Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oxray

34 AB 9629 Plakalı araç sahibi !
    34 AB 9629 Plakalı araç sahibi !
    Lütfen aracınızın bulunduğu yerden kaldırınız.

Allah nazardan saklasın.. Kaza bela vermesin. Çok güzel görünüyor.

Aramıza hoş geldiniz.

Yalnız sanki eğri duruyor gibi geldi bana arkadaşlar neder bilmiyorum.

Bu arada LASTİK işini soran arkadaşlara da ben 185/65/14 PETLAS Elegant aldım. 4 tanesini 320 YTL anlaşım ve 9 taksite böldürdüm ama henüz arabaya taktırmadım daha. Muayeneye 1 ay var. Birazdaha idare edeyim eskilerle dedim. Buda resmi

dђ ғіат аlвeа такımı

Pazar günü bir Proje daha yayınlıyacağım arkadaşlara :)

Bu seferki konumuz Ön Kaput İzolatör montajı..

Herkese iyi geceler.. (Bizler biliyorsunuz gece vardiyasında çalışıyoruz )

aracı kaldıramam özel mülk orası :P
    Valla çok saolun kafamıza göre yaptık bir şeyler belki değiştiririm bu yaz sıkılırsam sağını solunu yine
    Yok aslında gayet ip gibi duruşu yürüyüşü var ama size öyle geldi sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: terapistm

granit premium henüz gelmedi e bugün e yarın bekliyoruz bakalım.arkadaşlar premiumları ne kadara aldınız?ben 19500tl ye anlaştım 1 depo benzin hediye artı paspas ve yangın tüpü de bayinin bana hediyesi oldu?
    sizler alırken fiyat ne oldu ve hadiyeleri neler oldu?
    herkese kazasız belasız kullanımlar diliyorum.

bende aracı almatı düşünüorum bana bayiinin werdiği fiyat 21500 daha indirim konuşmadık keşke 19500 e alablsem bende....
  • Arkadaşlar hepinize selamlar.

Bazı arkadaşların teslim aldıkları araba veya ürünlerle ilgili problemleri oluyor.

Tüketici haklarınızı bilmenizi istiyorum. Bu sebeple forumun her yerine aynı şeyi eklemektense bir sayfa hazırladım. Tüketici haklarını kısaca yazdım. İnşallah ihtiyacınız olmaz. Okumak isterseniz linki aşağıya yazıyorum.

http://www.muratkoseoglu.com/tuketici.htm
  • SELENIA 20K
     dђ ғіат аlвeа такımı

Tanım :
    Yeni jenerasyon benzinli motorlar için üretilmiş sentetik bazlı motor yağı. Selenia 20K kullanımında normal emişli, turbo şarjlı ve çok valfli motorlarda yağ değişim aralığı 20.000 km’ye kadar çıkar.

Özellikler :
    SELENIA 20K, Selenia sınıfının üstün özelliklerini bünyesinde toplayan özellikle de yağ değişim periyodunun uzamasını sağlayan bir formülasyona sahiptir.
    Özellikleri arasında şu unsurlar sayılabilir :
    • Ağır iklim koşullarında soğukta kolay çalışma (-25 C’ye kadar)
    • Azalan yağ tüketimi
    • Turbo aksamının soğutulması ve yağlanması
    • Her türlü sürüş koşulunda maksimum performans
    Bu özellikler motorda en üst seviyede korumayı garantiler, böylelikle 20.000 km’ye kadar yağ değişim aralığı mümkün olabilmektedir. Başlıca araç üreticilerinin kalite ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verdiğinden Selenia 20K her marka ve kapasitede benzinli araçta kulanılabilir.
    Kullanımda Tavsiye :
    Fiat tarafından normal emişli, turbo şarjlı ve çok valfli araçlarda yağ değişim aralığı maksimum 20.000 km olarak belirlenmiştir.
    Üretici Onayları :
    Fiat, Lancia
    Teknik Bilgiler :
    API SL/CF
    SAE 10W-40
    ACEA A3
    FIAT 9.55535
    MB 229.1
    VW 500.00 – 505.00

Bunları niye Yazdım?Canım sıkıldı yazdım.

• Şu adamın canının sıkılmasına bayılıyorum.
    Ne zaman canı sıkılsa oldukça faydalı bilgiler yayınlıyor. Canımsın.
  • arkadaşlar buradan kendinize jant modelleri bakabilirsiniz umarım yardımcı olur

http://www.lastikcenter.com/index.asp?ds=8888
  • Arkadaşlar benim albea yanın jantlarını değiştircem.Ama çelik değil,kapaklarını değiştiren varmı nasıl duruyor.
    Arka kapılar acayip gıcırdıyor,başına gelenler ne yaptı.Tavanda çok küçük 2-3 tane toplu bası kadar küfler oluşmuş
    ne yapmam gerekir?
  • arkadaşlar bilenler bilir bende 2006 1.2 16v lpg var şimdi ben bu aracı aldığımda( 2. el tabi) 20 km hıza ulaşınca kapılar normalde kilitleniyo arabayı park edip kontağı kapatıncada otomatik açılıyordu artık açılmıyor bunun yol bilgisayarından bi ayarı varmı başına gelen bilen varsa acil yardım bi ara yol bilgisyarını kurcaladım sanırım bozdum bu ayarı birde bazen kontağı açtığımda marşa basamıyorum nedense bi kaç uğraştan sonra anca basılıyo yani marş kısmına çevirince gösterge panelinde tüm ışıklar yanıyor ibreler hareketleniyo fakat tık yok nedir ne değildir anlamadım herhangi bi arıza lambası yanmıyor immobilizer den olabilirmi acep neyse şimdiden teşekkürler saygılar sevgiler
  • hardday
    kapı gıcırdaması sienadan sonra çözdüm kapı tahdit yaylarının değişmesi gerekşr dostum başka çaresi yok gibi...
  • ama bakalım granit gri premium gelince umarım bu sorunu çözmüşlerdeir :D
  • arkadaşlar premiumları kaça aldınız yazarsanız bbir fiyat ortalaması bakalım ne acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhanpaşa

arkadaşlar bilenler bilir bende 2006 1.2 16v lpg var şimdi ben bu aracı aldığımda( 2. el tabi) 20 km hıza ulaşınca kapılar normalde kilitleniyo arabayı park edip kontağı kapatıncada otomatik açılıyordu artık açılmıyor bunun yol bilgisayarından bi ayarı varmı başına gelen bilen varsa acil yardım bi ara yol bilgisyarını kurcaladım sanırım bozdum bu ayarı birde bazen kontağı açtığımda marşa basamıyorum nedense bi kaç uğraştan sonra anca basılıyo yani marş kısmına çevirince gösterge panelinde tüm ışıklar yanıyor ibreler hareketleniyo fakat tık yok nedir ne değildir anlamadım herhangi bi arıza lambası yanmıyor immobilizer den olabilirmi acep neyse şimdiden teşekkürler saygılar sevgiler

Dynamic Modellerde kapıların otomatik kilitlenme özelliği menüden ayarlanabiliyor.Açıp kapatabiliyorsunun.Ama Activelerde müdahele etme şansı yok.Tam emin değilim ama galiba onuda servisten ayarlayabiliyorlar.Bizim araç Active kapı otomatik kilitleniyor ama kontağı çıkarınca açılıyormu hiç dikkat etmedim.Marş olayının ise birçok nedeni olabilir.
    Mesela ilk olarak akla gelen:
    1-Akü Kutup başları gevşek olabilir.
    2-Akü ömrünü tamalamak üzere olabilir.
    3-Marş motorunun kablo bağlantılarında....vb.bir sakatlık olabilir.
    4-Marş motorunun kömüründe bir sorun olabilir.

Ya servise git göster,yada işinden iyi anlayan bir oto elektrikçiye

***hardday ****

O küfleri ihmal etme Boyacıya göster belli etmeden küçük rutuş yapıp gerekirse pasta cila ile yedirir halleder.Hatta güzel rutuş yaparsa pastaya falanda gerek kalmaz.Kapılar gıcırdıyorsa menteşelere yağ damlat.Bu gıcırdama hep arka kapılarda oluyor çünkü arkaya fazla adam inip binmiyor.Çözüm arkaya sürekli insan oturtmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi br251 -- 17 Mayıs 2009; 19:41:34 >

• Oh mis mis .. pazar pazar takım hareketli-- takım bereketli
  • quote:

Orjinalden alıntı: br251

SELENIA 20K
     dђ ғіат аlвeа такımı

Tanım :
    Yeni jenerasyon benzinli motorlar için üretilmiş sentetik bazlı motor yağı. Selenia 20K kullanımında normal emişli, turbo şarjlı ve çok valfli motorlarda yağ değişim aralığı 20.000 km’ye kadar çıkar.

Özellikler :
    SELENIA 20K, Selenia sınıfının üstün özelliklerini bünyesinde toplayan özellikle de yağ değişim periyodunun uzamasını sağlayan bir formülasyona sahiptir.
    Özellikleri arasında şu unsurlar sayılabilir :
    • Ağır iklim koşullarında soğukta kolay çalışma (-25 C’ye kadar)
    • Azalan yağ tüketimi
    • Turbo aksamının soğutulması ve yağlanması
    • Her türlü sürüş koşulunda maksimum performans
    Bu özellikler motorda en üst seviyede korumayı garantiler, böylelikle 20.000 km’ye kadar yağ değişim aralığı mümkün olabilmektedir. Başlıca araç üreticilerinin kalite ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap verdiğinden Selenia 20K her marka ve kapasitede benzinli araçta kulanılabilir.
    Kullanımda Tavsiye :
    Fiat tarafından normal emişli, turbo şarjlı ve çok valfli araçlarda yağ değişim aralığı maksimum 20.000 km olarak belirlenmiştir.
    Üretici Onayları :
    Fiat, Lancia
    Teknik Bilgiler :
    API SL/CF
    SAE 10W-40
    ACEA A3
    FIAT 9.55535
    MB 229.1
    VW 500.00 – 505.00

Bunları niye Yazdım?Canım sıkıldı yazdım.

ne güzel can sıkıntısı bu "senin canın hep sıkılsın" dermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 17 Mayıs 2009; 19:55:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: burak1818

quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

dђ ғіат аlвeа такımı

jant örneği vereyim yatarken.....

karton toplayan anadol kamyonet jantı mı :D
    onlarda çok görüyorumda bu tarz jantlar :D

Hangi anadolmuş o bakiim yoksa şu aşağıdaki mi?
     dђ ғіат аlвeа такımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 17 Mayıs 2009; 20:18:15 >

• app plaka plaka nedir abiler farkı foruma sormak istemedim..(anlayın da üşendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 17 Mayıs 2009; 20:00:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: terapistm

arkadaşlar premiumları kaça aldınız yazarsanız bbir fiyat ortalaması bakalım ne acaba?

20000 tl
  • quote:

Orjinalden alıntı: simteo

Arkadaşlar hepinize selamlar.

Bazı arkadaşların teslim aldıkları araba veya ürünlerle ilgili problemleri oluyor.

Tüketici haklarınızı bilmenizi istiyorum. Bu sebeple forumun her yerine aynı şeyi eklemektense bir sayfa hazırladım. Tüketici haklarını kısaca yazdım. İnşallah ihtiyacınız olmaz. Okumak isterseniz linki aşağıya yazıyorum.

http://www.muratkoseoglu.com/tuketici.htm

İlginize verdiğiniz bilgiye teşekkür ederiz

• ey takım premio alanlar herkesin arabasındaki lastik lassa mı bizim ki goodyear da
  • valla o anadola saygı duydum nasıl bir şeymiş

app plaka kalın fontlu , benim arabanın üstünde olan tarzda olan plakalar
    benim piyasadakinin çoğundan farkı çift mühürlü
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.