Şimdi Ara

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata km’si çok cidden bu fiyata 10.bin km de filan olsa koleksiyonluk satılırdı ama bu haliyle bu fiyata alınmaz. Sıfır bmw alırdım bu fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Konunun altı cahil dolmuş, m3 csl koleksiyon değeri olan bir araç. Yurt dışında bile çok yüksek fiyatlara satılıyor. Birisi hele 3.35 alırım demiş.
    Cahiller millete cahil demeye başlamış.

Bu arabayı almanya da veya herhangi bir ülkede 20 bin euroya satan havada parande atıyor.
  • sazan.avi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avrupada daha ucuz olabilir ama türkiyeye az sayıda getirilmiştir muhakkak. Bmwnin ürettiği en iyi araçlardan birisi 1.270.000 fazla ama abartılacak bir durum değil koleksiyoner birisi alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Bu mesaj silindi.
    Demogoji yapmanın alemi yok! The anonymous!
    koleksiyon dediğin: Giorgetto Giugiaro ve Bertone tasarımı, 1963-1967 arasında sadace 100 adet üretilmiş Gordon-Keeble GT gibi nadir arabalar için denir!
    Gordon-Keeble GT kendine has özelliği ise bi GT ve super car olduğu halde lagosu ironik bi şekilde 🐢 kaplumbağadır! (markaya ve tosbağasına takılma sadece farklı bi durumu var diye yazdım)
    koleksiyon dediğin 2004 model 3 serisinden bozma m3 csl olmaz! (en azından ben böyle düşünüyorum) (sen koleksiyonluk olduğu düşünüyorsan da saygı duyarım ve sana absürt yok bim yok şurada tost fiyatı gibi benzetmeler yazmam! sanada aynı şekil bi yaklaşımı öneririm)
    illa BMW'den bi klasik düşünülecekse eski ve nadir modellerine hatta BMW'yi BMW yapan GLASS markası düşünülebilir. (namı diğer "GLASERATİ" glassları Maserati tasarımcısı Frua tasarladığı ve benzediği için bu takma adı almıştır) zira BMW Glass ile ortak üretim ve sonrasında da glass markasını satın alıp bünyesine katmıştır. ayrıca BMW'nin tarihini bilen bilir! ilk başlarda küçük ve teneke araçlar yaparken Glass muhendisleriyle bugüne kadar efsaneleşerek gelmiştir!

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)
    Gordon keeble GT & iso rivolta ir 300 (bertone)

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)

velhasıl kelam benim için 1 tane bile olsa 3 serisinden bozma 2004 model m3 csl koleksiyonluk bir araba değildir! belki sizin için sadece 1 tane olan "şamil isimli" arabada koleksiyonluk olabilir ama görüşünüze de saygı duyarım siz hiç birşeyden anlamıyorsunuz da demem.. (caneycaney)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 16 Haziran 2019; 11:48:42 >

• Araba kendinden geçmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Bu mesaj silindi.
    sokaga kadar tasıyorlar ayakya bekliyorlar bide
  • Hahaha postlar inanilmaz ya. Gercekten otomobil ‘genel’mis burasi. Bugun 70 milyon dolara 60 yasinda ferrari de satiliyor abiler,arkadaslar. Bmw m3 csl,cok nadir olusunun yaninda son csl isimli m araci bunu da unutmayin. Ulkeye sadece 8 tane girdi bu arabadan.. Sizin altinizdaki arabanin aynisindan dakikada 80 tane uretiyor fabrikalar artik..

• quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Hahaha postlar inanilmaz ya. Gercekten otomobil ‘genel’mis burasi. Bugun 70 milyon dolara 60 yasinda ferrari de satiliyor abiler,arkadaslar. Bmw m3 csl,cok nadir olusunun yaninda son csl isimli m araci bunu da unutmayin. Ulkeye sadece 8 tane girdi bu arabadan.. Sizin altinizdaki arabanin aynisindan dakikada 80 tane uretiyor fabrikalar artik..
    Araç alındığı andan itibaren koleksiyonluk olsun diye bakılsa km yapılmamış olsa bu kadar etmese de hadi 700-800 bin tl eder diyebilirim
    Ancak araç 100 bin küsür km,de kim bilir içinde neler yaşandı kimler apaçi gibi yanladı araba artık nolur bana binmeyin diye bakıyor görmüyor musunuz

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    200bin euro yazmis adam alt tarafi,gayet de temiz arac. Ers garage’in arabalari koleksiyonluk ‘temizlik’te oluyor genelde. Ben fiyatta da,arabanin durumunda da bir sikinti gormedim. He alir miyim,onu tartisabiliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

sokaga kadar tasıyorlar ayakya bekliyorlar bide

Alıntıları Göster
    Nerede sokağa kadar taşıyorlar?

• boş yapmışsınız.

1 adete üretilmiş olsa bile x model arabaya koleksiyonluk demem dersen zate orda bitiyor sunduğun sav geçelim.
  • Düz M3 olsa yapılan lakırdıyı anlarım da araç özel üretim bir araç, benim de çok param olsa hiç düşünmeden alırdım. Evet kilometresi fazla yüksek, evet fiyat biraz fazla lakin araç özel bir araç, öyle yurtdışında 20 bin euroya falan anca tamponunu alırsınız CSL'in. Buna bakan adam da ikinci el Carrera ya da E92 falan bakmaz zaten garajında başka spor araçları da vardır. Anavatanı Almanya'da buna benzer yüksek kilometreli CSL'lere bakalım bir de;

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=235727741&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2005&minFirstRegistrationDate=2000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&searchId=07e11430-f927-286e-d438-48b7e27730fd
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=276741028&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2005&minFirstRegistrationDate=2000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&searchId=e929c0f4-8b9f-055c-f42d-eb0ff532860d

Bu da gerçekten koleksiyonluk bir örneği;
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=279894237&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&maxFirstRegistrationDate=2005&minFirstRegistrationDate=2000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&action=eyeCatcher&fnai=prev&searchId=07e11430-f927-286e-d438-48b7e27730fd

Peki Almanya'da o fiyatlara neler alabiliyoruz?
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=279475409&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=14600&pageNumber=4&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=4a8d1013-f31c-8fa2-4996-37c3bdd39bac
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=263351816&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20100&makeModelVariant1.modelId=21&pageNumber=13&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=1ad3b7c7-9c27-ec07-b224-28d7e96f606b

Örnekler uzatılabilir ancak sonuç olarak ilandaki araç dünyanın her yerinde değer gören bir araç, fiyatı biraz pahalı olabilir ancak ciddi alıcı olarak oraya gittiğinizde o fiyat hatrı sayılır şekilde düşecektir zaten. O yüzden onun yerine şunu alırım demek biraz abes kaçıyor. Bu araçları alan insanlar sizin sandığınız gibi enayi değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemésis -- 16 Haziran 2019; 13:15:27 >

• Bundan mı bahsediyorsunuz? 25-30 Bin nereden çıktı?
    https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-m3-coupe-csl-1-hand-deutsches-fahrzeug-xenon-pegnitz/279894237.html?ref=topOfPage&eyecatcher=1&top=1%3A1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D.Baran kullanıcısına yanıt
    Linkteki araç sıfır kondisyonunda ve yine de sahibindendeki ilandan çok daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus01

Linkteki araç sıfır kondisyonunda ve yine de sahibindendeki ilandan çok daha ucuz
    Evet biraz daha ucuz ama 25-30 bin € asla değil.Diğer yandan özel bir araç olduğu da kesin,sahibi yada sahibi olanlar sürmeye bile kıyamamışlar, ki araç daha 2003 model olmasına rağmen 12bin küsur km'lerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• D.Baran kullanıcısına yanıt
    Satan adamı savunmuyorum elbette ama şöyle bir sorum var. Madem bu kadar ucuz, siz o aracı ülkeye 1.270 i bulmadan ithal edip ülke trafiğine sokabilir misiniz?

• ben benzer km'deki araçlarının fiyatlarını söyledim.
    ayrıca siz Türkiye'de satılan 2004 model bi BMW'nin 110 bin km de olduğuna gerçekten inanır mısınız? tabi ki de inanmazsınız. sizlerin gösterdiği araçlar ise her halinden belli ki koleksiyon olması için ayrılmış ve özenle kullanılmış! tabi benim için o fiyatlarda ütopik! ayrıca bazı yüksek kmler ise orada da olta için atılmış.

https://m.mobile.de/auto/search.html?ms=3500%3B45%3B%3Bcsl&dam=0&md=45&mk=3500&s=Car&t=csl&vc=Car&fe!=EXPORT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 16 Haziran 2019; 14:13:3 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.