Şimdi Ara

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araç özel evet m3 csl ama o fiyat etmez tabii ki rüyasında satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

O paradan daha ucuza 2-3 kat yüksek beygir veren Audi rs7 var , BMW M6 var , Porsche var Ferrari var hiç değilse daha iyi yol tutar daha iyi frenleri olur vs vs

İsterse dünyada tek olsun sonuçta o bir E46

Gerçi sahibinden troll dolmuş
    işte bunu BMWci arkadaşlara bir türlü anlatamıyoruz.
    ama şimdi yalan yok! bende BMW'yi seviyorum ama ucuz e46'ları seviyorum. temiz ve uygun fiyatlı coupe bi e46 bulursam, niyetim bile var. (hatta sıfır BMWler bile sarmıyor beni)
    velhasıl tip desen var, performans desen var (illa saykoya bağlıycam, normal m paketler ve yüksek beygirli modeller beni kesmez diyorsak csl'den daha ucuza m3ler var.)

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)
    velhasıl bu fiyatlara eski ve yeni farketmeksizin asla BMW alınmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu aracı ilk defa çocukluğumda dergide görmüştüm. Türkiyede yok sanıyordum. Başakşehir sanayide bi tane 850 Bir senedir yatıyor. Bakımsız, pejmurde hali bile efsane...

• quote:

Orijinalden alıntı: CihangirCanavarı

Bu aracı ilk defa çocukluğumda dergide görmüştüm. Türkiyede yok sanıyordum. Başakşehir sanayide bi tane 850 Bir senedir yatıyor. Bakımsız, pejmurde hali bile efsane...
    benim gözümde de, M1 vari İtalyan çizgileri taşıyan 850 bir efsanedir.

yıllar önce 100 bin küsur TL'ye de satılıyordu ama onun da fiyatları uçmuş!

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

türkiyede kac kişide var acaba? birde driven34 te vardı can beyin
    Türkiye de 8 veya 10 adet E46 M3 CSL olması gerekli.

Evet fiyatları çok pahalı ve fiyatlarının pahalı olmasının nedeni türkiyede sınırlı sayıda olduğu için avrupada bu ve bu tarz araçlar daha fazla o yüzden fiyatlar daha normal ve bu araçların bir çoğu da temiz. Bazı arkadaşlar normal M3'ler ile kıyaslıyor. Bir fark yok diye aralarında hem güç hem de ağırlık ve yürüyen farkı var. Şu an piyasa da dolanan E46 M3'lerin bir çoğu kazalı veya temiz değil. Evet bu paralara GTR, Ferrari, Lamborghini vb. bir çok araç var tamamiyle tercih meselesi bizler de bu fiyatlara karşıyız sanırım bu abimiz sadece bizde de var reklamını yapayım az demeye getirmiş.

Burada bazı arkadşalar da konuşmak için konuşmuş E46 M3 CSL bir çok spor otomobilden daha başarılı pistte. Açıp izleyebilirsiniz.

• M ruhunu anlamayan fiyatlarına yorum yapmasın

• 3.100.000 TL'ye satışa sunulan Z8 var şu an.

1.270.000 ₺'ye 2004 model BMW M3 CSL (1.650.000'den başka bi csl satışa sunulmuş! yok mu arttıran?)

Bu araçlar özel araçlar. Daha ucuza şu araç var kafasıyla alınan araçlar değil.
  • Arkadaşlar merhaba

Haziran’da talep patlaması nedeniyle 2. elde fiyatlar keskin %30 artacak.

Her ay %5-10 zam kesindir.

Yasak kalkar kalkmaz insanlar park, AVM ve bayilere akın edecek.

Daha filo talebi doyurulamamış, filolar 2020 model arabaları hemen hemen hiç göremeden üretim durmuştu.

Üretim tekrar başlasa BİLE öncelikle filoların açlığını giderebilirler, bireysel satışlarda otomobil arzı azalır.

Filolar araç satışını yavaşlattı. Sıfırda olduğu gibi 2. Elde de arz daralıyor. Bu fiyata nasıl yansır ?

2. el satılık araç sayısı da azalıyor. 2. El satılık toplam araç sayısı 200.000 adetin altına geriliyor.

Öneri: Salgın bitmeden aracınızı alın. Salgın sonrası cümbüş var.

Arz ederim

Sağlıklı günler

• Fakirlik o kadar işlemiş ki; adam 1.3 milyon arabaya karşılık 300 bine Porsche öneriyor. 1.3 milyonu veren 300 binde o arabaya verir, ikisini de alır

• bu csl için yarım csl diyorlar pertten toplamaymış

• Tekrar hortladı aynı ilan 1 milyon 900 bin TL olarak. Başlık açıldığı zamanki dolar kurunu dusunursek yine aynı fiyata çıkmış ( yaklaşık 265 bin dolar). Bu arada bu aracin 16 CAK 62 plakalı önceden perte cikan araba olması lazim (sonra da 16 BTH 33 olmuştu). Km fazla, haliyle perte çıktığını düşünürsek pek temiz de sayılmaz. M3 csl olsa bile bu koşullarda çok para sanki

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.