Şimdi Ara

0 Km Benzinli Otomatik Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dizel aracımız var, artık eskisi gibi çok kilometre yapılmayacağından otomatik vites dusuk motor hacimli(vergisi dusuk), yakıtı da abartı olmayan bir araba bakıyoruz. Sedan/hb/ suv fark etmez. 100-110 bin bandı bütçe var. Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 15 Ocak 2018; 20:39:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Golf 1.0 Tsı olabilir.
  • 1.2 megane sedan icon edc tam sana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpit -- 15 Ocak 2018; 20:45:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda Civic

• Volvo S60 1.5 152 hp

• Seat leon

1.0 EcoTSI 115 hp DSG S&S Ecomotive

Şehir İçi (lt/100 km) / 5.3

Şehir Dışı (lt/100 km) / 3.9

Ortalama (lt/100 km) / 4.4
  • 1.0 ya da 1.4 TSI DSG Octavia alınabilir. Aynı şekilde 1.0 ya da 1.4 TSI Leon'da alınabilir. 1.0 versiyonları az yakar, vergisi de daha düşük. Ama 1.4 TSI motorlar 150 PS.
  • Önerileriniz için teşekkür ederim. Megan bakabilirim aslında iç kalitesi nasıl bilmiyorum. Seat iç malzeme kalitesini çok beğenmedim Octavia belki olabilir. Bu arada s60 önerilmiş baktım 173000 başlangıç bütçe 110000 maksimum. Acaba a3 alabilir miyim diye düşünüyorum nasıl olur?
    Civic hb de olabilir ama cvt şanzıman olması ve çok yakacak olmasından vazgeçiyorum. Bende de su an 2015 dizel civic var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 15 Ocak 2018; 21:24:47 >
  • Megane 4 , Audi A3

• A3 1.0 tsi otomatik tam aradığınız araçtı. Ekim ayında bir kampanya yaptılar stoklarında araç kalmadı. Şu anda 2018 HB modeller 117 den satılıyor diye biliyorum. Dynamic+comfort paket. Bayileri bir arayın yine de, 2017'den kalma araç varsa 110 civarına bulursanız alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçe yetiyorsa a3 bakın derim sonuçta premium ama 1.0 motor araca 120.000 civarı vermek tartışılır
  • Ekim ayında 112.500e volvo v40 momentum+led far paketi almıştık. Kampanya devam ediyor mu bilmiyorum.
  • sandero 0.9 dicektim ama oparaya 2 tane alınır

• Eğer aracı eşiniz ya da başka aile bireyleri ile ortak kullanacaksanız tam otomatik modellere bakmanızı önerir, çift kavramalı otomatiklerin vaad edilen düşük yakıt tüketimlerine tav olmamanız tavsiye ederim.
    Peugeot 208 veya 2008 1.2 puretech allure olabilir. Tam otomatik ve 6 ileri.
    Bende dizel manuel aracımı değiştirip,benzinli otomatik bir model alacağım.
    Sizin gibi 100-110 bin lira verebilecek olsam hiç düşünmez peugeot 2008 allure 1.2 prutech eat6 alırdım.
    O fiyatlara çıkamadığım için Hyundai i20 active almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 16 Ocak 2018; 13:58:28 >
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    1.0 audide aldığım keyifi 2.8 hiluxta alamıyorum. Takılmayın hacime fazla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.