Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Realme 5 pro da çift tıklama ile ekranı nasıl kitliyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

cokda fark yok gibi bir karşılaştırma var
    https://www.youtube.com/watch?v=stPLdE9YFvU

Alıntıları Göster
    valla renk farkı ve doygunluğunda çok fark var dikkatli bakarsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti38 -- 28 Ocak 2020; 8:47:57 >
  • Hiçbir ayar olmadan çektiğim fotolar
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

Realme 5 Pro [ANA KONU][Realme 5 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Düşük Işık ve geniş açı çekim paylaşabilirmisiniz?

Alıntıları Göster
    paylaştım bi kaç foto
  • musti38 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler
    Düşük ışık performansı kendi Kamera programı ile epey iyimiş, Sanırım Gcam ile çok daha iyi olur.
    Sanırım Yol resmi geniş açı.
    Mi9T veya Mi9se gibi daha iyi bir Lens koyabilselermiş efsane olurmuş bu fiyata.
    Şuan Samsunng S10e, Mi9T,Mi9se ve LgV30 en iyi Geniş açı lense sahip.
    Her ne kadar Kamera ve Boyutundan dolayı Mi9se'den vazgeçmek istemesem de Batarya dolayısıyla Ya 5Pro yada Tekrar Mi9T alacağım artık.

• Ne demek hocam Geniş açı değil o foto. Çekince atarım genişte hocam. Mi9t den daha iyi gece çekimi

• Gcam yüklemeyi bilen varsa tarif ederse sevinirim...
    Birde nasıl modem kullandıklarını yazmamışlar.. cat4 mü? cat 12 mi?
    Donanım testlerini merakla bekliyorum! Ufs 2.1 modem hızı gps testi vs.
    Eski telefondan yeni telefona uygulama backupları smsler yüklenmiyormuş.. şimdilik uygulama yüklemeyle uğraşıyorum

Geniş açıyı epey merak ediyorum.
    Sık kullanıyorum çünkü.

• Bence mi9t ile bunu karşılaştırmak hata olur,mi9t daha üst seviye bir cihaz,lakin benim anlamadığım realme 5 pro da gps kullanmıyor mu kimse en büyük sorun bu yazılım hatalı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Arayüzde bir uygulamayı sildiğimde veya klasöre taşıdığımda yeri boş kalıyor. Sırayı bozmadan ios veya miui gibi otomatik boşlukları doldurmasını sağlamak mümkün mü?
    Bir soru daha ekleyeyim. Alarm erteleme aralığı 5dk. Bunu 10dk yapmak istiyorum. Nasıl yaparım. Bir de xiaomide ekranın ortasına dokununca erteliyordu. Bunda illa tam buraya dokunun yazan yere mi dokunmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Bence mi9t ile bunu karşılaştırmak hata olur,mi9t daha üst seviye bir cihaz,lakin benim anlamadığım realme 5 pro da gps kullanmıyor mu kimse en büyük sorun bu yazılım hatalı..
    Karşılaştırdığımı düşünmüyorum Hocam.
    Tercihler dahilinde F/P cihazlarından biri.
    2 Ay kadar Mi9T kullandım zaten.
    Daha iyi bir ana kamera koymuşlar, Ufs2.1 var, Çift Sim+Hafıza var
    Diğer donanım farkları beni cezbetmiyor Mi9T'nin
    Birde bahsettiğim gibi, geniş açı'da aynı olmasa bile yakın kalite verirse benim için harika olur.
    Yoksa Amoledmiş, şuymuş buymuş umurumda değil

• Arkadaşlar telefon için kılıf ve ekran koruyucusu tavsiyesi verecek olan var mı? Kılıfın kamerayı koruması önemli, ekran koruyucunun ise kenarların en uç kısmına kadar uzanmasına gerek yok. Koruyucu ile telefon arasında hava toplanmasın yeter. Normalde telefonlar için nano ekran koruyucular ismiyle satılanlar iyi oluyor ama bu telefon için nano ekran koruyucu Türkiye'de satılmıyor şu an sanırım.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldsoundman

Geniş açıyı epey merak ediyorum.
    Sık kullanıyorum çünkü.
    buyur geniş açılı bi sokak :) Realme 5 Pro [ANA KONU]

Teşekkürler Hocam
    Kötü degimis,İsimi görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 28 Ocak 2020; 20:19:19 >
  • Arkadaşlar XİAOMİ REDMİ NOTE 8 128GB ile Realme 5 Pro 128GB arasında kararsız kaldım. Fiyat olarak aynı özellik olarak REALME daha iyi ama gerçekten şu aşamada tercih etmek risk olur mu ? Yani REALME gerçekten ağır basıyor mu?https://urun.n11.com/cep-telefonu/realme-5-pro-128gb-realme-turkiye-garantili-P405886412https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-note-8-128gb-dual-sim-uzay-grisi-xiaomi-turkiye-gar-P389991058

• Yazdıklarım görünmüyor sanırım. Neyse ben yazayım. Sorum 3 oldu:
    1- Arayüzde bir uygulamayı sildiğimde veya klasöre taşıdığımda yeri boş kalıyor. Sırayı bozmadan ios veya miui gibi otomatik boşlukları doldurmasını sağlamak mümkün mü?
    2- Alarm erteleme aralığı 5dk. Bunu 10dk yapmak istiyorum, nasıl yaparım. Bir de xiaomide ekranın ortasına dokununca erteliyordu. Bunda illa tam buraya dokunun yazan yere mi dokunmak gerekiyor.
    3- Ekran görüntüsü nasıl alınıyor? (Edit: 3 parmakla aşağı çekince olduğunu buldum. Başka yolu var mı?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 29 Ocak 2020; 9:40:24 >
  • Bir yakınım için aldığımız Realme 5 Pro elime ulaştı. Merakımı giderebileceğim hemen.

Dün gittigidiyor kazananlar klubu indirimi ile 1615TL ye gelmiş oldu. Paketleme çok iyi.
    Realme 5 Pro [ANA KONU] Realme 5 Pro [ANA KONU] Realme 5 Pro [ANA KONU] Realme 5 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.