Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
102
Cevap
11
Favori
11.378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      263 Mesaj
      Arkadaşlar 1 hafta önce bu modemi aldım. Modemin yazılımını değiştirebilir miyim? güncelleyebilir miyim?
      |
      |

Core i7 7700 | MSI H270 Gaming M3 | Kingston Hyperx Fury 12GB | MSI GTX1070 Gaming X | Sandisk 250GB Ultra Plus | Seagate Barracuda 1 TB | Zalman Z3 Plus White 700W | ASUS VX248H Gaming Monitör | Asus Essence STX II | Logitech Z906 | Logitech G810 | Logitech G502 | Logitech G240 Mouse Pad | Logitech G633 | iPhone X | Merida Big Nine Team 2016 | Garmin Edge 820
    • Binbaşı
      1523 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Doğru forum konusunda mıyım bilmiyorum ama Öncelikle merhaba. Elimde bir adet zyxel vmg3312-b10b modem var ve turknet sınırsız Fiber internet mevcut. Bir adet te samsung galaxy note 2014 Edition tabletim var ve bunda da 10 gb internet mevcut.

Gelelim soruma : elimdeki mevcut modemin İnternetinş İptal edip elimdeki tabletin İnternetinş modem aracılığıyla kablolu ve kablosuz olarak paylaşmak istiyorum. Bunu yapmak istememin sebebi ise evimde modeme kablolu ve kablosuz olarak bağlı akıllı ev sistemlerinin olması.

Bu konuda yardımcı olabilen olursa müteşekkir olurum.
      anladığım kadarı ile tablette 3g ile internet alıyorsunuz, interneti tabletten modeme ancak sim kartı çıkarıp bir ara aparat ile bu modeme eklerseniz o şekilde wifi olarak dağıtabilirsiniz modemin içerisindeki yazılımda 3g ayarı mevcut o yüzden ancak bu şekilde olacağı kanatindeyim

• Yüzbaşı
      431 Mesaj

Zyxel modemi sattım 4.5 g modem aldım xiaomi mi wifi 3 modem ile hem kablolu hem kablosuz paylaşıyorum. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      dreamblue35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.