Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hazemeteo

quote:

Orjinalden alıntı: blade8572

kancalı bagaj lastiği daha kullanışlıdır
    bende 2 tane var,birincisini 2 su bidonuna tutma yerine doladım ve kancaları ile bagaj içinde taktırma yerleri vardır hemde gergin olur
    diğerini ise kovaya doladım ve kancaları taktırdım araba ne kadar sallansada eşyalar aynı kalıyor

dђ ғіат аlвeа такımı

bu bizim premiolarda kancaları bagajda tutturabilecek yerler var mı...kova langır lungur savrulmamış oılur hem de

GÜNAYDIN MİLLET.. Herkese hayırlı günler....

kancalı lastik-- ya da bagaj filesii tamamen tercih meselesi.. bence ikisi de kullanışlı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 28 Mayıs 2009; 9:07:06 >

• DÜn takım ya meşgulmüş ya da yorgun Millet nerdesiniz ya hu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

DÜn takım ya meşgulmüş ya da yorgun Millet nerdesiniz ya hu

Ben kendi adıma söyliyeyim-Keyifsiz,yorgun idim. Öyle baktım durdum.. Elim bişeye varmadı..
    Dün Kargodan hepsiburadan sipariş etmiş olduğum ürünleri teslim aldım. Bagaja yerleştirdikten sonra
    resimleri çekerim. Aldığım ürünler

-Wd 40 çok amaçlı pas sökücü
    -Svs açma - kapama anahtar ışıklı
    -Automıx kare tıp elastık bagaj fılesı
    -Rotacar türvturke uyumlu 909 lüks geniş içerikli halı çanyalı trafik seti yangın söndürme cihazı hediyeli
    -Petrıx kaza tutanak seti
    -Sprayway döşeme kumaş tavan panell temizlik köpüğü 090006

Hepsi 104 YTL tuttu 8 taksit böldük. 1 ay sonra muayene sokacağım arabayı. Eski trafik seti göstermelik idi.

• quote:

Orjinalden alıntı: oxray

quote:

DÜn takım ya meşgulmüş ya da yorgun Millet nerdesiniz ya hu

Ben kendi adıma söyliyeyim-Keyifsiz,yorgun idim. Öyle baktım durdum.. Elim bişeye varmadı..
    Dün Kargodan hepsiburadan sipariş etmiş olduğum ürünleri teslim aldım. Bagaja yerleştirdikten sonra
    resimleri çekerim. Aldığım ürünler

-Wd 40 çok amaçlı pas sökücü
    -Svs açma - kapama anahtar ışıklı
    -Automıx kare tıp elastık bagaj fılesı
    -Rotacar türvturke uyumlu 909 lüks geniş içerikli halı çanyalı trafik seti yangın söndürme cihazı hediyeli
    -Petrıx kaza tutanak seti
    -Sprayway döşeme kumaş tavan panell temizlik köpüğü 090006

Hepsi 104 YTL tuttu 8 taksit böldük. 1 ay sonra muayene sokacağım arabayı. Eski trafik seti göstermelik idi.

Allah neşenizi artırsın hocam Eğitim yılı biterken böyle oluyor geneldeResimleri bekliyoruz

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hardday

Arkadaşlar günaydın...
    3-4 ve daha fazla resimli konulara cevaplarınızı lütfen alıntı yapmadan o konuyu ima ederek cevabınızı yazın.
    Yakında forum kirliliği yaşayacağız lütfen.Artı bulunduğu yerde internet olmayıp diğer yollar ile internete giren
    ve kota hesabı yapan arkadaşlarımız var.Bu alıntı ile cevaplara dikkat edelim.Teşekkürler.Herkese iyi günler...

Gününüz güzel olsun.

Hocam sanırım ben bu hatayı çok yapıyorum.. Uyarı için teşekkür ederim. Kendi adıma dikkat edeceğim...

Valla hocam ben sana söylicektim,kırılır yanlış anlarsın diye ses çıkarmadım.Ama artık dayanamadım bir kaç arkadaşda
    yapmaya başlayınca
    Arkadaşlar diyor oooo 112 sayfa olmuş falan, bakın çoğu alıntı resimlerle dolup taşan mesajlar hep.Neyse dikkatli olursak çok daha
    güzel olacağına eminim.
    Gelelim soruma şimdi camlara film yaptırıcam.Muayeneden geçiyor olduğunu öğrendim.Yalnız arka camlardaki film yıpranıp
    söküleceği zaman camın resistanslarını kaldırıp koparıyormuş.Yapan bunu yaşayan arkadaşım var mı ?

• quote:

Gelelim soruma şimdi camlara film yaptırıcam.Muayeneden geçiyor olduğunu öğrendim.Yalnız arka camlardaki film yıpranıp
    söküleceği zaman camın resistanslarını kaldırıp koparıyormuş.Yapan bunu yaşayan arkadaşım var mı ?

Hardday ben film değilde bunu yapsak nasıl diyorum .
    Ama meret çok pahalı. Film de ömürlük değil. Bir süre sonra fiziki harita gibi oluyor.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar günaydın...
    3-4 ve daha fazla resimli konulara cevaplarınızı lütfen alıntı yapmadan o konuyu ima ederek cevabınızı yazın.
    Yakında forum kirliliği yaşayacağız lütfen.Artı bulunduğu yerde internet olmayıp diğer yollar ile internete giren
    ve kota hesabı yapan arkadaşlarımız var.Bu alıntı ile cevaplara dikkat edelim.Teşekkürler.Herkese iyi günler...

Gününüz güzel olsun.

Hocam sanırım ben bu hatayı çok yapıyorum.. Uyarı için teşekkür ederim. Kendi adıma dikkat edeceğim...

Valla hocam ben sana söylicektim,kırılır yanlış anlarsın diye ses çıkarmadım.Ama artık dayanamadım bir kaç arkadaşda
    yapmaya başlayınca
    Arkadaşlar diyor oooo 112 sayfa olmuş falan, bakın çoğu alıntı resimlerle dolup taşan mesajlar hep.Neyse dikkatli olursak çok daha
    güzel olacağına eminim.

hocam kırılmak ne demek... Bu şekilde uyarmanızdan dolayı ben teşekkür ederim. bu da bir öğremne yoludur.. Burada sadece arabalarımız hakkında yazışmıyoruz ki.... ( Ben geriye dönük fazla alıntılı resimleri bile yavasş yavaş silip mesajlarımı sadeleştiriyorum.. Fırsat buldukça tabi.....)

• quote:

quote:

Hardday ben film değilde bunu yapsak nasıl diyorum .
    Ama meret çok pahalı. Film de ömürlük değil. Bir süre sonra fiziki harita gibi oluyor.

Güzel birşeye benziyor. Ama fiyatı çok değil mi

• mabbay hocam asıl ben teşekkür ederim..

oxray hocam bu çok güzel..70 lira filme vereceğimize bunu alıp ömürlük kullanabiliriz.Böyle bir sey olduğunu hiç
    bilmiyordum.Bence değer hemde tüm camlar set halinde.
    Yalnız resimlerde tavandan sarkan kablo neyin nesi anlayamadım ben.Montajı basit diyor ama yapabilirmiyiz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 28 Mayıs 2009; 12:11:19 >
  • oxray hocam gerçekten resimlerdeki kablo nedir sen çözebildin mi
  • Eğer sökmelik kabloluk falan bir iş varsa ben hiç bulaşmayım Ürün açıklamasında klipsler ile basit takım ve sökümden
    bahsediyor ama.Acaba otamatik ön camlar için mi sökülüyor ??? Arkadaşlar şu işi çözelim ben akşama siparişi vereyim
  • ARKA CAM İÇİN bunun gibi birşey nasıl olur? Oldukça basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 28 Mayıs 2009; 12:51:13 >
  • quote:

mabbay hocam asıl ben teşekkür ederim..

oxray hocam bu çok güzel..70 lira filme vereceğimize bunu alıp ömürlük kullanabiliriz.Böyle bir sey olduğunu hiç
    bilmiyordum.Bence değer hemde tüm camlar set halinde.
    Yalnız resimlerde tavandan sarkan kablo neyin nesi anlayamadım ben.Montajı basit diyor ama yapabilirmiyiz ki.

Hocam o montaj yapılan arabanın modeli fren lambası üstte olan modelden. Biliyorsunuz solelerde fren lambası aşağı alındı..

Perdelerin klipsi tam oturması için fren lambası sökülmüş ve o anda çekilmiş resim.
    Fren lambasının sökümü çok basit. Bence filmden çok daha iyi ama bana göre pahalı gibi.

Meret şu şıralar epey para harcadım. Biraz para biriktirdikten sonra bakacam o işede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxray -- 28 Mayıs 2009; 14:00:21 >

• quote:

ARKA CAM İÇİN bunun gibi birşey nasıl olur? Oldukça basit

Hocam gösterdiğin ürün asla olmaz. Bizim albeaların arka pozentesi düzgün değilki. Hiç bir şekilde ayakları oturmaz.
  • quote:

Eğer sökmelik kabloluk falan bir iş varsa ben hiç bulaşmayım Ürün açıklamasında klipsler ile basit takım ve sökümden
    bahsediyor ama.Acaba otamatik ön camlar için mi sökülüyor ??? Arkadaşlar şu işi çözelim ben akşama siparişi vereyim

Otomatik camlarda da kullanabileceğinden bahsediyor. Resimde takdıran aracın sahibi bulsak da resimleri çeksek ,

• quote:

quote:

ARKA CAM İÇİN bunun gibi birşey nasıl olur? Oldukça basit

Hocam gösterdiğin ürün asla olmaz. Bizim albeaların arka pozentesi düzgün değilki. Hiç bir şekilde ayakları oturmaz.

Doğrudur hocam... gezinirken gördüm de..... acaba dedim...

• Arkadaşlar 2.el Albea 1.2 8V 91.000 km de 2005 model albea araç almayı düşünüyoruz. Avantajları ve eksileri nelerdir.Araç içi ve motoru temiz sağ iki kapı hariç boyası ve değişeni yok ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: falco_love

Arkadaşlar 2.el Albea 1.2 8V 91.000 km de 2005 model albea araç almayı düşünüyoruz. Avantajları ve eksileri nelerdir.Araç içi ve motoru temiz sağ iki kapı hariç boyası ve değişeni yok ?

Albealar kullananlar tarafından beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Sanırım yeni kasadır. 1.2 8V tercih meselesidir. Asla çok yetersiz kalmaz. Ama ikinci elde 16 V daha çok tercih edliyor.
    Fiatı uygn ve içine sindiyse düşünülebilir.
    Arabanın - avantajı olarak sadace LPG ile ilk viteslerde güçsüz kalabilir. ama asla uzun yolda üzmez.
    Fakat + avantajları Ekonomik yakıt,Parça ucuzluğu, Geniş bagaj, Yıllık vergisi düşük olması ve Aile arabası.
  • quote:

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Araç ile kırıkkale - Ankara yaptım 165 km 24 lira benzin yaktı. Kullanımı rahat ve koaly. Motoru küçük üstelik 8v ancak almaya karar verdik fiyatı 11.500 de anlaştık. Ayrıca kesinlikle şahin doğan tipo vs... gibi araçlar ile karşılaştırılacak türde bir otomobil değil. Yokuşlarda bayılır demiş bazı arkadaşlar kırıkkale-ankara yolunu bilirler elmadağ rampasını falan hissetirmeden geçtim.

Sen arabayı zaten almışsın. Genel forumda bunu paylaşmıssın. Burada da paylaşmış olsaydın daha memnun olurduk..

Yeni aracın Albea Takımı adına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Araç ile kırıkkale - Ankara yaptım 165 km 24 lira benzin yaktı. Kullanımı rahat ve koaly. Motoru küçük üstelik 8v ancak almaya karar verdik fiyatı 11.500 de anlaştık. Ayrıca kesinlikle şahin doğan tipo vs... gibi araçlar ile karşılaştırılacak türde bir otomobil değil. Yokuşlarda bayılır demiş bazı arkadaşlar kırıkkale-ankara yolunu bilirler elmadağ rampasını falan hissetirmeden geçtim.

Sen arabayı zaten almışsın. Genel forumda bunu paylaşmıssın. Burada da paylaşmış olsaydın daha memnun olurduk..

Yeni aracın Albea Takımı adına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Aracı almadım sahibi ile beraber yol yaptık şu an araba sahibinde , ufak bir kapora verdim , araştırıyorum cayabilirim. Yarına kadar satıcı parasını istiyor. 100 ytl kapora bişey değil o yüzden araştırıyorum...

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.