Şimdi Ara

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arac degerli dogru da bu arabaya kolleksiyonluk falan demeyin. Tr de kolleksiyonluk olayi farkli. Kolleksiyonluk araclarin %90 unu internetten falan satin alamazsiniz, kolleksiyonluk bmw yi hic alamazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13B66B2D0

o işlerin binbir yolu var! asıl saçmalık bu ülkede hak hukuk ve adaletin olduğuna inanmak!
    bu ülkede ne yaparsan yap her zaman yanına kâr kalır!

araç yurtdışından filan geldiyse hangi bayiye soracaksın!
    (bazı klasik araç satan garajlar resmi olarak klasik araç ithal edebiliyorlar veya kılıfına uyduruyorlar orasını tam bilemiycem)
    şase numarasın ne kadar kolay değiştirilebildiğini herkesçe malum. bi kaç yıl önce bi garaj yurtdışından hemde gümrüksüz olarak getirttiği 2 el araçları sıfır diye ünlülere ve futbolculara satmıştı. sonuç: devlet araçlara el koydu, bayi hem ünlüleri hemde devleti tokatlamış oldu! velhasıl adamlar devleti bile tokatlıyorlar! seni beni mi tokatlayamayacaklar?
    Ers garaj özellikle bmw ve porşe araçlarının ürün gamındaki koleksiyon değeri yüksek araçları satmasıyla biliniyor. Sahibide efendi, düzgün bir insan.

Hatta şu videoyu izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/GhWf953VUHk

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    ben ers garaj babında söylemedim, Türkiye'ki genel ahlak ve her daim dolandıranın yanına kâr kalması babında söyledim.

link içinde teşekürler. driven34 kanalını daha önce görmemiştim, baya bi içerik var gibi.

• quote:

ben ers garaj babında söylemedim, Türkiye'ki genel ahlak ve her daim dolandıranın yanına kâr kalması babında söyledim.

link içinde teşekürler. driven34 kanalını daha önce görmemiştim, baya bi içerik var gibi.
    Evet birçok içerik mevcut. Kanal sahibi aynı zamanda m3csl m3gt gibi özel araçlara sahip. Bilgi edinebilirsiniz.

• 2017 MODEL SYMBOL 1.5 DCİ 90HP BEYAZ 63000 KM DE(TR DE YOK)

YAĞMURLU, BOL GÜNEŞLİ HAVADA KULLANILMADI. HER MARŞA BASILIRKEN YASİN OKUTULDU.

10 KM SÜRDÜYSEK 10 KM SIRTIMIZDA TAŞIDIK.

İÇERİSİNDE HİÇ SEVİŞİLMEDİ VE KÖTÜ DÜŞÜNCELERE KAPILINMADI.

FİYAT 260.000 DÜŞÜNÜYORUM TEMMUZ PULU SİZE AİT.

RESİM İSTEMEYİN HAŞA ÖYLE GAVUR İCATLARI İLE ARABAMA SAYGISIZLIK EDEMEM.
  • e46 CSL
    şu an tüm dünyada future classic olarak kabul ediliyor

20 bin euro falan diyorlar, bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.
    0 m4 ten daha değerli avrupada
  • Asıl saçmalık tipinden başka hiçbir özelliği bulunmayan 8 serisinden bile ucuz olması. Fiyat olarak normal buluyorum.
  • adam belki hava atmak için ilan açmıştır :)
    bazıları gelmiş ya bu araç çok özel ondan bu fiyat diyor

he ya adam bu kadar özel aracı sahibinden sitesinde satıyor öyle mi ?
    bu tip araçlar dünyanın her yerinde belli yerlerde satışa sunulur

çünkü bizim gibi maddi gücü fazla olmayanlar için hiçbir anlam taşımazlar (isterse dünyanın en özel aracı olsun) ve bu tip araç meraklıları (tabi çok parası olup saçmayı da sevmesi gerekiyor) kimde bu araç var bilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Bugün ben de aynı ilanı gördüm ve kafamda aynı soru belirdi daha ucuza sıfırını alabilirken neden bu haşatı çıkmış m3 alınsın
    Haşatı çıktığını nerden biliyorsunuz ? Ferrari f355 alana kadar sıfırını alabiliyorsunuz f355 hastası birine sıfır ferrariyi sevdiremezsiniz. Tıpkı e46 m3 csl hastasına f30 u veyada daha yenı m3 ü sevdiremeyeceğiniz gibi. Passat alma kafasıyla spor araba yorumu yapmayın. Bazı araçlar özeldir değerlidir. Eskidikçe de değerine değer katar
  • HondatugraL kullanıcısına yanıt
    100 küsür bin km yapmış araba değerine değer katmaz kusura bakma aracın modeli özel olabilir ama bu araç özel değil almanyada 10 binde tertemizine 150 bin euro istiyorlar bu araç da öyle temiz olsa eyvallah

• bunlar hep youtube.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Haşatı çıktığını nerden biliyorsunuz ? Ferrari f355 alana kadar sıfırını alabiliyorsunuz f355 hastası birine sıfır ferrariyi sevdiremezsiniz. Tıpkı e46 m3 csl hastasına f30 u veyada daha yenı m3 ü sevdiremeyeceğiniz gibi. Passat alma kafasıyla spor araba yorumu yapmayın. Bazı araçlar özeldir değerlidir. Eskidikçe de değerine değer katar

Alıntıları Göster
    size kısmen hak versemde aynı şey değil! Ferrari f355'e benzeyen kaç tane ucuz Ferrari var? (sıfır)
    ama m3 csl benzeyen zibilyon tane e46 kasa BMW var
    velhasıl en baba BMWci bile ışıklarda yanına yaklaşan boş bi e46 gördüğünde, M logosu yapıştırmış/takmış diye söylenir m3'ünde dım tıs bile çalsa, derununda bi acı emrah çalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 17 Haziran 2019; 14:43:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

adam belki hava atmak için ilan açmıştır :)
    bazıları gelmiş ya bu araç çok özel ondan bu fiyat diyor

he ya adam bu kadar özel aracı sahibinden sitesinde satıyor öyle mi ?
    bu tip araçlar dünyanın her yerinde belli yerlerde satışa sunulur

çünkü bizim gibi maddi gücü fazla olmayanlar için hiçbir anlam taşımazlar (isterse dünyanın en özel aracı olsun) ve bu tip araç meraklıları (tabi çok parası olup saçmayı da sevmesi gerekiyor) kimde bu araç var bilirler
    kesinlikle katılıyorum. ama insanlara bunu antamıyoruz, yada marka fanlığı yüzünden anlamamazlıktan geliyorlar.
    yani şöyle 300 400 bin lira bi param olsa, bu parayı neden zibilyon tane olan e46'ya veya sıfır bi BMW'ye verip paramı mundar edeyim! 2el safkan bi sport alıp yoluma bekarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 17 Haziran 2019; 14:44:32 >

• İsteyen istediği fiyatı yazıyor işte. Araç istediği kadar limitli üretim olsun. Şuanda da ilerde de koleksiyon değeri olmayan ve olmayacak bir araç. İlerde koleksiyon değeri olacak olanlar genelde üst sınıf coupe Mercedesler oluyor. ki son yıllarda çıkan modellerinde pek "young timer" olacak potansiyeli yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

100 küsür bin km yapmış araba değerine değer katmaz kusura bakma aracın modeli özel olabilir ama bu araç özel değil almanyada 10 binde tertemizine 150 bin euro istiyorlar bu araç da öyle temiz olsa eyvallah
    150 bın euro denınce küçük geliyor olabilir birim fiyatıylada 150 bın gibide düşünebilirsiniz. Ancak 150 bın euroya almanyada neler alınabiliniyor biliyor musunuz ?? 100 bin km yi abartılı bir rakam olarak düşünmeyin zaten burası japonya gibi demir ağlarla örülmüş bir ülke değil nüfusunun çoğunluğu toplu taşımada kullanmıyor. Bu km leri yapmış olması çok değil
  • quote:

size kısmen hak versemde aynı şey değil! Ferrari f355'e benzeyen kaç tane ucuz Ferrari var? (sıfır)
    ama m3 csl benzeyen zibilyon tane e46 kasa BMW var
    velhasıl en baba BMWci bile ışıklarda yanına yaklaşan boş bi e46 gördüğünde, M logosu yapıştırmış/takmış diye söylenir m3'ünde dım tıs bile çalsa, derununda bi acı emrah çalar.

Alıntıları Göster
    Yani siz şimdi diyorsunuz ki e46 ya benzemesi csl nın fıyatını düşürür. Sizin mantığınızla R34 GTR Ztune a benzeyen bi ton R34 hatta GTR olmayan R34 ler var Z tune 18 tane üretildi diye 500 bın dolar vermek saçma ??? Sonuçta yanınıza ışıklarda teyzenın kullandıgı aile spec bnr34 gelebilir. Anladım hocam bakış açınız ölmüş

• o 20-35 bin euroluk arabalar düz m3 , csl ilanalrina bakarsaniz yurtdisinda bile 80-150 bin euro bandında. Türkiyede paylaşılan m3 pahalı olabilir ama düz m3 den farkı yok demek bilgisizliktir şarap gibi değerleniyor araç zaten dünya piyasasında gün geçtikce. Ayrıca düz m3 den en büyük farkı karbon tavanıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

İsteyen istediği fiyatı yazıyor işte. Araç istediği kadar limitli üretim olsun. Şuanda da ilerde de koleksiyon değeri olmayan ve olmayacak bir araç. İlerde koleksiyon değeri olacak olanlar genelde üst sınıf coupe Mercedesler oluyor. ki son yıllarda çıkan modellerinde pek "young timer" olacak potansiyeli yok.
    Nasıl kolleksiyon değeri yok

• ers garage'ı al-satçı bi galerici sanmıştım ama adamlar hem koleksiyoncu hemde restoratör çıktı. yani adamlar tok satıcı! bugün hasbelkader 1.270.000 tl'den bi sazan bulsalar, yarın çok daha komik fiyatlara csl bulup restore edip her türlü yollarını yine bulurlar. yine ers garage'da replika arabalar ve orijinal arabaların replika giydirmeleri mevcut.

https://youtu.be/GhWf953VUHk

• O paradan daha ucuza 2-3 kat yüksek beygir veren Audi rs7 var , BMW M6 var , Porsche var Ferrari var hiç değilse daha iyi yol tutar daha iyi frenleri olur vs vs

İsterse dünyada tek olsun sonuçta o bir E46

Gerçi sahibinden troll dolmuş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.