Şimdi Ara

Zyxel VMG8623-T50B - Yeni Firmware (TurkNet) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
16.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazda otomatik güncelleme özelliği varsa olur ama bu güncelleme yerel cihazlara özel olduğu için otomatik güncelleme olsa bile bu yerel sürüm gelmez büyük ihtimalle.

Ek-1: Fiber müşterileri bu son güncellemeyi yükleyebilir mi acaba? Şu an sıkıntısız çalışıyor. Güncellemeye ihtiyaç duymuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 7 Mayıs 2021; 17:53:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kankam bu firmware zyxel vmg3625-t50b uyumlu mudur ?

• Yazılımı çok yetersiz bir modem eksikleri var ama giderilmiyor.

URL yada kelime filtresi yok

Hat değerlerini tam göremiyoruz.

Aklıma gelen ilk iki büyük eksik bu.

• VMG8623-T50B Firmware En Son Güncellemesi...

https://s7.dosya.tc/server20/rzf6a4/V550ABPM5F1.rar.html

• 5F1'i bugün denedim. IPv6 çalışmadı. O umutla yüklemiştim. Halihazırda 3b2f0 ile IPv6 kullanıyorum.

Bir sonraki güncelleme Turknet'in IPv6 altyapısına uygun olur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 11 Ekim 2021; 20:37:24 >
  • Türknet dışında alanlar için güncelleme yok mu ya ?

• en son güncel yazılımı yükledim...ABPM5F1 yazılımda bazı sitelerde resimler videolar çok geç geliyor... sanırım en iyi çalışan yazılımı...ABPM.3)b2_F0

• achfighter kullanıcısına yanıt

bende ipv6 vardı. gecenlerde bir yazılım guncelleyeim dedim abpm.4 yukledim ip6 uctu galiba. nasıl yeniden ipv6 kullanırım. modemde yazılımı geri alma yapabilir miyim

• IsO6 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol edebilmem için konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • IsO6 kullanıcısına yanıt
    Bu sayfada modem güncellemesi başlığı altında gerekli firmware'in indirme bağlantısı var. Yalnız bu firmware Zyxel 8623 T50B cihazı içindir. Diğer cihazları çalışmaz hale getirebilir.

https://turk.net/blog/turknet/ipv6-hayatimizi-nasil-etkileyecek/

• IPv6 talep edebiliyormuyuz @TurkNetDestek Bende denemek isterim. Router Cihaz uygun. FTTB-ETH sistem

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ipv6 atamaları kademeli olarak abonelerimize yapılıyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Global sürüm olan V5.50(ABPM.0)C0 bundan Türknet sürümü olan  V550ABPM5F1 güncellemesini yapamıyormuyuz?

• cllasman kullanıcısına yanıt

Zyxel'in sitesinde Türkiye'deki operatör cihazlarına özel firmware mevcut.

spdestek.zyxel.com.tr
    Cihaz Güncel Yazılımları – Zyxel Türkiye Servis Sağlayıcı Destek Sayfası
    https://spdestek.zyxel.com.tr/hc/tr/sections/360002467392-Cihaz-G%C3%BCncel-Yaz%C4%B1l%C4%B1mlar%C4%B1
  • achfighter kullanıcısına yanıt

tesekkurler. downgrade yapabildim ve su an ipv6 ya gecti. hem de guncel surumden 3 onceki yazılımla. guncel yazılımlarla neyi gelistiriyorlar acaba

• V550ABPM5F1 bu güncellemeyi yükledikten sonra fotoğrafları yüklememe, bazı videoları açmama, kopmalar yaşamaya başladım evde mobil internet kullanır oldum. Başta çözemedim olayı evdeki diğer kullanıcılarda şikayet edince modem yazılımından şüphelendim. Bakalım eski sürüme geçmeye çalışacağım.

• Elektrox kullanıcısına yanıt

sonuç ne oldu hocam çözüldü mü promblem wifi çok kötü benim ilk geldiğinde modem 80-9- mb alıyodum wifi 5 ghz den şuan wifi kullandıkça hız 15 mb lere kadar düştü.

• megatrown M kullanıcısına yanıt

Merhaba, problem çözüldü. Ne zamandır internet kullanmıyormuşuz. V5.50(ABPM.3)b2_F0 sürümüne geçtim.

önceki mesajlarda fakasupi nickli arkadaş dosyayı server a yükleyip paylaşmış. Linki bırakayım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrox -- 27 Aralık 2021; 21:55:28 >
  • Elektrox kullanıcısına yanıt

Ben aşağıdaki yazdığım versiyonu kullanıyorum sanırım son sürüm bu, her hangi bir sorun yaşamıyorum gayet iyi.

Kurulum öncesi modem ayarlarının yedeğini alıp yeni versiyon yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönün sonra eski ayarlarınızın olduğu yedeği kurun tertemiz olur.

Firmware Versiyonu

V5.50(ABPM.5)F1

Güncelleme: Bu mesajı dikkate almayın arkadaşlar buradaki yazımı okuyun https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg8623-t50b-turknet-in-verdigi-yeni-modem-inceleme--142650232-88#152332651

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 23 Mart 2022; 10:23:15 >
  • İpv6 kapadım sorunun düzeldi teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.