Şimdi Ara

Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
26
Favori
212.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TTNet çalışanına selam söyle istifa etsin.

Keenetic modem alın torrent bulut desteği mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

TTNet çalışanına selam söyle istifa etsin.

Keenetic modem alın torrent bulut desteği mevcut.
    VDSL dolaplarını aktif hale getirsinde öyle söylerim
    Tee ebesinin nikahından 20 mbit vdsl zor alıyorum,eleman 10-15 güne mahallenin saha dolabı aktif hale getiririm dedi.

Modem işi kolay su VDSL bir otursunda,ayrıca eleman Zyxel dışındaki modemle VDSL hizmeti alamazsın dedi.
    Airties 5650 VDSL modemi denedim hakikaten VDSL sinyali alamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 8 Ağustos 2020; 16:20:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdinizmi. Sonunda @ttnet yazarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

Kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdinizmi. Sonunda @ttnet yazarak
    Elbette. Ilginç şekilde Zyxel harici modem bağlanmıyor.
    Bunu Telekom saha çalışanı bizzat söyledi.

Belki bu bölgeye özeldir .
    Ek olarak bu tip dandik modemlerin sorunları genelde çok ısınmasından kaynaklanıyor. Böyle bir çalışma yaptım, sol alta bir potansiyometre yerleştirerek fan kontrolcüsü de ekledim. Şaşırtıcı derecede işe yaradı, çok daha sağlıklı çalışıyor
    Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 8 Ağustos 2020; 20:37:48 >

Yazın ısınıyor bayağı dediğiniz gibi. Bir de bellek kullanımı %96-%97 gözüküyor bende. Custom yazılım olsaydı keşke de şu bellek kullanımı bu kadar yüksek olmasaydı. Bende iki tane ethernet taktım mı modem interneti kesiyor, kafayı yiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Yazın ısınıyor bayağı dediğiniz gibi. Bir de bellek kullanımı %96-%97 gözüküyor bende. Custom yazılım olsaydı keşke de şu bellek kullanımı bu kadar yüksek olmasaydı. Bende iki tane ethernet taktım mı modem interneti kesiyor, kafayı yiyor.
    Evet yüksek bellek kullanımı benimde dikkatimi çekti .Bir modemde
    %90 üzeri bellek kullanımı olmamalı .

Bir arkadaşımdan hediye geldi ama gerçekten çok kötü bir modem .
    Custom yazılım çıkmaz buna ,keşke olsaydı

• Selam ,

VDSL+ 50Mbps baglantim icin yeni model arayisindayim *Keenetic DSl Extra ile Zyxel VMG3625-T20A arasinda kaldim sonucta Zyxel bildigimiz bir marka ve modem dizayn olarak goze daha hos geliyor, tavsiyeni nedir?
    Global bir model olsaydı bi' ihtimal çıkabilirdi de yerelleştirilmiş bir modem olduğu için çıkmaz tabii ki. Yurt dışında satılan VMG1312 B10B modeline benziyor tip olarak ama onda kullanılan yazılım bunda çalışmıyor nedense. Arayüzde kısıtlama olmasın diye yazılımı yüklemeyi denedim de fayda vermedi.
  • merhaba arkadaşlar bu modemde 5 ghz varmı varsa nasıl aktif edebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

merhaba arkadaşlar bu modemde 5 ghz varmı varsa nasıl aktif edebilirim
    Yok sadece 2.4ghz

• selamlar,

bendeki sorun daha değişik. ofise metro ethernet geliyor ve bunu dagıtmak için VMG3312 yi router olarak kullanmam lazım. nasıl yapacagımı bir turlu bulamadım. yardımcı olabilecek var mı ?

metronet in ip si sabit bu ip yi alıp arka planda dagıtmam lazım.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak elimde bir VMG3312-B10B var ancak modem ayağı kırık. Sizce ne yapılabilir nasıl bu ayak yapıştırılabilir? Çünkü gerçekten hiçbir fikrim yok.
    El becerim de çok iyi değil zaten modem arka ayaksız dengede duramıyor da. Evdeki HG630a can sıkmaya başladı bunu kullanmak istiyorum ama dengede bile duramıyor masada. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Zyxel VMG3312-B10B ile sorun yaşayanlar için tavsiyeler

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Arkadaşlar bir sorum olacak elimde bir VMG3312-B10B var ancak modem ayağı kırık. Sizce ne yapılabilir nasıl bu ayak yapıştırılabilir? Çünkü gerçekten hiçbir fikrim yok.
    El becerim de çok iyi değil zaten modem arka ayaksız dengede duramıyor da. Evdeki HG630a can sıkmaya başladı bunu kullanmak istiyorum ama dengede bile duramıyor masada. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    japon yapıştırıcısıyla yapıştır iki ayağıda elinde tut 15 dk. sonra da ayaklarının üzereine koy ama dikkat et kimse üstünden bastırmasın hemen kırılır.

• Arkadaşlar en son yazılım güncelemesinde olanlara sorum olacak. Şu an ki web arayüzünüz eskisi gibi mavi mi yoksa bazı diğer zyxel modemlerinde ki gibi modern arayüzde mi?
  • aynı arayüz değişen tek şey güncelleme sayfasını menülerden kaldırmışlar ve benim gibi evde çoklu router yapanlar için WEB şifreleme türü seçilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Modemin eski sürümüne dönmeye çalışıyorum ama yazılım güncelleme sekmesi kaldırılmış. Bu sayfaya girebileceğim kaynak kodu atabilecek olan var mı ?
    Buyrun hocam üşenmedim video çektim.
    Biraz karmaşık gelebilir ama mantığını kavrayınca kolaylaşıyor.
    Ben bu yöntemle eski yazılıma dönüyorum.

Modem son güncelleme ile sorun yaşayanlar videodan eski yazılıma dönebilirler

https://www.youtube.com/watch?v=6a6zMvjzUEA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet284

aynı arayüz değişen tek şey güncelleme sayfasını menülerden kaldırmışlar ve benim gibi evde çoklu router yapanlar için WEB şifreleme türü seçilemiyor.
    Anladim hocam tesekkurler. Wep sifreleme turu cabuk kiriliyor yalniz haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Anladim hocam tesekkurler. Wep sifreleme turu cabuk kiriliyor yalniz haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    bilgim var hocam. köyde oturuyorum etrafta tek modem bana ait kaldı ki sürekli modem arayüzündeyim :) o yüzden birinin bağlanması imkansız 😂😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: cubera

Eski Zyxel adsl modemimde de ayni sorunu yaşıyordum. Simdiki zyxel adsl modemimde yasamiyorum. Vdsl modemde de bu sorun varsa yuh diyorum.

Sana tahminimi soyleyim. Modemi resetleyince 10 sn vs kapali kaldiktan sonra bu sorun devam ediyor mu? Benim zyxel modemi resetleyince 15 20 defa telefonla baglaniyordum sorun olmuyordu. Sonrasinda sifre hatali uyarisini bi aliyordum surekli veriyordu. Modemi resetleyince tekrar duzeliyordu. Saniyorum modem kendine baglanan cihazlari tabloda tutuyor. Cok sayıda baglanip cikincada bu log tablosu doluyor ve sonradab gelen bağlantıyı direk sifre hatali mesajiyla red ediyor.

Çözümüm yok, modem sorunu, tp link cok daha bela bir modemdi.

Alıntıları Göster
    Sorunu çözdüm. Telefonu modemin dibine getirip bağlanıyorum ve sonra düzeliyor.

• Nasıl bir modemdir bu ya kendi kendine kapanıyor power ışığı yanık vaziyette kalıyor taki reset atana kadar
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.