Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hazemeteo

ben daha önceden arabamda fm-transmitter kullanmıştım...pek randıman alamadım...ihtiyaç gideriyor ama kullanışlı olmamıştı...albeayı alırken hyundaiye de bakmıştık..onda usb girişi vardı..bence o daha güzel bir özellik..usb girişi olsaydı albeada mükemmel olurdu...
    gerçi usb yi bırak bazı özellikler bile kısılmış premioda...

fm-transmitter bence düşünülebilir....... Özellikli ve kumandalı olanları var...
  • quote:

ben daha önceden arabamda fm-transmitter kullanmıştım...pek randıman alamadım...ihtiyaç gideriyor ama kullanışlı olmamıştı...albeayı alırken hyundaiye de bakmıştık..onda usb girişi vardı..bence o daha güzel bir özellik..usb girişi olsaydı albeada mükemmel olurdu...

usb girişi olsaydı albeada mükemmel olurdu...
  • arkadaşlar bişey daha arka camları otomatik ve aynı zamanda önden kilitlenebilir yapabilirmiyiz aynı zamanda aynalar içerden kumandalı olabilirmi ve bütün bunlar kaça mal olur fikri olan varmı..........
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhanpaşa

arkadaşlar bişey daha arka camları otomatik ve aynı zamanda önden kilitlenebilir yapabilirmiyiz aynı zamanda aynalar içerden kumandalı olabilirmi ve bütün bunlar kaça mal olur fikri olan varmı..........

BU sorular 100 puanlık uzman sorusu.. Beni aşar Ustalar cevaplar ama
  • quote:

CD ÇALAR speed on özelliğini merak edenler için.

premiolarda da eski model albealarda da cd çalar da speed on özelliği var....yani araç içi ses arttıkça cd çalar sesi açıp kısıyor....bu özelliği benim premioda bir türlü halledemedim...servise gittim onlar anlamadı cd çaların dışardaki bir servisine gönderdiler...

blaupunt piooner yetkili servisine gittim...ordaki yetkili abi bu modellerdeki müzik setleri piooner deği bunların için çin malı dedi...yani son modellerdeki müzüik çalarlar bir çin malı ürünü..o yüzden muhtemelen 1-6 tuşuna basınca markası belirmiyor...speed on-of düğmesi var ama...baktı maktı yok abi ben anlamadım dedi gönderdi...

anlycanız bu speed volume işi muallak bir konu..ama muallak olmayan konu teybin içi çin malı..1-7 arasındaki ayarı da bulamadı...ilginç...ya bu özellik laf olsun diye konulşdu ya da servis de anlamadı....servis de blaupunkt ile piooner yetkili servisi

1-7 olayı kullanım kılavuzunda var mıydı

• Arkadasımın soruları aynen benlik bende bu işin peşindeyim elektrikli ayna buldum çifti 100 tl ama motoru falan ekstramı bilemiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: orhanpaşa

arkadaşlar bişey daha arka camları otomatik ve aynı zamanda önden kilitlenebilir yapabilirmiyiz aynı zamanda aynalar içerden kumandalı olabilirmi ve bütün bunlar kaça mal olur fikri olan varmı..........
  • arka camlar otomatik olur kanısındayım.ama bunu yaptıracağın ustayı bulman zor.mesela ban terabzondayım.burda bir camcı ustası var.onun elinden gelir bu tür işler.şahsen arkadaşımda olur.adamın yaptığı şu:diğer araçların cam krikolarını değişik araçlara uyarlıyor.o hangi aracın hangisine uyabilecğini tahminen biliyor ve de denemeye geçip bu işlemi yapıyor.tüm lüks araçların arızalanan cam krikolarını tamir ediyor.adam mucit ya.serviste tamiri yok değişilecek denen krikoları tamir ediyor.işçiliği de süper
  • Valla arkadaslar arabayı ful yapacam kesin karalıyım listem su ama zamanla tabiiiiiii

1.Gövde rengi kapı kolları ve aynalar
    2.Kol dayamalı yükseklik ayarlı sürücü koltugu
    3.Oto tv navigasyon dvd v.s v.s
    4.Elektrikli ayna
    5.Park sensörü
    6.Far sensörü
    7.Yagmur sensörü
    8.Çelik jant
    9.Xenon far

bu yaz baslıyorum ilk önce boya ve filmle baslayacagım bakalım hayırlısı

Herkese KAZASIZ BELASIZ sürüşler
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabbay

quote:

premiolarda da eski model albealarda da cd çalar da speed on özelliği var....yani araç içi ses arttıkça cd çalar sesi açıp kısıyor....bu özelliği benim premioda bir türlü halledemedim...servise gittim onlar anlamadı cd çaların dışardaki bir servisine gönderdiler...

blaupunt piooner yetkili servisine gittim...ordaki yetkili abi bu modellerdeki müzik setleri piooner deği bunların için çin malı dedi...yani son modellerdeki müzüik çalarlar bir çin malı ürünü..o yüzden muhtemelen 1-6 tuşuna basınca markası belirmiyor...speed on-of düğmesi var ama...baktı maktı yok abi ben anlamadım dedi gönderdi...

anlycanız bu speed volume işi muallak bir konu..ama muallak olmayan konu teybin içi çin malı..1-7 arasındaki ayarı da bulamadı...ilginç...ya bu özellik laf olsun diye konulşdu ya da servis de anlamadı....servis de blaupunkt ile piooner yetkili servisi

evet klavuzda yazıyor...ama klavuz albea sole klavuzu..el kitapta premio tanıtımı yok...sanırım aceleden yetiştiremediler...neyse bu konuyu daha fazla kurcalamıycam....mersinde 2 servis var çözemediler...en son piooner yetkili servis bunlar çin malı dedi işin içinden çıktı...ben de yeter uğraşmamaya karar verdim.

• quote:

quote:

usb girişi olsaydı albeada mükemmel olurdu...

hanım sırf bu usb muhabbeti yüzünden hyundai alalım diye tutturmuştu...gerçi o biraz pahalı gelmişti bize....

• quote:

Orjinalden alıntı: zoppooo

"hazemeteo " konuyu kaçırdım galiba bu ürün ne işe yarıyor tam olarak açıklarmısın ?

teşekürler

20 Şubat 2009; 21:23:45
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    psiko manyak bi önerim var ben denedim oluyor

bi peceteye pronto ahşap klasik sık ce silecek lastiklerini iyice sil mükemmel oluyor
    hem kayıyor hemde sesi kesiyor ve camda su durmasını engelliyor buarada bu pronto günlük boye bakımı için süper bişey wax katkılı olduğu için boyayı harika koruyor 3 yıl kullandım eski arabada ve satarken adam inanamadı boyanın parlaklığına

her yıkamadan sonra arabayı kurulamadan sıkıyosun bezide kaydırıyo süper walla

2009 FİORİNO EMOTİON... 2006 PEUGEOT PARTNER ADVENTURE

........ADANALIYIK ALLAHIN ADAMIYIK..........

• 21 Şubat 2009; 15:31:16
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    SONUÇTA BOYA KORUMA DEDİKLERİDE DAHİL HİÇBİR KORUMA VE CİLA İŞLEMİ KALICI DEĞİLKİ ÇÜNKÜ HEPSİ İÇERİĞİ WAX KATKILI ÜRÜNLER KULLANIYOR VE YIKAMADA KULLANDIĞIMIZ BASINÇLI SU DETERJAN VE SİLME İŞLEMİYLE KAYBOLUYOR

BU normal cila ve boya koruma dan farkı ise kurulama bezinize sıktığınız için beziniz cilalı kalıyor ve her kurulamada bu cilalama işlemi tazelenmiş oluyor3. 4 yıkamaya kadar boyadan gitmiyor. bu cila koruma için üretilip wax katkılı olduğu için araçlarımızın son katıda ciladır biliyosunuz

boyadaki fırça yada silme bezi kaynaklı deformasyonları minimuma indiriyor bezin boyayı çizmesini engelliyor

en güzel tarafı silme bezinize sindiği için yıkama sonrası bu ürünü kullanmasanız bile bezdeki daha önceki kullanmadan kalan bile yetiyor ve aracı kurularken bez ıslanınca o madddede aktive oluyor

denemek için bi bölgeye uygulayıp farkı gözünüzle görün derim .

ve maharetine göre çok ucuz uygulamasıda ekstra zaman ve güç harcattırmıyor sadece aracı yıkadıktan sonra kurulamadan önce beze yada kaportaya sıkıp normal kurulama yapıyosunuz bence mükemmel ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum ve aracımı sıfır aldığımda ilk hemen bunu yoğun uyguladım ve hala bez çiziği bile yok arabamda

hatta ben hakkaride görev yaptığım için şartlar burda çok ağır bunu uzun yola çıkmadan önce çamurluk ve ön kısma bolca sıkıyorum ne zift ne sinek basınçlı suyu tutunca hepsi normal kir gibi akıyo gidiyo

bigün yıkamacıda ben aracımı bunlasilince merak edip sordu ne o diye bende oraya yıkama için gelmiş ve artık ciziklerden matlaşmaya başlamış bi opele uyguladım rengide lacivertti ve koyu renkte çiziği daha iyi gösterir biliyosunuz
    parlaklığa inanamadılar yıkamacı 1 hafta sonra gittiğimde dükkanı onla doldurmuş ve extra hizmet diye tarifesine koymuştu

hatta çoğu zaman araç kir tutmadığı için şampuana bile gerek kalmyor sileceklerinde mükemmel çalışmasını sağlıyor

5 milyon bişey ama her yıkamada kullansanız bile 1 ay rahat gidiyor
    sadece 1 saniye gezdirerek sıkın yeter
    eğer ekstra parlaklık istiyosanız bu maddeyi kullanarak aracı kurulayın ve son bikez kuru bezle parlatın aynı cila uygulamasındaki gibi

umarım yardımcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 21 Şubat 2009; 15:42:59 >

• Millet yatmadan bir iki bişey ekleyeyim dedim. Belki işinize yarayan olur..(BASİT ŞEYLER AMA OLSUN)

1.IŞIKLI ANAHTARLIK

2.JANT ANAHTARLIK

3.BAGAJ FİLESİ

4.CAM ÇITASI

5.DİKİZ AYNASI KAPAĞI

• quote:

21 Şubat 2009; 15:31:16
    SONUÇTA BOYA KORUMA DEDİKLERİDE DAHİL HİÇBİR KORUMA VE CİLA İŞLEMİ KALICI DEĞİLKİ ÇÜNKÜ HEPSİ İÇERİĞİ WAX KATKILI ÜRÜNLER KULLANIYOR VE YIKAMADA KULLANDIĞIMIZ BASINÇLI SU DETERJAN VE SİLME İŞLEMİYLE KAYBOLUYOR

BU normal cila ve boya koruma dan farkı ise kurulama bezinize sıktığınız için beziniz cilalı kalıyor ve her kurulamada bu cilalama işlemi tazelenmiş oluyor3. 4 yıkamaya kadar boyadan gitmiyor. bu cila koruma için üretilip wax katkılı olduğu için araçlarımızın son katıda ciladır biliyosunuz

boyadaki fırça yada silme bezi kaynaklı deformasyonları minimuma indiriyor bezin boyayı çizmesini engelliyor

en güzel tarafı silme bezinize sindiği için yıkama sonrası bu ürünü kullanmasanız bile bezdeki daha önceki kullanmadan kalan bile yetiyor ve aracı kurularken bez ıslanınca o madddede aktive oluyor

denemek için bi bölgeye uygulayıp farkı gözünüzle görün derim .

ve maharetine göre çok ucuz uygulamasıda ekstra zaman ve güç harcattırmıyor sadece aracı yıkadıktan sonra kurulamadan önce beze yada kaportaya sıkıp normal kurulama yapıyosunuz bence mükemmel ben 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum ve aracımı sıfır aldığımda ilk hemen bunu yoğun uyguladım ve hala bez çiziği bile yok arabamda

hatta ben hakkaride görev yaptığım için şartlar burda çok ağır bunu uzun yola çıkmadan önce çamurluk ve ön kısma bolca sıkıyorum ne zift ne sinek basınçlı suyu tutunca hepsi normal kir gibi akıyo gidiyo

bigün yıkamacıda ben aracımı bunlasilince merak edip sordu ne o diye bende oraya yıkama için gelmiş ve artık ciziklerden matlaşmaya başlamış bi opele uyguladım rengide lacivertti ve koyu renkte çiziği daha iyi gösterir biliyosunuz
    parlaklığa inanamadılar yıkamacı 1 hafta sonra gittiğimde dükkanı onla doldurmuş ve extra hizmet diye tarifesine koymuştu

hatta çoğu zaman araç kir tutmadığı için şampuana bile gerek kalmyor sileceklerinde mükemmel çalışmasını sağlıyor

5 milyon bişey ama her yıkamada kullansanız bile 1 ay rahat gidiyor
    sadece 1 saniye gezdirerek sıkın yeter
    eğer ekstra parlaklık istiyosanız bu maddeyi kullanarak aracı kurulayın ve son bikez kuru bezle parlatın aynı cila uygulamasındaki gibi

umarım yardımcı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 21 Şubat 2009; 15:42:59 >

denemek lazım ama sanki şapkadan çıkan tavşan gibi anlatmış anlatan arkadaşşş

• quote:

quote:

quote:

evet klavuzda yazıyor...ama klavuz albea sole klavuzu..el kitapta premio tanıtımı yok...sanırım aceleden yetiştiremediler...neyse bu konuyu daha fazla kurcalamıycam....mersinde 2 servis var çözemediler...en son piooner yetkili servis bunlar çin malı dedi işin içinden çıktı...ben de yeter uğraşmamaya karar verdim.

O zaman biraz da ben kurcalayım.... gerçekten kafama takıldı...

• quote:

Millet yatmadan bir iki bişey ekleyeyim dedim. Belki işinize yarayan olur..(BASİT ŞEYLER AMA OLSUN)

1.IŞIKLI ANAHTARLIK

2.JANT ANAHTARLIK

3.BAGAJ FİLESİ

4.CAM ÇITASI

5.DİKİZ AYNASI KAPAĞI

bagaj filesi aklıma yattı...nerden kaça bulurum onu

• İyi geceler milet Bol muhabbetler
  • quote:

quote:

Millet yatmadan bir iki bişey ekleyeyim dedim. Belki işinize yarayan olur..(BASİT ŞEYLER AMA OLSUN)

1.IŞIKLI ANAHTARLIK

2.JANT ANAHTARLIK

3.BAGAJ FİLESİ

4.CAM ÇITASI

5.DİKİZ AYNASI KAPAĞI

bagaj filesi aklıma yattı...nerden kaça bulurum onu

söylemem dermişim linki bulup hemen eklerim

• BAGAJ FİLESİ için link

burada var hocam... Ben yazın alacağım....
  • Ve uzun bir aradan sonra hasret bitti.. Sevgili sayfa başı ile buluştumm..

tekrar iyi geceler tüm takım arkadaşlarım...... e-okul beni bekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 26 Mayıs 2009; 22:10:04 >
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.