Şimdi Ara

0.facebook(Aşırı Duygusallık İçerir ve 2000'liler bilmez) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yararlanamadığım olaydır. Zamanının ilk çakma dokunmatik[Vurmatik] telefonunu kullandığım için 0.facebook açılmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56E6BEA13 -- 11 Aralık 2014; 23:25:55 >
  • Arkadaslar o zamab facebooka kolay kolay kizlarda foto koymazdi paylastigi sozlere bakardik falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEARDON

Yarim saate kizin fotoğrafina girerdik.2 saate mesaj atardik hey gidi günler hey

Edge ile sony ericsson w810i cep telefonundan 4.7MB'lık dolaşım yapmıştım sırf 0.facebook zamanı. Yaklaşık olarak 8 saat hiç kesmemiştim interneti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

lan yuruyun gidin siz bilmiyosunuz asil 0.facebook da baslarda foto vardi tum varligimi ortaya koyarim ki vardi adim gibi eminim cok gec yuklerdi fotoyu hatirliyorum ama 1hafta yada 2hafta surdu bu olay sonra 0.facebook da foto devri bitti sadece metin icerikli oldu

Foto yoktu, sadece sorardı fotoya bakmak istermisiniz diye oda ücretliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  0.facebook(Aşırı Duygusallık İçerir ve 2000'liler bilmez)
  • Facede bi şey yapmasamda girer bakardım

29.02.2012 R.I.P zero.facebook
  • 0.facebook maziymiş gibi anlatıyorsunuz yav 2-3 sene önceki olay daha
  • Herkes buna takılırken ben touch.facebook a takılırdım. Kalite böyle bişey oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fail

• 0 facede foto yoktu m.facede foto vardı :)

• Valla @2 ....
  • Bir de Touch.fecebook vardı Windows Mobile telefonla giriyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki çok eski bir şey
  • turkcell de sms paketi vardı NAR paketi .. 1 aylık 20 tl falandı sanırım. 10000 sms mi 5000 sms mi ne alıyorduk ve o smsler bitiyordu læ kız arkadaşı olmayanlar bilmez :P
  • quote:

lan yuruyun gidin siz bilmiyosunuz asil 0.facebook da baslarda foto vardi tum varligimi ortaya koyarim ki vardi adim gibi eminim cok gec yuklerdi fotoyu hatirliyorum ama 1hafta yada 2hafta surdu bu olay sonra 0.facebook da foto devri bitti sadece metin icerikli oldu

edit: arkadasi aradim boyle boyle kizlarin fotosuna bakardik yarim saat hatirliyon mu dedim evet dedi ama 0 deildi kank hatirla m.facebook idi dedi oyle diyince jeton dustu hatirladim beyler m.facebook ucretsizdi ve fotolar vardi sonra o kalkti 0.facebook oldu ve fotolar tarih oldu

• Nasıl 2000liler bilmez 0 facebook çok eski değil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

turkcell de sms paketi vardı NAR paketi .. 1 aylık 20 tl falandı sanırım. 10000 sms mi 5000 sms mi ne alıyorduk ve o smsler bitiyordu læ kız arkadaşı olmayanlar bilmez :P

+1

2009 2010 arasında 10.000 sms i nokia 6300 telefonumla sıfırlamıştım. Şimdi whatsapp gibi uygulamalar var allaha şükür. Hem daha hızlı hemde ücretsiz, internet olsun yeter istediğini gönderiyosun. Sms mms neydi öyle be zamanında operatörler baya sömürmüş bizi. Gerçi sanki şimdi sömürmüyolar..

• 0.facebook bedavaydı değil mi ?
  • Bebelerin nostaljiside boyle olur iste. Cok eski degil mi 0.facebook gidin Osmanlica ogrenin acilan konulara bak

• quote:

edit: arkadasi aradim boyle boyle kizlarin fotosuna bakardik yarim saat hatirliyon mu dedim evet dedi ama 0 deildi kank hatirla m.facebook idi dedi oyle diyince jeton dustu hatirladim beyler m.facebook ucretsizdi ve fotolar vardi sonra o kalkti 0.facebook oldu ve fotolar tarih oldu

Samsung E250 telefonuma 0.facebooka giriyodum bende fotoğraf vardı diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.