Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.350
Cevap
73
Favori
1.658.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 07_JY_779

Valla arkadaslar arabayı ful yapacam kesin karalıyım listem su ama zamanla tabiiiiiii

1.Gövde rengi kapı kolları ve aynalar
    2.Kol dayamalı yükseklik ayarlı sürücü koltugu
    3.Oto tv navigasyon dvd v.s v.s
    4.Elektrikli ayna
    5.Park sensörü
    6.Far sensörü
    7.Yagmur sensörü
    8.Çelik jant
    9.Xenon far

bu yaz baslıyorum ilk önce boya ve filmle baslayacagım bakalım hayırlısı

Herkese KAZASIZ BELASIZ sürüşler

Damardan girdin valla

Aynen katılıyorum 9 hairç altına imzalıyorum. (xenon far karşı tarafa rahatsızlık verir kanısında olduğum için kabul edemiyorum..

Ben bizim araca Elektrikli Ayna takabilen bir usta arıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

BAGAJ FİLESİ için link

burada var hocam... Ben yazın alacağım....

Bagaj filesinin sparişini vermiştim. Yarın geliince resimleri yayımlarım.

E-Okul (Azı çektim ondan) hadi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxray -- 26 Mayıs 2009; 22:17:20 >
  • 112 sayfa aman Allahım bu ne hız yaa

Ben günde bu kadar sayfa kitap okumuyorum
    Yakında 1000 sayfa olacaz Sanırım o zaman bizim ALBEA lar
    Uzay mekiği gibi olur valla

Mabbay ne bu baş köşeye oturup duruyorsun. Mübarek bizde iç sayfalarda cirit atıyoruz.

Hocam her iki güne bir manşet oluyo.
    Gençlik bi başka bak ağbilerine bile baş köşeye yer vermiyorlar ille kendileri otrucak. Eyy Osmanlı nerdesin

Arkasından konuşuyoruz E-Okul ile meşgul ya görmez artık biiz o
  • cevapların için teşekkür ederim öncelikle arabayı ilk aldığımız hafta komple şanzımanı değiştirdik 700tl,triger 300,400,vites kolunada 100 tl dediler mp3 sorunu bizdede mevcut bunları hallettikten sonra rahatlıyacağız inşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: br251

quote:

Orjinalden alıntı: komando57

öncelikle bölümdeki tüm arkadaşlara selamlar bir çok sayfayı okudumda gerçekten çok güzel bilgiler var şimdi bu araçla ilgili sorularım olacak
    bir akrabam ticari sarı 2007 albea sole 1.4 aldı (280 bin) araçta brc sıralı lpg takılı
    1-triger kayışı ne zaman değişmeli vede kaça mal oluyor
    2-5. vitese geçişte takılma oluyor bu normalmi yoksa bu araçlamı alakalı
    3-15 çelik jant sorun olurmu

Triger kayışı 120.000km de bir değişir yada kilometeye bakılmaksızın 5 yılda bir.Fiyatını tam bilmiyorum ama triger değişiminde kayışlardan başka bazen devirdaim pompası gibi şeylerde değişebiliyor.Servislerde bu iş 300-400 Tl ye mal olur.

5. viteste takılma olması normal değil.Bir ustaya gösterin.
    Çelik jant tercih meselesi tabi ama bence 15 jant aracın performansında düşüşe sebep olur.

• İyi geceler hepinize, formu uzun süredir takip ediyorum seviyeli ve nezih, bende sizleri facebook daki ALBEA FUN CLUB ' gurubuma beklerim..
    http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=6458094585
  • iyi geceler arkadaşlar resim nasıl ekleniyor ?
  • deniyorum

dђ ғіат аlвeа такımı
  • arkadaşlar sis farlarını 98 + 10 tl işçilik 108 tl ye taktırdım. far altındaki ledleri 65 tl ye taktırdum . bunlar farın altından tampon içine ittirilerek takılıyor farın orjinalliğine zarar vermiyor parklar ve kısalarla beraber yanıyor. ön sis farları da serviste olduğu gibi arka sis farına paralel olarak takıldı, aynı düğme yardımıyla çalışıyor.

dђ ғіат аlвeа такımı
  • ledler akşamüstü çok hoş bir görüntü veriyor , çok da dikket çekiyor , bence kesinlikle taktırmalısınız. Marşpiyeleri 90 tl ye taktırdım . ayrıca arka cam üstünde spoiler var ama ön cephedeki resimlerde çıkmamış . Yeni solelerde cam içi fren lambaları aşağıya alındığı için bagaj spoileri taktırmadım . zaten bagaj spoileri çok alışıla gelmiş, tavan spoileri daha havalı duruyor diye düşündüm .

dђ ғіат аlвeа такımı
  • Babamda da 2003 albea var , onunkine bagaj spoileri taktık çünkü onun cam içi fren lambaları tavanda , onunkinin resimlerini de en yakın zamanda çekip buraya ekleyebilirim . Ayrıca babamınkinde izmir Enrico Aliberti de takılmış orjinal karter muhafaza var. Bulduğum bir usta onun ölçülerini alıp benimkine bire bir uyumlu bir karter muhafazayı 50 tl ye yapabileceğini söyledi bilgilerinize...
  • Ben işe gidiyorum, millet toplanıyor 3 sayfa muhabbet....
    İşten geliyorum, kimse kalmamış, herkes taklaaa...
    Sabaha alıcam iştimayı, gayrısız. Vukuat istemem.

zeiffer
    Vardiya Amiri
  • Arkadaşlar günaydın...
    3-4 ve daha fazla resimli konulara cevaplarınızı lütfen alıntı yapmadan o konuyu ima ederek cevabınızı yazın.
    Yakında forum kirliliği yaşayacağız lütfen.Artı bulunduğu yerde internet olmayıp diğer yollar ile internete giren
    ve kota hesabı yapan arkadaşlarımız var.Bu alıntı ile cevaplara dikkat edelim.Teşekkürler.Herkese iyi günler...

Gününüz güzel olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeiffer

Ben işe gidiyorum, millet toplanıyor 3 sayfa muhabbet....
    İşten geliyorum, kimse kalmamış, herkes taklaaa...
    Sabaha alıcam iştimayı, gayrısız. Vukuat istemem.

zeiffer
    Vardiya Amiri

eyvallah baba sabah 8.10 ben burdayım haberin ola herkese hayırlı günler hayırlı işler dilerim.....
  • ledli far ok..ama macbiyeller

quote:

Orjinalden alıntı: karsiyakalin

ledler akşamüstü çok hoş bir görüntü veriyor , çok da dikket çekiyor , bence kesinlikle taktırmalısınız. Marşpiyeleri 90 tl ye taktırdım . ayrıca arka cam üstünde spoiler var ama ön cephedeki resimlerde çıkmamış . Yeni solelerde cam içi fren lambaları aşağıya alındığı için bagaj spoileri taktırmadım . zaten bagaj spoileri çok alışıla gelmiş, tavan spoileri daha havalı duruyor diye düşündüm .

dђ ғіат аlвeа такımı

• quote:

Orjinalden alıntı: hardday

Arkadaşlar günaydın...
    3-4 ve daha fazla resimli konulara cevaplarınızı lütfen alıntı yapmadan o konuyu ima ederek cevabınızı yazın.
    Yakında forum kirliliği yaşayacağız lütfen.Artı bulunduğu yerde internet olmayıp diğer yollar ile internete giren
    ve kota hesabı yapan arkadaşlarımız var.Bu alıntı ile cevaplara dikkat edelim.Teşekkürler.Herkese iyi günler...

Gününüz güzel olsun.

Günaydın arkadaşlar..

Ne zamandır bende söyliyecek oluyorum. Resim olan içerikler alıntı yaptıktıktan sonra resim kısımlarını silelim.
    Yani
    quote:

bu kısımda sadece alıntı yapacağımız metin kalsın
    (quate) ile (/quate)
    arası
    arasında sadece alıntı yapacağımız yazı kısımı bırakıp gereksizleri silelim.
    Hardday dediği gibi hem görüntü kirliliği hemde kota tüketimi hemde forumun yavaşlamasına neden olmakta.
    Yani bir sayfada yayınlanan 20 resim olsun, her resim 100 KB 2000 KB yani 2 MB tutar. Bu resmi
    4-5 arkadaşım alıntılarsa bu sayfanın kapasatesi 20 MB olur (Diğer unsurları saymıyorum bile).
    Bekle allah bekle hem yavaşlar, hem her açılışta kotayı tüketir, Hemde görüntü kirliliği oluşturur.

Bu konuya eğilelim arkadaşlar...

zeiffer sanada iyi forumlar bugün online sin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxray -- 27 Mayıs 2009; 8:26:14 >
  • GÜNAYDIN
    Üstad süper birgün. Hava güzel, biz güzel, moral güzel... Şimdi uyandım, kahvaltı yapıyorum, sayfayı okuyorum.
    Allah'ın izniyle herşey tıkırında.
    Yalnız şu limon resimli dosya indirme programına kafayı taktım. Bişi lazım oldu, indirecektim. Bağlanmıyor program. Bişi engelliyor sol köşedeki bağlantı seviyesi göstergesi dolmadı-bağlanamadı. Sinir oldum. Bıraktım öyle. Bir el- bir yardım bana?
    Onun dışında maaşaallah ımız var. Ne diim?
  • quote:

Yalnız şu limon resimli dosya indirme programına kafayı taktım.

Limewire den mi bahsediyorun ? Zeiffer kahvaltıda ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxray -- 27 Mayıs 2009; 8:48:18 >
  • Evet üstadım . Ön sol tekerlek ile bastınız üzerine. Az ileri alıver. Eziliyor.
    Dün gece geç saatte kullandım, sorun yoktu. O saattede PC nin güv. duvarı v.s. aynı ayarlarda idi.
    Bu sabah bağlantı kuramıyor. Çokta sorun etmem gerçide....
    Kahvaltıda meyve suyu, 2dilim ekmek, 1üçgen peynir.
    Saat10:30 gibi birader gelip alacak beni. Beraber kahvaltıya gideceğiz. Bayrampaşa civarına.
    Onun bir tanışı var orada, o arkadaşımız davet etmiş. Şimdilik atıştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeiffer -- 27 Mayıs 2009; 9:02:55 >

• Üstad Taa Aydın'dan NAaptın Yaa...???
    Ahanda Bağlandı Yeminle.
    Adın Yetti Üstadım.
    Ne diim pes derim..
  • quote:

Evet üstadım . Ön sol tekerlek ile bastınız üzerine. Az ileri alıver. Eziliyor.
    Dün gece geç saatte kullandım, sorun yoktu. O saattede PC nin güv. duvarı v.s. aynı ayarlarda idi.
    Bu sabah bağlantı kuramıyor.

Limewirenin kırmızı olması programın çalışmadığını gösteriyor. Yada başka bir program engel olmuş olabilir.
    Diğer bir neden de baş bir programın bu limewirenin portunu kullanmasından ileri gelebilir.(En önemlisi bu)
    Yada Antivirüs vb kendini güncellemesinden ötürü olmuş olabilir. Devre dışı bırak desem korumayı kaldırmış olur.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.