o fiyata yakin eder ama manuelse 3 bin fazlasi var.Piyasa sürekli artiyor h kasa güncel kasa olmadigindan dolayi makul fiyatlarda seyrediyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • min 44-45e gider diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac otomatik mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Face te astra h grubuna yazin

• 50 bine j kasasi var 55 e sifiri var diyolardi forumda. Leon var. Kimse bu durumda bu fiyati vermez. Keriz avlamaya mi ciktiniz?

• hard_hacker kullanıcısına yanıt
    47 bin tl o araç için fazla.
    Boya değişen olmaması bi yana km si modeline göre yüksek.
    50 bin tl bandında mis gibi 1.2 tsi ler,corollalar var.
    Fiyatı 45 bine çekerseniz satılabilir.

• Fiyat yüksek km yüksek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay önce 2012 h kasa aldı arkadasım beyaz boyasız 65 binde 41e aldı performans yok amaa (((:

• Bu aracın ederi 45 civarı. Yani fiyat çok yüksek değil. 1.2tsi leon diyenler : aracın 0kmsi zaten geçen sene 49bindi. Ben son anda almaktan vazgeçmiştim. Arkadaşın aracında konfor pk. var. Bu bile tercih sebebi. Corollanin 1.33 bomboş olani alırsınız anca bu paraya. Lpg vs derken maliyeti yükselir.

• Kasası 2003 çıkmış teknolojisi ve tasarımı eskimiş bi araç için fazla bence 43 44 civarı bi fiyat yazin gider.

• O sitede fiyatlar şişik olduğundan herkes aynı miktar yazıyor talep edende olmuyor.Bende o siteden yaklaşık 2.5 ay araba baktım.Şuan favorilere aldığım araçlar satılmış.Bir tanesinide ben aldımHepside o sitedeki araçlardan 3-4 bin altındaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç manuel mi diye soran olmuş evet manuel araç otomatiğin aksine Manuel'i daha iyi tutuluyor diye biliyorum ama yanılıyor olabilirim

• kusura bakmayın ama o eski kasaya birde 90 binde ölü motora ( fiat ın 1,3 lük multijeti) kolay kolay kimse 47 vermez 5-10 borç harç daha ekler astra j alır
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Kusura bakacak olsam baslık açmam fıkır almaya calisiyorum 5-10 daha borçlanırım mantigiyla araba almaya kalkan çok kişi tanıyorum 30 binlik araba almaya kalkıp 70 bin daha borçlanıp 100 binlik araç almaya kalkıp hayrını kredi ödemeye adıyor
    Yanı olay dediğiniz gibi olmuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.