DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
64
Cevap
6
Favori
6.898
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      644 Mesaj
      10 Mayıs 2018 10:21:23

eyvallah üstad onu yaptım. ancak yine bi tutarsızlık oluyor. Bu şekilde en yüksek 48 dl gördüm.
      masrafa girmektense olmadı böyle devam.
      |
      |
      micro77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2301 Mesaj
      17 Mayıs 2018 21:00:44
      Hayatımda gördüğüm en dandik modem sanırım. 2.el bedava parasına aldım ama dns problemi yaşamaktan ciğerm soldu. Konudaki çözüm işe yaramıyor birkaç günde bir ya kablosuz ya da kablolu bağlantıdan biri gidiyor. Garip olan kablosuz çalışırken kablolu çalışmaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      19 Mayıs 2018 15:40:11
      quote:

Orijinalden alıntı: go_spurs_go

İlk kullandığımdan beri mi böyle bilmiyorum ama yeni dikkatimi çekti. Çünkü pek modemi kapatmıyorum açık kalıyor hep. Modemi düğmesinden kapattığımda prizdeyken adaptörden ince bir ses geliyor. Kulağını tam dayamasanda fark edebilecek bir ses ama öyle çok gürültülüde sayılmaz. Fişi çıkırdığında belli bir süre daha bu ses devam edip kesiliyor. Ancak modem çalıştığı vakit kesinlikle bu ses olmuyor. Sadece modemi düğmesinden kapattığımda oluyor. Sizlerde de böyle mi?
      Bu modemi kullananlardan yok mu yanıt verebilecek birisi

• Er
      3 Mesaj
      20 Mayıs 2018 19:27:24
      quote:

Orijinalden alıntı: go_spurs_go

Bu modemi kullananlardan yok mu yanıt verebilecek birisi

Alıntıları Göster
      kardeşim bu modem ile alakalı değil adaptörün ile alakalı aynısı telefonumu şarj ederken oluyordu fişe takıyorum adaptor ses yapıyor ama çok ince bir tınıltı telefonu bağladığımda kesiliyordu bir süre kullandım artık şarj etmiyor başka adaptör buldum ama kablodan ama adaptörden orasını bilmiyom seninkide zamanla bozulabilir :)
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      20 Mayıs 2018 19:42:29
      benimde bir sorumun var bu modem ile alakalı
      airties modem varken sıkıntı yok online oyunlar tıkır tıkır yıldırım sonucu modem bozulmuş komşudan geliyor internet neyse adı geçen modemden almışlar ancak benim bağlantı kopuyor oyundayken atıyor kendi evimde asus wifi router var 2 telefon ve pc nin bağlantısı kopuyor

DSL bağlantısı yok sayfası geliyor
      ve modem e bağlanmaya çalıştığımda bu sayfa geliyor aradan 2-3 dk içinde normal e dönüyor nedendir acaba bileniniz varmı
      modem benim evde olmadığı için ışıklarını falan da görmüyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_RoNiN -- 20 Mayıs 2018; 19:44:39 >
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.